Rehabilitacja Julitki

60 591 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 699 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Barbara Szutko - awatar

Barbara Szutko

Organizator zbiórki

Julita Nowacka w lutym tego roku skończyła 13 lat. Zdmuchując świeczki na urodzinowym torcie, na głos wypowiedziała swoje życzenie - chce zostać weterynarzem, żeby pomagać wszystkim potrzebującym zwierzętom. Kocha zwierzęta tak bardzo, że podporządkowuje im cały swój wolny czas- opiekuje się nimi, czyta książki o nich, ręcznie wykonuje zabawki i akcesoria dla nich. Jej plany na przyszłość są już mocno sprecyzowane.

Julita jest też wzorową uczennicą, utalentowaną, mądrą i bardzo empatyczną dziewczynką.  Niezwykle wysportowaną. Od lat trenuje,  na początku taniec współczesny, obecnie akrobatykę.  

Niestety wystarczył  jeden dzień, aby cały jej świat się zawalił.

17 lutego trafiła w ciężkim stanie do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Przez 5 dni walczyła o życie po wylewie krwi do mózgu. W tej chwili walczy o powrót do zdrowia. To będzie długa i ciężka droga . Potrzebna jest rehabilitacja, która pozwoli jej na odzyskanie sprawności, na odzyskanie marzeń i na odzyskanie zwykłej codzienności.

Kwotę zwiększyliśmy do 100 tyś. i jesteśmy świadomi tego jakie reakcje u niektórych ludzi wzbudził ten fakt. U niektórych, ponieważ większość z nas zdaje sobie sprawę, że 50 tyś na rehabilitację, to kropla w morzu potrzeb dziecka wracającego do zdrowia po tak poważnym wylewie. My na początku tej drogi, takiej świadomości nie mieliśmy. Teraz wiemy.  

Kochani- każda złotówka ofiarowana przez Was zostanie wydana tylko i wyłącznie na umożliwienie Julitce powrotu do pełnej sprawności.

W tej chwili z Julitką już pracują: neuropsycholog, logopeda i fizjoterapeuta. My wiemy, że do tego zespołu muszą dołączyć neurologopeda i psycholog dziecięcy.

Julitka niedługo wróci do domu i to wtedy wszystkie środki zebrane dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu zostaną wykorzystane na zapewnienie jej pełnej opieki wszystkich tych specjalistów.

Dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę, za każdą dobrą myśl i modlitwę. W tej rzeczywistości w której obecnie funkcjonuje Julitka i jej rodzice, każde wasze wsparcie jest na wagę złota.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami❤️


Komentarze


 • Józek - awatar

  Józek

  26.11.2017
  26.11.2017

  Julitko, wszystkiego dobrego. Zdrowiej :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.07.2017
  23.07.2017

  :)

  • Barbara Szutko - awatar

   Barbara Szutko - Organizator zbiórki

   27.10.2017
   27.10.2017

   Bardzo dziękujemy 🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.07.2017
  12.07.2017

  Bedzie dobrze Julitka;)

  • Barbara Szutko - awatar

   Barbara Szutko - Organizator zbiórki

   27.10.2017
   27.10.2017

   Dziękujemy🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.2017
  24.05.2017

  Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia

  • Barbara Szutko - awatar

   Barbara Szutko - Organizator zbiórki

   27.10.2017
   27.10.2017

   Dziękujemy🙂

 • Janusz - awatar

  Janusz

  18.05.2017
  18.05.2017

  :)

  • Barbara Szutko - awatar

   Barbara Szutko - Organizator zbiórki

   27.10.2017
   27.10.2017

   Dziekujemy🙂

60 591 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 699 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Barbara Szutko - awatar

Barbara Szutko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 699

R. Car - awatar
R. Car
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin Wiloch - awatar
Marcin Wiloch
100
Luiza Len - awatar
Luiza Len
20
Józek - awatar
Józek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
550
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Janusz - awatar
Janusz
50
J. T. Dolecy - awatar
J. T. Dolecy
400
Cyprian Nowak - awatar
Cyprian Nowak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij