Zbiórka Neli i Grobelka - KALEKIE kotki - zdjęcie główne

Neli i Grobelka - KALEKIE kotki

335 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Grobelka i Neli to kotki, z którymi byliśmy u lekarza aż w Gdyni – kotki przeszły tam poważne operacje...

Grobelka przeszła amputację oka, zszycie rozszczepu podniebienia, amputację ogonka do tego ma złamanie miednicy. Dziewczynka ma uraz żuchwy, który prawdopodobnie nie wróci do pełnej sprawności. Będzie wymagała dalszego leczenia chirurgicznego

Dziewczyna kocha się tulić, uwielbia być w centrum uwagi. Kocha miziania i rozmowy. Jest bardzo mądra i wie, że wszystko co się przy niej robi jest po to aby jej pomóc. 

Grobelka ma ok.5 lat 

Grobelka to koteczka znaleziona w Grobelnie.

Jest przecudowna, będzie kalekom do końca życia ale z pewnością obdarzy miłością każdego!

----------------------------------------------------  

Neli,kotka z Tczewa która przeszła operację złamanej łapki jest kotem wycofanym. Boi się się człowieka, chociaż powoli zaczynają jej się podobać mizianki za uszkiem. Dziewczynka jest  bardzo cierpliwa i nie sprzeciwia się jeżeli się przy niej coś robi.

Z pewnością zaufa człowiekowi, potrzebuje do tego więcej czasu. Kto da jej szansę na nowy dom?

Prosimy o wsparcie w leczeniu kotek

Prosimy o domy dla kocich kalek

Aktualności


 • Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS - awatar

  Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS

  04.11.19
  04.11.19

  KOCHANI PRZYJACIELE! Z całego serca dziękujemy za pomoc naszym podopiecznym! Pod nasza opieką przebywa ponad 100 kotów i psów. Zapraszamy do wsparcia naszych działań Ratuj zwierzaki razem z NAMI <3 Prosimy o pomoc w opłaceniu faktury za leczenie chorych zwierząt https://pomagam.pl/naleczeniezwierzat Dziękujemy, że jesteście z nami <3

  Zdjęcie aktualności 39 351

335 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Magda - awatar
Magda
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Sokół - awatar
Joanna Sokół
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jacek Skrobisz - awatar
Jacek Skrobisz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij