Zbiórka Kamma - zdjęcie główne

Kamma

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Zdjęcie opisu zbiórki Kamma

Niezwykle wrażliwa sunia beagle KAMA rozpoczyna nowe - lepsze życie. Pomóż i Ty!

KAMA - porzucona, przepędzana w trakcie swojej tułaczki, bita, etc. :(

Dziś, dzięki zaangażowaniu Dobrych Dusz udało się sunię odnaleźć oraz umieścić w troskliwym domu tymczasowym w Warszawie. Niestety póki co nie jest to historia zakończona happy endem. W chwili, gdy sunia została podopieczną Stowarzyszenia jej stan fizyczny był bardzo zły.

Lista "usterek" zdrowotnych jest dość długa: przerost trzeciej powieki, problemy z widzeniem, guz wystający z pochwy o średnicy ok 2 cm, zęby w stanie fatalnym - przednich brak, rozciągnięte gruczoły mlekowe.

Lista długa i na pierwszy rzut oka bardzo kosztowna, dlatego bardzo prosimy o wsparcie opieki weterynaryjnej uroczej  Kamy. Zawalczmy wspólnie o jej zdrowie i lepsze jutro..

Zdjęcie opisu zbiórki Kamma

CO ZA NAMI? CO PRZED NAMI?

KAMA ma już za sobą wizytę w Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej Vetcardia w Warszawie. Wykonane zostało ECHO i EKG serca oraz RTG. Stwierdzono łagodną endokardiozę zastawki mitralnej (minimalne powiększenie o 1 mm światła lewej komory w rozkurczu). Zalecono wykonanie badań kontrolnych za około 4 miesiące. Na ich podstawie podjęta będzie decyzja o ewentualnym leczeniu kardiologicznym. W badaniu EKG nie stwierdzono nieprawidłowego rytmu serca oraz obecności dodatkowych pobudzeń. Stwierdzono brak przeciwwskazań do znieczulenia w trakcie zabiegów chirurgicznych.

Wykonane zostały badania moczu oraz morfologia (profil rozszerzony  w tym tarczycowy i cukier). Stwierdzono niedoczynność tarczycy - wprowadzono odpowiednie leczenie. Dodatkowo Kama walczy z infekcją oczu i uszu oraz zapaleniem gardła.

Przed Kamą wizyta u ortopedy, dermatologa, okulisty w sprawie trzeciej powieki, zabieg usunięcia guza z pochwy i zepsutych zębów..

Pomimo trosk zdrowotnych Kama jest przekochaną sunią, cieszy się ze wszystkiego. Jest bardzo otwarta, nie boi się ludzi, ani psów. Rozdaje buziaki, ogon chodzi non stop. Pęka serce jak widzi się tak strasznie zaniedbaną i skrzywdzona sunię z olbrzymią ilością chorób w zderzeniu z jej ufnością i miłością do człowieka.

Chcemy zrobić wszystko, co tylko można i najlepiej, jak się da, aby Kama była zdrowa i szczęśliwa. Liczymy razem z nią na Państwa pomoc… Serdecznie dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Renata - awatar

  Renata

  24.09.2016
  24.09.2016

  Życzę powrotu do zdrowia

 • Renata - awatar

  Renata

  24.09.2016
  24.09.2016

  Trzymaj się

 • KiWi - awatar

  KiWi

  22.09.2016
  22.09.2016

  Polish Beagle do dzieła ;)!!

 • Dobra - awatar

  Dobra

  22.09.2016
  22.09.2016

  Oby teraz bylo tylko lepiej

 • Darek - awatar

  Darek

  22.09.2016
  22.09.2016

  dużo zdrówka odemnie i Carie dla Kammy :)

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Renata - awatar
Renata
556
Renata - awatar
Renata
500
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
KiWi - awatar
KiWi
10
Dobra - awatar
Dobra
100
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
15
Darek - awatar
Darek
20
Agata - awatar
Agata
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij