Zbiórka Julek i jego walka o zdrowie - zdjęcie główne

Julek i jego walka o zdrowie

970 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 

Julek ma 6 lat, był bardzo energiczny i pogodny, wszystko zmieniło się w lipcu 2019 roku, dokładnie 18 lipca chłopiec rano wstał bardzo blady z gorączką i był bardzo apatyczny. Z godziny na godzinę jego stan się pogarszał, rodzice bezzwłocznie udali się do lekarza, gdzie przeprowadzono badania, które wykazały nieprawidłowości w morfologii. Skontaktowano się z wrocławskim Przylądkiem Nadziei gdzie zlecono dalszą diagnostykę. Przeprowadzono szereg badań, kilka dni później postawiono diagnozę-Ostra białaczka limfoblastyczna. Rozpoczęło się leczenie chemioterapią, Nasz Bohater bardzo dobrze znosił leczenie aż do drugiego protokołu, wtedy zaczęło się osłabienie organizmu, wymioty. Wyniki badań były bardzo słabe i konieczne było przetaczanie krwi i preparatów krwiopochodnych. W połowie listopada rozpoczął się kolejny protokół leczenia, Julek bardzo źle zareagował na podana chemię, wystąpiła wysoka gorączka oraz silna reakcja alergiczna. Ze względu na zły stan zębów podjęto decyzje o przesunięciu kolejnego cyklu chemii, konieczne okazało się również usunięcie 12 zębów.

Leczenie kliniczne dobiegło końca i chłopiec w marcu 2020 mógł przejść na leczenie podtrzymujące 


Rodzina potrzebuje wsparcia, częste wyjazdy do klinik, zakup środków higienicznych oraz późniejsze koszty związane z rehabilitacją to bardzo duży wydatek

Fundacja Cancer Fighters

Naszym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że choroba to nie wyrok tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły!

Organizujemy wydarzenia specjalne dla małych Wojowników na oddziałach onkologicznych , współpracujemy z osobami, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wymarzonych celów. Motywujemy dzieci do dalszej walki i robimy wszystko by choć na chwilę mogły zapomnieć o chorobie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamila - awatar

  Kamila

  13.04.20
  13.04.20

  Julek, razem z synkiem trzymamy kciuki za twoje zdrowie. Jesteś dzielny i wiem, że wygrasz tę walkę 🤞

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  31.01.20
  31.01.20

  Dużo zdrówka!

970 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 27

Obiektywne Forum Agentów - awatar
Obiektywne Forum Agentów
10
Jacek Pasierski - awatar
Jacek Pasierski
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bmmmm - awatar
Bmmmm
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila - awatar
Kamila
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij