Zbiórka Kamma - zdjęcie główne

Kamma

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Zdjęcie opisu zbiórki Kamma

Niezwykle wrażliwa sunia beagle KAMA rozpoczyna nowe - lepsze życie. Pomóż i Ty!

KAMA - porzucona, przepędzana w trakcie swojej tułaczki, bita, etc. :(

Dziś, dzięki zaangażowaniu Dobrych Dusz udało się sunię odnaleźć oraz umieścić w troskliwym domu tymczasowym w Warszawie. Niestety póki co nie jest to historia zakończona happy endem. W chwili, gdy sunia została podopieczną Stowarzyszenia jej stan fizyczny był bardzo zły.

Lista "usterek" zdrowotnych jest dość długa: przerost trzeciej powieki, problemy z widzeniem, guz wystający z pochwy o średnicy ok 2 cm, zęby w stanie fatalnym - przednich brak, rozciągnięte gruczoły mlekowe.

Lista długa i na pierwszy rzut oka bardzo kosztowna, dlatego bardzo prosimy o wsparcie opieki weterynaryjnej uroczej  Kamy. Zawalczmy wspólnie o jej zdrowie i lepsze jutro..

Zdjęcie opisu zbiórki Kamma

CO ZA NAMI? CO PRZED NAMI?

KAMA ma już za sobą wizytę w Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej Vetcardia w Warszawie. Wykonane zostało ECHO i EKG serca oraz RTG. Stwierdzono łagodną endokardiozę zastawki mitralnej (minimalne powiększenie o 1 mm światła lewej komory w rozkurczu). Zalecono wykonanie badań kontrolnych za około 4 miesiące. Na ich podstawie podjęta będzie decyzja o ewentualnym leczeniu kardiologicznym. W badaniu EKG nie stwierdzono nieprawidłowego rytmu serca oraz obecności dodatkowych pobudzeń. Stwierdzono brak przeciwwskazań do znieczulenia w trakcie zabiegów chirurgicznych.

Wykonane zostały badania moczu oraz morfologia (profil rozszerzony  w tym tarczycowy i cukier). Stwierdzono niedoczynność tarczycy - wprowadzono odpowiednie leczenie. Dodatkowo Kama walczy z infekcją oczu i uszu oraz zapaleniem gardła.

Przed Kamą wizyta u ortopedy, dermatologa, okulisty w sprawie trzeciej powieki, zabieg usunięcia guza z pochwy i zepsutych zębów..

Pomimo trosk zdrowotnych Kama jest przekochaną sunią, cieszy się ze wszystkiego. Jest bardzo otwarta, nie boi się ludzi, ani psów. Rozdaje buziaki, ogon chodzi non stop. Pęka serce jak widzi się tak strasznie zaniedbaną i skrzywdzona sunię z olbrzymią ilością chorób w zderzeniu z jej ufnością i miłością do człowieka.

Chcemy zrobić wszystko, co tylko można i najlepiej, jak się da, aby Kama była zdrowa i szczęśliwa. Liczymy razem z nią na Państwa pomoc… Serdecznie dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę!

Komentarze


 • Renata - awatar

  Renata

  24.09.2016
  24.09.2016

  Życzę powrotu do zdrowia

 • Renata - awatar

  Renata

  24.09.2016
  24.09.2016

  Trzymaj się

 • KiWi - awatar

  KiWi

  22.09.2016
  22.09.2016

  Polish Beagle do dzieła ;)!!

 • Dobra - awatar

  Dobra

  22.09.2016
  22.09.2016

  Oby teraz bylo tylko lepiej

 • Darek - awatar

  Darek

  22.09.2016
  22.09.2016

  dużo zdrówka odemnie i Carie dla Kammy :)

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Renata - awatar
Renata
556
Renata - awatar
Renata
500
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
KiWi - awatar
KiWi
10
Dobra - awatar
Dobra
100
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
15
Darek - awatar
Darek
20
Agata - awatar
Agata
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij