JOWISZ - zagłodzony, wycieńczony

Zbiórka

Siedział pod piecem i drżał z zimna. Nie miał już nawet siły miauczeć. Kości kręgosłupa widoczne były przez matową, splątaną sierść na grzbiecie. Poruszał głową i rytmicznie uderzał nią o ścianę kuchni. I jeszcze raz. I jeszcze raz. I jeszcze… 


Kiedy pojawili się inspektorzy OTOZ Animals z karmą dla psa, zdobył się jeszcze na wysiłek i słaniając się, podbiegł do miski. Był tak głodny, że był gotów walczyć o jedzenie z dużym psem. 

Został odebrany i przewieziony do weterynarza. Waga wskazała zaledwie kilogram. Walczymy o jego życie. Długotrwałe zagłodzenie spowodowało m. in. zaburzenia neurologiczne i znacznie obniżone parametry wątrobowe. Teraz już bezpieczny przebywa w kociarni i jest w trakcie leczenia. Walczymy... mamy nadzieję, że nie jest za późno.
Pomóżmy Jowiszowi wrócić do zdrowia. Niech ma możliwość poznać spokojne życie bez głodu, wśród ludzi, którzy pozwolą mu odzyskać wiarę w człowieka.


KIM JESTEŚMY?


Inspektorat OTOZ Animals w Krośnie tworzy grupa osób, którym los zwierząt nie jest obojętny i którzy od dawna pomagają bezdomnym, skrzywdzonym zwierzętom. Wszyscy Inspektorzy pełnią swoją funkcję społecznie, poświęcając na to swój wolny czas. Pomagają im ludzie, którzy tak jak oni, nie potrafią przejść obojętnie obok cierpiącego zwierzęcia.

* Interweniujemy w przypadkach niehumanitarnego traktowania zwierząt. Mamy pod swoją opieką różne zwierzęta z interwencji, które najczęściej przebywają w domach tymczasowych - przeważnie są to mieszkania naszych Inspektorów.

* Organizujemy prelekcje w placówkach oświatowych, na których uczymy najmłodsze pokolenia szacunku dla naszych braci mniejszych.

* Prowadzimy krośnieńską kociarnię, rocznie przez nasze ręce "przechodzi" ponad 200 kotów.

* Pomagamy w szukaniu nowych domów oraz organizujemy zbiórki karmy dla psiaków z krośnieńskiego przytuliska, które jest własnością Urzędu Miasta.


* Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP). Możesz wesprzeć naszą działalność przekazując nam 1% podatku wpisując w rozliczeniu podatkowym KRS 0000069730 KONIECZNIE! z dopiskiem : INSPEKTORAT KROSNO


POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

Wpłaty - 31

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Marzena
  10
  Marzena
 • Avatar Joanna Nowicka
  30
  Joanna Nowicka
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar joanna morawska
  40
  joanna morawska
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  30
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Tala
  20
  Tala
 • Avatar Iza Kowalczyk
  50
  Iza Kowalczyk

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę