Albert Wójcik - awatar

Albert Wójcik

Organizator zbiórki

Nazywam się Albert Wójcik, jestem właścicielem portalu PIKIO.PL, prywatnie nie znam pani Joasi. Postanowiłem jednak uruchomić zbiórkę na niewidomą mistrzynię Joannę Mazur, która pokazała w Tańcu z Gwiazdami, w jakich fatalnych warunkach żyje. Zdecydowałem, że portal PIKIO.PL wpłaci pierwsze 5 000 ZŁOTYCH dla mistrzyni i nagłośni temat. Proszę jednak wszystkich o dalszą pomoc, ponieważ sytuacja jest dramatyczna! POKAŻMY SIŁĘ INTERNETU i nagłośnijmy sprawę! 

Mimo, iż Joanna Mazur jest multimedalistką mistrzostw świata i Europy niepełnosprawnych, to jej życie nie jest usłane różami. W Tańcu z Gwiazdami Joanna wspomniała o dzieciństwie, w którym była wyśmiewana ze względu na swoje problemy ze wzrokiem. Dzieci podkładały jej plecaki i torby pod nogi i śmiały się, gdy się przewróciła.

Prawdziwy dramat trwa jednak nadal. Biegaczka przez prześladowania przeprowadziła się do Krakowa. Żyje w fatalnych, upokarzających warunkach. Wystarczy napisać, że łazienkę ma "na zewnątrz", co w jej przypadku jest szczególną trudnością. Żyje w fatalnych warunkach w akademiku. To prawdziwie oburzająca sytuacja. 

-  Oczywiście nie ma ten film wpływu na ocenę, ale apelujmy do ludzi! Znajdźmy sponsora tej kobiecie po prostu - powiedziała Iwona Pavlović w Tańcu z Gwiazdami komentując warunki życiowe mistrzyni. 

Dramat skomentował również juror Andrzej Grabowski. 

- Chciałbym powiedzieć coś na temat filmu, który widzieliśmy wcześniej. Oczywiście jestem wzruszony, ale muszę też powiedzieć, że jestem zażenowany, zawstydzony tym, że osoba, dla której na mistrzostwach świata grano Mazurka Dąbrowskiego, żyje w takich warunkach. Gdzie są instytucje państwa odpowiedzialne za to, aby taką osobę docenić? Gdzie są sponsorzy prywatni, którzy będą doceniać piłkarza z trzecioligowego klubu. Przepraszam, nie chcę nikogo obrażać, ale tu stoi mistrzyni świata. Jeszcze raz czuję się zażenowany, a z Ciebie Joasiu jestem dumy. 

Artykuł na temat zbiórki:

https://pikio.pl/joanna-mazur-zbiorka-0504192/

AKTUALIZACJA: zbiórka idzie super, jesteście niesamowici! Internauci zasugerowali mi, by zbierać na przystosowane do niepełnosprawności Asi mieszkanie! Będzie potrzebna kwota znacznie wyższa niż 100 000 złotych, dlatego zbierajmy ile się tylko da! Wierzę, że wspólnie nam się to uda! 

AKTUALIZACJA 2: Do naszej akcji dołącza ROBERT JANOWSKI, kultowy prowadzący Jaka to Melodia! Wielki człowiek o złotym sercu nominował do wzięcia udziału również Karola Strasburgera, Macieja Orłosia oraz Ryszarda Rembiszewskiego

AKTUALIZACJA 3: Jesteście genialni! Podnosimy cel do 150 000 ZŁOTYCH! Damy radę! Promujcie zbiórkę gdzie się da! Razem pomożemy Joasi Mazur zbudować nowy dom. 

AKTUALIZACJA 4: Do akcji dołączył Karol Strasburger, legenda polskiej telewizji! 

Komentarze

 • Domek - awatar

  Domek

  19.04.19
  19.04.19

  💪💪

 • barbara - awatar

  barbara

  12.04.19
  12.04.19

  Joanna jestes cudowna

 • Jakub Domel - awatar

  Jakub Domel

  12.04.19
  12.04.19

  Trzeba pomagać :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.19
  12.04.19

  🙏🍀

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  11.04.19
  11.04.19

  „I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.” 1 List do Koryntian 13, 3-8

Albert Wójcik - awatar

Albert Wójcik

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4 005

Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Iwona Rupinska Ferrario - awatar
100
Iwona Rupinska Ferrario
Tomasz Kuś - awatar
20
Tomasz Kuś
Małgorzata Stefkowska-Kujas - awatar
50
Małgorzata Stefkowska-Kujas
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Dawid Rybarczyk - awatar
10
Dawid Rybarczyk
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij