Zbiórka Dotacja unijna mnie zabija ... - miniaturka zdjęcia

Dotacja unijna mnie zabija ... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dotacja unijna mnie zabija ... - zdjęcie główne

Dotacja unijna mnie zabija ...

101 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Wal - awatar

Magda Wal

Organizator zbiórki

Dotacje , dotacje unijne , załóż własny biznes, bądź swoim szefem. Fajnie się słucha, fajnie marzy.

Dotacje unijną głównie otrzymują bezrobotni z Urzędu pracy,  lub z innych projektów unijnych. 

Każdy marzy o własnym biznesie i zarobieniu dużej kasy...

Jestem samotną matką po przejściach, było ciężko,  ale przeżyłam i sądziłam jakoś to będzie,  się ułoży. 

Samotna matka , aby iść do pracy na etat musi kombinować.  Czas pracy musi być w tym czasie jak dziecko jest w szkole lub przedszkolu , popołudniówki ,nocki nie wchodzą w grę, bo z dzieckiem nie ma kto zostać. No i dziecko dla większości pracodawców to zło! Bo choruje,  bo zwolnienia itp.

Alimentów tato nie płaci,  Fundusz Alimentacyjny nie wchodzi w grę, bo przecież jestem bizneswoman. 

Ruszyłam na podbój świata.  Założyłam jednoosobową działalność gospodarczą ze środków europejskiego funduszu. 

Łatwo jakoś dali te 25 tysięcy złotych, masz i działaj,  powodzenia. Biznes plan itp. Wszystko zatwierdzone.  

Utrzymać 12 miesięcy,  inaczej oddasz kasę. ( pieniądze zainwestowane w wyposażenie sklepu, gdzie wyposażenia nie można sprzedać przez czas trwania dotacji 12 mc są kontrole itp.)

Sklep odzieżowy, stacjonarny. Nazwa , lokalizacja,reklama, towar, jakość wszystko profesjonalnie przygotowane.  Na portalach społecznościowych tysiące polubień, mnóstwo aktywności. Klienta brak. I idę z każdym miesiącem na dno. Zaczyna brakować pieniędzy na najem lokalu i zus. Zmieniam lokalizację, jednak to nic nie pomaga, promocje , wyprzedaże. Nic.

Długi rosną , mija szósty miesiąc,  2000 zł najem, Zus , chwilówki wszystkie wykorzystane.

Z domu sprzedałam już wszystko kosztowne co możliwe... 

Dochodzi do tego depresja, że znowu w życiu mi nie wyszło. 

Zły biznes plan, wszystko źle przemyślane. 

Dlaczego nie wyszło, jeżeli zatwierdzili mój pomysł fachowcy? I powierzyli taką sumę pieniędzy ?

Ile utrzymuje się firm z dotacji unijnych? 1-2%?

Wszyscy milczą w tym temacie i się nie dziwię, bo wstyd się przyznać do porażki, długów itp.

Większość dotacji kończy się kredytami i dużymi długami. 

Polak mądry po szkodzie...

Z 40tu dotacji udzielonych w projekcie, w ktorym uczestniczyłam, nikt prężnie nie działa. Wielki płacz i rozpacz, bo każdemu dosłownie długi rosną.

Tak marzy mi się bardzo etat, gdzie pójdę zrobię swoje i co miesiąc będzie pensja stała na koncie, na pokrycie długów. A od września dziecko rusza do podstawówki , jest bardziej samodzielne i będę miała większy wachlarz wyboru nowej pracy.

Proszę o pomoc ...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Wal - awatar

Magda Wal

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij