Zbieramy pieniądze dla MISTRZYNI

130 785 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 909 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Dominika Szostak - awatar

Dominika Szostak

Organizator zbiórki

POLECAM OBEJRZEĆ TEN MATERIAŁ !!!  TO DLA NIEDOWIARKÓW KTÓRZY JESZCZE  MAJĄ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI CZY TAK SKROMNA KOBIETA NA TO WSZYSTKO  ZASŁUGUJE !!!

AKTUALIZACJA 1 : #BiegnedlaJoasiMazur    !!! Nasz HAshtaG !!!! Udostępniajcie !!! Wpisujcie !! Niech zobaczy NAS ŚWiat !!!!!

 Cześć , 

Jestem Dominika .

Nie znam osobiście Pani Joanny , lecz po obejrzeniu filmiku nagranego dla Tańca z Gwiazdami , gdzie pokazano w jakich warunkach mieszka Pani Joanna nie mogłam przejść wobec tego obojętnie !! Kobieta MISTRZYNI NIEWIDOMYCH  mieszka bardzo skromnie w akademiku z łazienką na korytarzu !!!! Strasznie mną wstrząsnęło !! 

Oczywiście całą kwotę przekaże Pani Joannie i ona zadecyduję co z tym zrobi !

Joanna Mazur (ur. 13 marca 1990 w Szczucinie) – polska lekkoatletka niepełnosprawna, multimedalistka mistrzostw świata i Europy niepełnosprawnych oraz uczestniczka Letnich Igrzysk Paraolimpijskich 2016.  Jej niepełnosprawność klasyfikowana jest w kategorii T11. Uhonorowana została tytułem najlepszej lekkoatletki niepełnosprawnej w Polsce w 2017 rok Wzrok zaczęła tracić w wieku 7 lat. W wieku 13 lat całkowicie utraciła wzrok, z tego powodu zmuszona była zmienić szkołę i uczęszczać do placówki specjalistycznej w Krakowie.Po zakończeniu studiów rozpoczęła treningi biegowe. Ze względu na swoją sytuację, musiała zacząć szukać partnera (osoby prowadzącej podczas biegu) W 2016 na mistrzostwach Europy w Grosotto zdobyła brąz na dystansie 100 metrów i złoto na 200 metrów. Dwa lata później, 2018 roku w Berlinie, zdobyła cztery medale: brąz na 100 metrów, srebro na 200 oraz złoto na 400 i 1500 metrów[W 2017 sięgnęła po trzy medale na mistrzostwach świata: złoto na 1500, srebro na 800 i brąz na 400 metrów

                ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ ORAZ DOBRE SŁOWO BARDZO DZIĘKUJE !


Aktualizacje


 • Dominika Szostak - awatar

  Dominika Szostak

  08.04.2019
  08.04.2019

  AKTUALIZACJA !!!!!

  JAKBY KTOŚ MIAŁ JAKIEKOLWIEK JESZCZE WĄTPLIWOŚCI CZY TAK ZŁOTA I SKROMNA KOBIETA POTRZEBUJE NASZEGO WSPARCIA !
  POLECAM OBEJRZEĆ !

Komentarze


 • Warszawianka - awatar

  Warszawianka

  15.04.2019
  15.04.2019

  Aśka jesteś wspaniała! Powodzenia i nie poddawaj się:)

 • Lucjan - awatar

  Lucjan

  13.04.2019
  13.04.2019

  Powodzenia

 • Dorota Zapędowska - awatar

  Dorota Zapędowska

  12.04.2019
  12.04.2019

  Joanno jak tylko bym mogła to zaprosiłabym Cię na kawę i smaczne ciasto.Potraktuj to jako nasze wspólne spotkanie.Ciepło ściskam:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.2019
  12.04.2019

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.2019
  12.04.2019

  Jesteś WIELKA ❤

130 785 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 909 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Dominika Szostak - awatar

Dominika Szostak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 909

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Grzegorz - awatar
Grzegorz
100
Justyna Olszewska - awatar
Justyna Olszewska
50
Sławek - awatar
Sławek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Warszawianka - awatar
Warszawianka
20
Artur - awatar
Artur
20
dar3K - awatar
dar3K
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij