Zbiórka Dotacja unijna mnie zabija ... - miniaturka zdjęcia

Dotacja unijna mnie zabija ...

Zbiórka Dotacja unijna mnie zabija ... - zdjęcie główne

Dotacja unijna mnie zabija ...

1 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Magda Wal - awatar

Magda Wal

Organizator zbiórki

Dotacje , dotacje unijne , załóż własny biznes, bądź swoim szefem. Fajnie się słucha, fajnie marzy.

Dotacje unijną głównie otrzymują bezrobotni z Urzędu pracy,  lub z innych projektów unijnych. 

Każdy marzy o własnym biznesie i zarobieniu dużej kasy...

Jestem samotną matką po przejściach, było ciężko,  ale przeżyłam i sądziłam jakoś to będzie,  się ułoży. 

Samotna matka , aby iść do pracy na etat musi kombinować.  Czas pracy musi być w tym czasie jak dziecko jest w szkole lub przedszkolu , popołudniówki ,nocki nie wchodzą w grę, bo z dzieckiem nie ma kto zostać. No i dziecko dla większości pracodawców to zło! Bo choruje,  bo zwolnienia itp.

Alimentów tato nie płaci,  Fundusz Alimentacyjny nie wchodzi w grę, bo przecież jestem bizneswoman. 

Ruszyłam na podbój świata.  Założyłam jednoosobową działalność gospodarczą ze środków europejskiego funduszu. 

Łatwo jakoś dali te 25 tysięcy złotych, masz i działaj,  powodzenia. Biznes plan itp. Wszystko zatwierdzone.  

Utrzymać 12 miesięcy,  inaczej oddasz kasę. ( pieniądze zainwestowane w wyposażenie sklepu, gdzie wyposażenia nie można sprzedać przez czas trwania dotacji 12 mc są kontrole itp.)

Sklep odzieżowy, stacjonarny. Nazwa , lokalizacja,reklama, towar, jakość wszystko profesjonalnie przygotowane.  Na portalach społecznościowych tysiące polubień, mnóstwo aktywności. Klienta brak. I idę z każdym miesiącem na dno. Zaczyna brakować pieniędzy na najem lokalu i zus. Zmieniam lokalizację, jednak to nic nie pomaga, promocje , wyprzedaże. Nic.

Długi rosną , mija szósty miesiąc,  2000 zł najem, Zus , chwilówki wszystkie wykorzystane.

Z domu sprzedałam już wszystko kosztowne co możliwe... 

Dochodzi do tego depresja, że znowu w życiu mi nie wyszło. 

Zły biznes plan, wszystko źle przemyślane. 

Dlaczego nie wyszło, jeżeli zatwierdzili mój pomysł fachowcy? I powierzyli taką sumę pieniędzy ?

Ile utrzymuje się firm z dotacji unijnych? 1-2%?

Wszyscy milczą w tym temacie i się nie dziwię, bo wstyd się przyznać do porażki, długów itp.

Większość dotacji kończy się kredytami i dużymi długami. 

Polak mądry po szkodzie...

Z 40tu dotacji udzielonych w projekcie, w ktorym uczestniczyłam, nikt prężnie nie działa. Wielki płacz i rozpacz, bo każdemu dosłownie długi rosną.

Tak marzy mi się bardzo etat, gdzie pójdę zrobię swoje i co miesiąc będzie pensja stała na koncie, na pokrycie długów. A od września dziecko rusza do podstawówki , jest bardziej samodzielne i będę miała większy wachlarz wyboru nowej pracy.

Proszę o pomoc ...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Magda Wal - awatar

Magda Wal

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij