Zbiórka Pomagamy Przemkowi - zdjęcie główne

Pomagamy Przemkowi

20 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

ZBIERAMY PIENIĄDZE  dla Krzysztofa Przemysława Zielińskiego, który był osobą zaginioną od stycznia 2017 do 22 lutego 2017.

BARDZO PROSIMY O WSPARCIE DLA NIEGO!

Krzysztof a dla bliższych znajomych Przemek odnalazł się po miesiącu poszukiwań w szpitalu.

Jego sytuacja życiowa oraz finansowa zmieniała się z dnia na dzień.

W ostatnim dniu 2016 roku wysyłał do znajomych na Facebooku pozdrowienia. 

Był szczęśliwy, że ma u swego boku piękną dziewczynę. Miał nadzieję, że ułoży sobie swoje życie w Wielkiej Brytanii. Niestety wszystko potoczyło się bardzo szybko, bo już 9 stycznia wiedział, że jego związek się rozpadł.

Cały świat przestał się dla niego liczyć. Miał różne myśli. Ostatecznie w połowie stycznia został napadnięty , dotkliwie pobity i okradziony, gdy wracał z pracy.

Po tym zdarzeniu chłopak (23 lata) został przewieziony do szpitala w Londynie. W tej chwili przebywa w szpitalu w Leicester.  Jego stan lekarze oceniają na dobry, ale może tam pozostać do chwili uzyskania odpowiednich dokumentów, które pozwolą wrócić mu do Polski.

Przemek nie chce zostać dłużej w Wielkiej Brytanii - czuje się oszukany i zdradzony. Nie chce wracać do miejsc, które mu o tym przypominają. Twierdzi, że w Polsce będzie mu łatwiej układać swoją przyszłość, ponieważ zna język polski. W Wielkiej Brytanii wszystko było trudno bo nie zna języka angielskiego.


Przemek w wyniku napadu stracił wszystkie swoje oszczędności, na które bardzo ciężko pracował. Ostatnio pracował na czarno ponieważ nie znał dostatecznie dobrze języka i miał trudności w znalezieniu pracy. Wcześniej pracował przez kilka agencji, które zlecały mu różne prace tymczasowe. Poniewaz jego ostatnia praca nie była nigdzie zarejestrowana nie może liczyć na jakikolwiek zasiłek i pomoc socjalną w Wielkiej Brytanii.


Chłopak po wyjściu ze szpitala nie ma nikogo , na kogo mógłby liczyć.  Rodzina jest w trudnej sytuacji a on przed przyjazdem do Wielkiej Brytanii i usamodzielnieniem sie przebywał w placówce opiekuńczej w Polsce.


Bardzo prosimy o wyrozumiałość i pomoc dla tego młodego mężczyzny!

Za każdą pomoc dla Krzysztofa Przemysława Zielińskiego jesteśmy bardzo wdzięczni!

Aktualizacje


 • Missing Zaginieni - awatar

  Missing Zaginieni

  27.02.2017
  27.02.2017

  Więcej informacji na naszej stronie
  http://www.zaginieni.org.uk/pomagam-przemkowi

20 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

Wpłaty: 1

Szymon Krasiński - awatar
Szymon Krasiński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij