Zbiórka Mukowiscydoza koszt leczenia - zdjęcie główne

Mukowiscydoza koszt leczenia

7 249 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Julita Żabicka - awatar

Julita Żabicka

Organizator zbiórki

Witajcie jestem Julita mam 30 lat i od dziecka choruję na Mukowiscydozę, jest to bardzo ciężka choroba której z zewnątrz nie widać niszczy mnie od środka, muszę się z nią zmagać każdego dnia, nikt nie chce pomóc zasiłku żadnego nie otrzymuje bo za dobrze wyglądam pracę ciężko dostać ze względu na stan zdrowia. Leczenie jest bardzo kosztowne ale niestety bez niego nie da się żyć, tym bardziej że ma się dla kogo ponieważ Ja mam dla kogo, jestem żoną i  mamą wspaniałej dwójki dzieci i to dla nich muszę żyć jak najdłużej, po dwóch ciążach stan niestety się pogorszył wiadomo że ciaża dużo zabiera sił, ale wszystko dobrze się toczy.  potrzebuję dużo leków i odżywek wysokokalorycznych, które pomagają w przybraniu na wadze. Ciężko przy tej chorobię o każdy kilogram a tym bardziej jak sie ma dwie pociechy to potrzeba dużo wiecej siły i energii Jestem bardzo wdzięczna moim rodzicom bo dzięki nim udało mi się tak żyć poświecili dla mnie bardzo dużo siły pieniędzy i energii czego się nie robi dla własnych dzieci Już coś o tym wiem. Chce zakupić kamizelkę drenażowć bądź inny potrzebny sprzęt, ale niestety jest bardzo droga i nie stać mnie niestety na taki wydatek. Wiem że są ludzie którzy chcą pomóc dlatego może znajdą się i tacy dla mnie, bardzo bym była wdzięczna. Staram się żyć jak najlepiej potrafię tylko niestety wszystko jest kosztowne i bez pomocy ciężko jest sobie poradzić. Proszę chociaż o udostępnianie to też jest ważne. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Julita Żabicka - awatar

  Julita Żabicka

  05.10.19
  05.10.19

  To tylko część 😔😔

  Zdjęcie aktualizacji 38 065

Komentarze


 • Czesława Cieślawska - awatar

  Czesława Cieślawska

  30.12.19
  30.12.19

  Zdrowia życzę !!!

 • Mirka Wołujewicz - awatar

  Mirka Wołujewicz

  27.12.19
  27.12.19

  Dużo zdrowia! Dorzucam grosiki od siebie. Wszystkiego dobrego!

 • Magdalena Gapińska - awatar

  Magdalena Gapińska

  05.12.19
  05.12.19

  Wrzucam grosik do skarbonki i życzę dużo zdrówka! 🎅😘

 • Marta - awatar

  Marta

  03.12.19
  03.12.19

  Grosz do grosza a się uda... 💪

 • Magdalena Spychała - awatar

  Magdalena Spychała

  03.10.19
  03.10.19

  Powodzenia Julita! :)

7 249 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Julita Żabicka - awatar

Julita Żabicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 162

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Patrycja - awatar
Patrycja
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Czesława Cieślawska - awatar
Czesława Cieślawska
20
Paulina Szwarc - awatar
Paulina Szwarc
10
Magdalena - Madlen - awatar
Magdalena - Madlen
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Boze nna - awatar
Boze nna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij