Zbiórka KASTRACJA BOLKA, LOLKA i KRAWATA - zdjęcie główne

KASTRACJA BOLKA, LOLKA i KRAWATA

470 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Wszystkie trzy psiaki są pod opieką Świdnickiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami. Trafiły do nas w wyniku "weekendowych interwencji", Bolek i Lolek znalezione na szosie z łańcuchami na szyjach a Krawat, błąkający się przez 2 doby po centrum Mełgwi. To już tradycja, że w wolne dni telefony okolicznych Gmin są niedostępne. Jedynie w Świdniku można zawiadomić Straż Miejską i lecznicę interwencyjną. Wszystkie trzy psiaki są młode, mogą mieć około roku, są przyjazne i wesołe. Zostały przez nas odpchlone, zaszczepione przeciw wściekliźnie i zaczipowane. Bolek i Lolek (najprawdopodobniej są braćmi) mają już deklarację wspólnego stałego domu, Krawacik nadal czeka na swojego człowieka. Warunkiem adopcji jest kastracja psiaków. Nasze Stowarzyszenie samodzielnie utrzymuje (przy pomocy darczyńców) ponad 30 psiaków w schronisku i naprawdę nie mamy pieniędzy na leczenie. Dlatego apelujemy do naszych przyjaciół o pomoc. Dajmy szansę tym psiakom na normalne życie, na własny dom.  

Aktualizacje


 • Majka Gulanowska - awatar

  Majka Gulanowska

  27.06.2019
  27.06.2019

  Rozliczenie zbiórki: zebrana kwota 470,00 zł minus 35,25 zł (prowizja) = 434,75 zł plus "nadwyżka" ze zbiórki Taysona i Koli 52,15zł. Razem uzyskana kwota 486,90 zł. Faktura z lecznicy dr R. Kusy 304,00 zł (Bolek i Krawat) plus faktura z PCHEŁKI za Lolka 250,00 zł. Razem faktury 554,00 zł (304 + 250). Brakującą kwotę dopłaciliśmy.

  Zdjęcie aktualizacji 33 429

470 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Majka Gulanowska - awatar
Majka Gulanowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur - awatar
Artur
50
Elzbieta Pawlowska - awatar
Elzbieta Pawlowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij