Zbiórka Pomóż mi stać się sprawniejszą - zdjęcie główne

Pomóż mi stać się sprawniejszą

10 042 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Małgorzata Omieljańczyk - awatar

Małgorzata Omieljańczyk

Organizator zbiórki

Jestem mamą 13 letniej Judytki. Córka od urodzenia jest niepełnosprawna. Urodziła się jako wcześniak z wadą ośrodkowego układu nerwowego, maloglowie, agencja ciała modzelowatego. Ma uszkodzone nerwy wzrokowe i padaczkę. Lekarze zapewniali mi ze będzie roślinką ale dzięki rehabilitacji potrafi chwilę sama siedzieć, sama trzyma butelkę, obraca się wokół swojej osi, przewraca z pleców na brzuch i odwrotnie. Dla córki najważniejsza jest rehabilitacja, to dzięki niej Judyta robi postępy. Kiedyś nawet nie potrafiła utrzymać główki , a teraz trzyma ja i to bardzo ładnie mimo że nie ma motywacji bo nie widzi. Jest bardzo wesołą dziewczynka. Świat poznaje za pomocą dotyku, słuchu i węchu. Kochani nieśmiało prosimy o pomoc w zebraniu  na dwa turnusy rehabilitacyjne . W 2018 roku mamy zarezerwowane 4 turnusu w ośrodku Tratwa , pierwszy zaczynamy w kwietniu,kolejny maj-czerwiec, potem lipiec i wrzesień. Koszt jednego to w zaleźności od miesiąca od 5000 zł do 5500 zł. Judytka odwdzięczyć się ciężka praca. 

Zbiorka trwa juz 2 lata . W obecbym 2020 roku mamy 4 turnusy rehabilitacyjne koszt 1 to 5500 do 6000 tys zł. Kazda złotowka jest dla nas na wage złota. Bez pomocy dobrych serduszek nie damy rady. Wspomóż , udostępnij :) 

Dziękujemy za pomoc.


Aktualizacje


 • Małgorzata Omieljańczyk - awatar

  Małgorzata Omieljańczyk

  16.04.20
  16.04.20

  Kochani dziekujemy za wsparciebjuz tak niewiele brakuje do zakonczenia :) zbiorka trwa ponad dwa lata . Z Wami damy rade 💪💪💪

  Zdjęcie aktualizacji 47 879

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.20
  16.04.20

  My rodzice dzieci z agenezją/hipoplazją ciała modzelowatego musimy się wspierać!

  • Małgorzata Omieljańczyk - awatar

   Małgorzata Omieljańczyk - Organizator zbiórki

   16.04.20
   16.04.20

   Dziękuję bardzo :) i zdrowka zycze

 • Dawid Otto - awatar

  Dawid Otto

  20.01.20
  20.01.20

  Pozdrawiam

 • Kasia - awatar

  Kasia

  27.12.18
  27.12.18

  💕

10 042 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Małgorzata Omieljańczyk - awatar

Małgorzata Omieljańczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Bartosz Ziewiec - awatar
Bartosz Ziewiec
1 800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Przesyłam symboliczną złotówkę i trzymam kciuki z Judytkę <3 - awatar
Przesyłam symboliczną złotówkę i trzymam kciuki z Judytkę <3
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna - awatar
Joanna
10
Maja - awatar
Maja
50
Emilia Kupiec - awatar
Emilia Kupiec
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij