Zbiórka Pomóż mi stać się sprawniejszą - zdjęcie główne

Pomóż mi stać się sprawniejszą

10 042 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Małgorzata Omieljańczyk - awatar

Małgorzata Omieljańczyk

Organizator zbiórki

Jestem mamą 13 letniej Judytki. Córka od urodzenia jest niepełnosprawna. Urodziła się jako wcześniak z wadą ośrodkowego układu nerwowego, maloglowie, agencja ciała modzelowatego. Ma uszkodzone nerwy wzrokowe i padaczkę. Lekarze zapewniali mi ze będzie roślinką ale dzięki rehabilitacji potrafi chwilę sama siedzieć, sama trzyma butelkę, obraca się wokół swojej osi, przewraca z pleców na brzuch i odwrotnie. Dla córki najważniejsza jest rehabilitacja, to dzięki niej Judyta robi postępy. Kiedyś nawet nie potrafiła utrzymać główki , a teraz trzyma ja i to bardzo ładnie mimo że nie ma motywacji bo nie widzi. Jest bardzo wesołą dziewczynka. Świat poznaje za pomocą dotyku, słuchu i węchu. Kochani nieśmiało prosimy o pomoc w zebraniu  na dwa turnusy rehabilitacyjne . W 2018 roku mamy zarezerwowane 4 turnusu w ośrodku Tratwa , pierwszy zaczynamy w kwietniu,kolejny maj-czerwiec, potem lipiec i wrzesień. Koszt jednego to w zaleźności od miesiąca od 5000 zł do 5500 zł. Judytka odwdzięczyć się ciężka praca. 

Zbiorka trwa juz 2 lata . W obecbym 2020 roku mamy 4 turnusy rehabilitacyjne koszt 1 to 5500 do 6000 tys zł. Kazda złotowka jest dla nas na wage złota. Bez pomocy dobrych serduszek nie damy rady. Wspomóż , udostępnij :) 

Dziękujemy za pomoc.


Aktualizacje


 • Małgorzata Omieljańczyk - awatar

  Małgorzata Omieljańczyk

  16.04.2020
  16.04.2020

  Kochani dziekujemy za wsparciebjuz tak niewiele brakuje do zakonczenia :) zbiorka trwa ponad dwa lata . Z Wami damy rade 💪💪💪

  Zdjęcie aktualizacji 47 879

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2020
  16.04.2020

  My rodzice dzieci z agenezją/hipoplazją ciała modzelowatego musimy się wspierać!

  • Małgorzata Omieljańczyk - awatar

   Małgorzata Omieljańczyk - Organizator zbiórki

   16.04.2020
   16.04.2020

   Dziękuję bardzo :) i zdrowka zycze

 • Dawid Otto - awatar

  Dawid Otto

  20.01.2020
  20.01.2020

  Pozdrawiam

 • Kasia - awatar

  Kasia

  27.12.2018
  27.12.2018

  💕

10 042 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Małgorzata Omieljańczyk - awatar

Małgorzata Omieljańczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Bartosz Ziewiec - awatar
Bartosz Ziewiec
1 800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Przesyłam symboliczną złotówkę i trzymam kciuki z Judytkę <3 - awatar
Przesyłam symboliczną złotówkę i trzymam kciuki z Judytkę <3
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna - awatar
Joanna
10
Maja - awatar
Maja
50
Emilia Kupiec - awatar
Emilia Kupiec
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij