Zbiórka Krowa Kalinka prosi o grosik... - zdjęcie główne

Krowa Kalinka prosi o grosik...

530 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Ocalona Kalina nadal bardzo słabiutka...

Mamy dwie wiadomości. Dobrą i złą. Pierwsza jest zła. Nie udało się ocalić Czarnej krówki. Czasem tak w życiu jest, że nie wystarczą pieniądze i dobre chęci… Właściciel Czarnej rozmyślił się, postanowił jej nie sprzedawać. Podejmie jeszcze jedną próbę zapłodnienia jej...

Jeśli ktoś sobie życzy zwrot pieniędzy na konto, bardzo prosimy o kontakt na priv.

Lepsza wiadomość jest taka, że na naszej drodze stanęło inne, bardzo potrzebujące ratunku stworzenie, które udało się ocalić. Na imię ma Kalina. Czy to przeznaczenie ? Przygotowani byliśmy na przyjazd Czarnej krowy, przyjechała biała, brudna i wychudzona. Na dobre zaprzyjaźniła się z innymi krowami i nie chce się z nimi rozstawać. Stado ją przyjęło, krowy to mądre i bardzo opiekuńcze zwierzęta.

Kalina bardzo potrzebuje wsparcia, grosika na opiekę weterynaryjną i dobrą paszę. Jest jeszcze wystraszona nową sytuacją, ale mamy nadzieję, że dzięki troskliwiej opiece i Waszej pomocy szybko dojdzie do siebie.

Zdjęcie opisu zbiórki Krowa Kalinka prosi o grosik...Zdjęcie opisu zbiórki Krowa Kalinka prosi o grosik...Zdjęcie opisu zbiórki Krowa Kalinka prosi o grosik...

Komentarze


  • Kinga - awatar

    Kinga

    09.05.2016
    09.05.2016

    Na zdrowie Kalinko! <3

530 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Alicja - awatar
Alicja
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Kinga - awatar
Kinga
100
Joanna - awatar
Joanna
10
Dominika - awatar
Dominika
10
Adam - awatar
Adam
28
Ola - awatar
Ola
4
Małgorzata - awatar
Małgorzata
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij