Joanna Mazur: pomóżmy mistrzyni!

161 132 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 4 006 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Albert Wójcik - awatar

Albert Wójcik

Organizator zbiórki

Nazywam się Albert Wójcik, jestem właścicielem grupy mediowej IBERION, prywatnie nie znam pani Joasi. Postanowiłem jednak uruchomić zbiórkę na niewidomą mistrzynię Joannę Mazur, która pokazała w Tańcu z Gwiazdami, w jakich fatalnych warunkach żyje. Zdecydowałem, że grupa IBERION wpłaci pierwsze 5 000 ZŁOTYCH dla mistrzyni i nagłośni temat. Proszę jednak wszystkich o dalszą pomoc, ponieważ sytuacja jest dramatyczna! POKAŻMY SIŁĘ INTERNETU i nagłośnijmy sprawę! 

Mimo, iż Joanna Mazur jest multimedalistką mistrzostw świata i Europy niepełnosprawnych, to jej życie nie jest usłane różami. W Tańcu z Gwiazdami Joanna wspomniała o dzieciństwie, w którym była wyśmiewana ze względu na swoje problemy ze wzrokiem. Dzieci podkładały jej plecaki i torby pod nogi i śmiały się, gdy się przewróciła.

Prawdziwy dramat trwa jednak nadal. Biegaczka przez prześladowania przeprowadziła się do Krakowa. Żyje w fatalnych, upokarzających warunkach. Wystarczy napisać, że łazienkę ma "na zewnątrz", co w jej przypadku jest szczególną trudnością. Żyje w fatalnych warunkach w akademiku. To prawdziwie oburzająca sytuacja. 

-  Oczywiście nie ma ten film wpływu na ocenę, ale apelujmy do ludzi! Znajdźmy sponsora tej kobiecie po prostu - powiedziała Iwona Pavlović w Tańcu z Gwiazdami komentując warunki życiowe mistrzyni. 

Dramat skomentował również juror Andrzej Grabowski. 

- Chciałbym powiedzieć coś na temat filmu, który widzieliśmy wcześniej. Oczywiście jestem wzruszony, ale muszę też powiedzieć, że jestem zażenowany, zawstydzony tym, że osoba, dla której na mistrzostwach świata grano Mazurka Dąbrowskiego, żyje w takich warunkach. Gdzie są instytucje państwa odpowiedzialne za to, aby taką osobę docenić? Gdzie są sponsorzy prywatni, którzy będą doceniać piłkarza z trzecioligowego klubu. Przepraszam, nie chcę nikogo obrażać, ale tu stoi mistrzyni świata. Jeszcze raz czuję się zażenowany, a z Ciebie Joasiu jestem dumy. 

Artykuł na temat zbiórki:

https://pikio.pl/joanna-mazur-zbiorka-0504192/

AKTUALIZACJA: zbiórka idzie super, jesteście niesamowici! Internauci zasugerowali mi, by zbierać na przystosowane do niepełnosprawności Asi mieszkanie! Będzie potrzebna kwota znacznie wyższa niż 100 000 złotych, dlatego zbierajmy ile się tylko da! Wierzę, że wspólnie nam się to uda! 

AKTUALIZACJA 2: Do naszej akcji dołącza ROBERT JANOWSKI, kultowy prowadzący Jaka to Melodia! Wielki człowiek o złotym sercu nominował do wzięcia udziału również Karola Strasburgera, Macieja Orłosia oraz Ryszarda Rembiszewskiego

AKTUALIZACJA 3: Jesteście genialni! Podnosimy cel do 150 000 ZŁOTYCH! Damy radę! Promujcie zbiórkę gdzie się da! Razem pomożemy Joasi Mazur zbudować nowy dom. 

AKTUALIZACJA 4: Do akcji dołączył Karol Strasburger, legenda polskiej telewizji! 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Domek - awatar

  Domek

  19.04.2019
  19.04.2019

  💪💪

 • barbara - awatar

  barbara

  12.04.2019
  12.04.2019

  Joanna jestes cudowna

 • Jakub Domel - awatar

  Jakub Domel

  12.04.2019
  12.04.2019

  Trzeba pomagać :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.2019
  12.04.2019

  🙏🍀

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  11.04.2019
  11.04.2019

  „I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.” 1 List do Koryntian 13, 3-8

161 132 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 4 006 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Albert Wójcik - awatar

Albert Wójcik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4 006

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Rupinska Ferrario - awatar
Iwona Rupinska Ferrario
100
Tomasz Kuś - awatar
Tomasz Kuś
20
Małgorzata Stefkowska-Kujas - awatar
Małgorzata Stefkowska-Kujas
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dawid Rybarczyk - awatar
Dawid Rybarczyk
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij