Zbiórka Pomóż mi stać się sprawniejszą - zdjęcie główne

Pomóż mi stać się sprawniejszą

10 042 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Małgorzata Omieljańczyk - awatar

Małgorzata Omieljańczyk

Organizator zbiórki

Jestem mamą 13 letniej Judytki. Córka od urodzenia jest niepełnosprawna. Urodziła się jako wcześniak z wadą ośrodkowego układu nerwowego, maloglowie, agencja ciała modzelowatego. Ma uszkodzone nerwy wzrokowe i padaczkę. Lekarze zapewniali mi ze będzie roślinką ale dzięki rehabilitacji potrafi chwilę sama siedzieć, sama trzyma butelkę, obraca się wokół swojej osi, przewraca z pleców na brzuch i odwrotnie. Dla córki najważniejsza jest rehabilitacja, to dzięki niej Judyta robi postępy. Kiedyś nawet nie potrafiła utrzymać główki , a teraz trzyma ja i to bardzo ładnie mimo że nie ma motywacji bo nie widzi. Jest bardzo wesołą dziewczynka. Świat poznaje za pomocą dotyku, słuchu i węchu. Kochani nieśmiało prosimy o pomoc w zebraniu  na dwa turnusy rehabilitacyjne . W 2018 roku mamy zarezerwowane 4 turnusu w ośrodku Tratwa , pierwszy zaczynamy w kwietniu,kolejny maj-czerwiec, potem lipiec i wrzesień. Koszt jednego to w zaleźności od miesiąca od 5000 zł do 5500 zł. Judytka odwdzięczyć się ciężka praca. 

Zbiorka trwa juz 2 lata . W obecbym 2020 roku mamy 4 turnusy rehabilitacyjne koszt 1 to 5500 do 6000 tys zł. Kazda złotowka jest dla nas na wage złota. Bez pomocy dobrych serduszek nie damy rady. Wspomóż , udostępnij :) 

Dziękujemy za pomoc.


Aktualizacje


 • Małgorzata Omieljańczyk - awatar

  Małgorzata Omieljańczyk

  16.04.2020
  16.04.2020

  Kochani dziekujemy za wsparciebjuz tak niewiele brakuje do zakonczenia :) zbiorka trwa ponad dwa lata . Z Wami damy rade 💪💪💪

  Zdjęcie aktualizacji 47 879

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2020
  16.04.2020

  My rodzice dzieci z agenezją/hipoplazją ciała modzelowatego musimy się wspierać!

  • Małgorzata Omieljańczyk - awatar

   Małgorzata Omieljańczyk - Organizator zbiórki

   16.04.2020
   16.04.2020

   Dziękuję bardzo :) i zdrowka zycze

 • Dawid Otto - awatar

  Dawid Otto

  20.01.2020
  20.01.2020

  Pozdrawiam

 • Kasia - awatar

  Kasia

  27.12.2018
  27.12.2018

  💕

10 042 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Małgorzata Omieljańczyk - awatar

Małgorzata Omieljańczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Bartosz Ziewiec - awatar
Bartosz Ziewiec
1 800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Przesyłam symboliczną złotówkę i trzymam kciuki z Judytkę <3 - awatar
Przesyłam symboliczną złotówkę i trzymam kciuki z Judytkę <3
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna - awatar
Joanna
10
Maja - awatar
Maja
50
Emilia Kupiec - awatar
Emilia Kupiec
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij