Zbiórka Rak powrócił. Justyna chce żyć - miniaturka zdjęcia

Rak powrócił. Justyna chce żyć Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rak powrócił. Justyna chce żyć - zdjęcie główne

Rak powrócił. Justyna chce żyć

290 591 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 168 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Mariusz Sobolewski - awatar

Mariusz Sobolewski

Organizator zbiórki

ZUZIA I JEJ BRACIA MOGĄ STRACIĆ MAMĘ .JUSTYNA MA OSTATNIĄ SZANSĘ,BY POWSTRZYMAĆ RAKA !!!

Moi Drodzy kolejna trzecia już walka o zdrowie I życie mojej Żony Justyny. Kolejny potężny cios, kolejne cierpienia,ból oraz dramatyczna walka z czasem.

Powrócił kolejny raz złośliwy " GAD "

Zaatakował znów lewe płuco które już było operowane ,zbiera się w płucu duża ilość płynu nowotworowego od dużych guzów jeden ma 9,5cm a drugi 6,5cm .Przez 5 dni ściągnięto ponad 7 litrów płynu. 

Po badaniu Tomografem wykryto również przeżuty do wątroby .


Lekarze poinformowali że będzie ciężkie i długie leczenie. 

Od tygodnia Żona leży na Onkologi MSWIA w Olsztynie ,ma podłączony dren do płuca którym spływa cały czas płyn .Czeka na decyzję lekarzy kiedy chemia ,jaką .

20.112021r Żona dostała wlewy chemii Karboplatyna oraz Paclitaxel bardzo źle się po niej czuje oraz jest mocno osłabiona. 

Lekarze wstępnie informowali Żonę że będzie to połączenie chemii tej którą miała przy usunięciu piersi plus tej która była podawana przy usunięciu guza płuca bardzo silna oraz mnóstwo skutków ubocznych. 

Także Proszę Was Ludzi o Dobrych Sercach pomóżcie Justynie udostępniajcie zbiórkę, wpłacajcie symboliczne kwoty każdy grosz się liczy

Teraz po każdym wlewie chemii musimy jeszcze częściej jeździć na wlewy witaminy C, ozonoterapii ,glutationu które naprawdę Bardzo pomagają Justynie. 

Musimy zbierać na lepsze i silniejsze olejki CBD które usmierzają ból po chemii. 

Pomóżcie Proszę Was z góry Bardzo Serdecznie Dziękuję 

Moi Drodzy dopisuję to wszystko do tej zbiórki ,ponieważ myślę że tak będzie najlepiej .

Pozostało Leczenie Paliatywne Wesprzyj Proszę Pomóż!!!

Dzień Dobry Witam Was Wszystkich Serdecznie Kochani Ludzi o Dobrych Sercach. 

Nazywam się Mariusz Sobolewski jestem mężem Justyny Wspanialej Kobiety oraz Kochanej Mamy naszych dzieci. 

Proszę Was o pomoc i wsparcie finansowe dla mojej Żony na leczenie Kliniczne 

Rak Powrócił (przeżuty z piersi do płuc  pierś była usunięta 3 lata temu) Mastektomia z węzłami chłonnymi. 

Rak ten jest Złośliwy, Agresywny, Potrójnie Ujemny jeden z najgorszych do leczenia. W 80% przypadków są przeżuty do mózgu. 

Dlatego musimy działać jak najszybciej zacząć leczenie o którym napisałem ponizej i nie dopuścić do potencjalnego przeżutu. 

Justyna chce Żyć dla dzieci a przede wszystkim dla naszej Kochanej Córeczki Zuzi, ktora również mając 18 miesięcy zachorowała na Raka nerki. 

Justyna znów przechodzi tragedię, ból i cierpienie, a wraz z nią cała nasza rodzina. 


Justyna  pilnie potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie niekonwencjonalne tj. (wlewy z witaminy C, leczenie kurkuminą, olejkiem CBD, ozonoterapią oraz komorą normobaryvzną).

Tylko z Waszą pomocą Kochani Justyna ma szansę pokonać nowotwór. Każda kwota, każda wpłata będzie dla Justyny wielkim wsparciem i  pomocą. 

Nasza rodzina zmaga się z tą straszną chorobą od wielu lat. 

14 lat temu nasz Syn zachorował na Raka jądra na szczęście wyszedł z tego i jest teraz silnym i pełnym energii młodzieńcem. 

W 2016 roku zachorowała nasza Córeczka Zuzia na Raka nerki na której miała guza, który ważył kilogram i miał rozmiary 12 cm na 11 cm. (guz wilmsa) 


2 miesiące później zachorowała Justyna na Raka piersi która została usunięta(mastektomia z węzłami chłonnymi). 

Obydwie z Zuzią dostały po ponad 30 wlewów chemii. 

Z Zuzią do tej pory jeździmy na kontrolę do Warszawy. 

U Justyny po usunięciu piersi po krótkim czasie usunięto grasicę z klatki piersiowej i teraz klatkę ma spięta na specjalne klamry chirurgiczne. 

Po około 8 miesiącach usunięto jajniki i macicę. No i tak praktycznie cały czas szpitale, operacje, kontrole. 

Był spokój 3,5 roku i niedawno po badaniu tomografem wykryto przeżuty z piersi na lewe płuco (guz o wielkości 3,5 cm na 1,7 cm). Na prawym płucu guz 8 mm do obserwacji. 

Justyna miała operację pluca, bardzo bolesną ponieważ widzę jak mocno cierpi. Ze wzgledu na koronawirusa przedłużyła się chemioterapia lecz teraz 13.07. Justyna będzie miała w Klinice w Olsztynie podawane wlewy chemii i będzie tam do 5 dni pod opserwacją ponieważ wlewy mają być bardzo silne. 


Po nie tak dawnej ponownej kontroli tomografem wykryto przykręgosłupowo na poziomie Th 11 po stronie lewej pojawiła się masa tkankowa wielk. 35x13mm. 

Jakby mało tego po scyntograficznym badaniu kości całego ciała uwidoczniono ogniska wzmożonego gromadzenia znacznika w rzucie (do obserwacji). 

O Boże Kochny dużo tego moi Drodzy 😔

Bardzo Proszę Was Kochani z Całego Serca o pomoc dla Justyny. 

Walczymy już bardzo długo i walczyć będziemy nie poddajemy się lecz naprawdę czasami brakuje sił. 

Jeśli postanowicie wesprzeć moją Kochaną Żonę to Dziękuję za Wielkie Serducho i Docenię Każdą Zlotowkę lub Udostępnienie mojej Prośby. 

Życzymy Wam Zdrowia Wszystkiego Dobrego. 

Z Wyrazami Szacunku :

Mariusz Sobolewski 

Justyna Sobolewska 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mariusz Sobolewski - awatar

  Mariusz Sobolewski

  22.11.2022
  22.11.2022

  Dzień Dobry Witam Wszystkich

  Po otrzymaniu chemii w tabletkach oraz przyjęciu ich przez kilka dni czułam się fatalnie leżałam bez sił nie mogłam wstać z łóżka miałam silny ból pleców dzień i noc bez ustanku.
  Dziś przyjęłam ostatnią dawkę chemii, przeszłam ogromny stres przez te dwa tygodnie jak przyjmowałam tabletki chemii, ponieważ nie wiedzialam co bedzie jakie skutki uboczne na które nie masz wpływu, brak sił i ta niemoc jest najgorsza a z drugiej strony cieszyłam się tym że jestem w domu z moją Kochaną Zuzią,że nie leżę w Szpitalu gdzie podawaliby mi chemię do żylnie .
  Po 6 latach ciężkiej walki jestem już bardzo zmęczona czasami już nie mam sił na nic ale dla mojej Perełki Zuzi chcę walczyć i to robię wstaję z kolan i idę dalej.
  Bardzo Wam Dziękuję za Wielkie Serducho za wsparcie za każde dobre Słowo oraz każdą złotówkę którą mi wpłacacie.
  DZIĘKUJĘ

  Zdjęcie aktualizacji 106 128

Komentarze


 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  25.11.2022
  25.11.2022

  Prosze znaleźć dobrego numerologa, żeby zmienił Pani wibracje imienia i nazwiska. Nic Pani nie traci, a to może naprawdę pomóc. Trzymam kciuki!

 • Maj Anna - awatar

  Maj Anna

  24.11.2022
  24.11.2022

  Justynko życzę Ci powrotu do zdrowia. Nie trać nadzei.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.11.2022
  23.11.2022

  Dużo siły i wiary 🙏🙏.Przytulam mocno❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.2022
  22.11.2022

  Wszystkiego najlepszego, jak najwięcej zdrowia życzę, trzyma się Pani 🌹🙏

 • Karolina Chyla - awatar

  Karolina Chyla

  20.11.2022
  20.11.2022

  Zycze duzo sil i zdrowia Pani Justyno♥️

290 591 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 168 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Mariusz Sobolewski - awatar

Mariusz Sobolewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9 168

Kasia - awatar
Kasia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marzena Orwat - awatar
Marzena Orwat
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Rafał Sand - awatar
Rafał Sand
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij