Zbieramy pieniądze dla MISTRZYNI

130 785 zł z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 909 osób
Zbiórka zakończona
 
Dominika Szostak - awatar

Dominika Szostak

Organizator zbiórki

POLECAM OBEJRZEĆ TEN MATERIAŁ !!!  TO DLA NIEDOWIARKÓW KTÓRZY JESZCZE  MAJĄ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI CZY TAK SKROMNA KOBIETA NA TO WSZYSTKO  ZASŁUGUJE !!!

AKTUALIZACJA 1 : #BiegnedlaJoasiMazur    !!! Nasz HAshtaG !!!! Udostępniajcie !!! Wpisujcie !! Niech zobaczy NAS ŚWiat !!!!!

 Cześć , 

Jestem Dominika .

Nie znam osobiście Pani Joanny , lecz po obejrzeniu filmiku nagranego dla Tańca z Gwiazdami , gdzie pokazano w jakich warunkach mieszka Pani Joanna nie mogłam przejść wobec tego obojętnie !! Kobieta MISTRZYNI NIEWIDOMYCH  mieszka bardzo skromnie w akademiku z łazienką na korytarzu !!!! Strasznie mną wstrząsnęło !! 

Oczywiście całą kwotę przekaże Pani Joannie i ona zadecyduję co z tym zrobi !

Joanna Mazur (ur. 13 marca 1990 w Szczucinie) – polska lekkoatletka niepełnosprawna, multimedalistka mistrzostw świata i Europy niepełnosprawnych oraz uczestniczka Letnich Igrzysk Paraolimpijskich 2016.  Jej niepełnosprawność klasyfikowana jest w kategorii T11. Uhonorowana została tytułem najlepszej lekkoatletki niepełnosprawnej w Polsce w 2017 rok Wzrok zaczęła tracić w wieku 7 lat. W wieku 13 lat całkowicie utraciła wzrok, z tego powodu zmuszona była zmienić szkołę i uczęszczać do placówki specjalistycznej w Krakowie.Po zakończeniu studiów rozpoczęła treningi biegowe. Ze względu na swoją sytuację, musiała zacząć szukać partnera (osoby prowadzącej podczas biegu) W 2016 na mistrzostwach Europy w Grosotto zdobyła brąz na dystansie 100 metrów i złoto na 200 metrów. Dwa lata później, 2018 roku w Berlinie, zdobyła cztery medale: brąz na 100 metrów, srebro na 200 oraz złoto na 400 i 1500 metrów[W 2017 sięgnęła po trzy medale na mistrzostwach świata: złoto na 1500, srebro na 800 i brąz na 400 metrów

                ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ ORAZ DOBRE SŁOWO BARDZO DZIĘKUJE !


Aktualizacje


 • Dominika Szostak - awatar

  Dominika Szostak

  08.04.19
  08.04.19

  AKTUALIZACJA !!!!! JAKBY KTOŚ MIAŁ JAKIEKOLWIEK JESZCZE WĄTPLIWOŚCI CZY TAK ZŁOTA I SKROMNA KOBIETA POTRZEBUJE NASZEGO WSPARCIA ! POLECAM OBEJRZEĆ !

Komentarze


 • Warszawianka - awatar

  Warszawianka

  15.04.19
  15.04.19

  Aśka jesteś wspaniała! Powodzenia i nie poddawaj się:)

 • Lucjan - awatar

  Lucjan

  13.04.19
  13.04.19

  Powodzenia

 • Dorota Zapędowska - awatar

  Dorota Zapędowska

  12.04.19
  12.04.19

  Joanno jak tylko bym mogła to zaprosiłabym Cię na kawę i smaczne ciasto.Potraktuj to jako nasze wspólne spotkanie.Ciepło ściskam:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.19
  12.04.19

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.19
  12.04.19

  Jesteś WIELKA ❤

130 785 zł z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 909 osób
Zbiórka zakończona
 
Dominika Szostak - awatar

Dominika Szostak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 909

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Grzegorz - awatar
Grzegorz
100
Justyna Olszewska - awatar
Justyna Olszewska
50
Sławek - awatar
Sławek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Warszawianka - awatar
Warszawianka
20
Artur - awatar
Artur
20
dar3K - awatar
dar3K
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij