Zbiórka kalendarzWOŚP dla WOŚP - zdjęcie główne

kalendarzWOŚP dla WOŚP

129 zł
Wpłaciło 5 osób
Jakub Woźniak - awatar

Jakub Woźniak

Organizator zbiórki

Poza licytacją #kalendarzWOSP możecie wesprzeć WOŚP dowolnymi wpłatami.Zarowno do puszek wolontariuszy w dniu finału, jak i przez internet!

Wpłacając za pomocą tej zbiórki nie tylko wspierasz WOŚP, ale możesz wygrać gadżety kalendarzWOŚP, w tym płótna z autografami uczestników! 

OCZYWIŚCIE PAMIĘTAJCIE O LICYTACJI LIMITOWANYCH KALENDARZY WOŚP !!!

www.kalendarzWOSP.pl


Rozstrzygnięcie końcowe w środę 16/01/2019 około 21:00.

129 zł
Wpłaciło 5 osób
Jakub Woźniak - awatar

Jakub Woźniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Jakub Manasterski - awatar
Jakub Manasterski
50
Plinka - awatar
Plinka
50
Dominika Lewandowska - awatar
Dominika Lewandowska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Jakub Woźniak - awatar
Jakub Woźniak
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij