Zbiórka Kacperek kontra glejak - zdjęcie główne

Kacperek kontra glejak

28 564 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 413 osób
Zbiórka zakończona
 
Katarzyna Czuba - awatar

Katarzyna Czuba

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Kacper.  Urodziłem się 16 października 2011 roku w Nowym Dworze Mazowieckim i właśnie rozpocząłem naukę w pierwszej klasie. Mam starszego brata Maćka, z którym czasami się kłócę ale którego bardzo kocham. 

Byłem zdrowym, wesołym chłopcem, który lubi grać w piłkę i w gry komputerowe. Do czasu. 

Kiedy spędzałem wakacje u babci na wsi, gdzie miałem dużo kolegów i mogłem z nimi grać w piłkę, podczas jednego z meczów przewróciłem się i złamałem rękę.  Nikt jeszcze wtedy nie przypuszczał, że mogę mieć problemy z równowagą, ponieważ w mojej główce rośnie mój największy wróg. 

Miesiąc później, kiedy mama szła ze mną do szkoły zacząłem się przewracać i mama bardzo się przestraszyła.  Szybko pojechaliśmy do szpitala.  Pani doktor powiedziała, że  w mojej główce urósł glejak i ma 6 cm. Nie można go operować.    Mama i tata bardzo płakali ale ja jestem dzielny. Właśnie rozpocząłem radioterapię ale tata daje mi też do picia jakiś olej. Jest bardzo gorzki ale tata mówi, że dzięki niemu mogę wyzdrowieć, więc grzecznie go piję. Niestety olej jest bardzo drogi, a mama przez to, że cały czas jest ze mną w szpitalu straciła pracę. Poprosiłem więc moją ciocię, żeby zorganizowała tę zbiórkę i pomogła moim rodzicom, bo oni sami wstydzą się prosić o pomoc.

Słucham się lekarzy i rodziców, bo bardzo chciałbym wyzdrowieć i wrócić do Maćka, za którym bardzo tęsknię i do kolegów w szkole, a w wakacje znowu pojechać do babci i zagrać w piłkę. 

Aktualności


 • Katarzyna Czuba - awatar

  Katarzyna Czuba

  10.01.19
  10.01.19

  Kacperek po radioterapii miał mały kryzys ale sytuacja została opanowana ☺ wyniki poprawiły się i w poniedziałek zaczyna chemię. A na 27 stycznia zaplanowany ma rezonans. Trzymajcie kciuki.

Komentarze


 • Agnieszka Królak - awatar

  Agnieszka Królak

  13.02.19
  13.02.19

  Dopóki trwa życie trwa nadzieja... nie poddawajcie się i nie wątpcie w Pana

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.01.19
  11.01.19

  Dużo wytrwałości i pogody ducha!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  03.12.18
  03.12.18

  „I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.” 1 List do Koryntian 13, 3-8

 • Od sąsiadów - awatar

  Od sąsiadów

  26.11.18
  26.11.18

  Kacperku sąsiedzi trzymają kciuki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.11.18
  21.11.18

  Kacper, wracaj do zdrowia!

28 564 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 413 osób
Zbiórka zakończona
 
Katarzyna Czuba - awatar

Katarzyna Czuba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 413

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Artur - awatar
Artur
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Edyta - awatar
Edyta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij