Zbiórka Nowy wóz dla OSP Łubin Kościelny - zdjęcie główne

Nowy wóz dla OSP Łubin Kościelny

5 065 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łubinie Kościelnym wraz z druhnami i druhami organizuje zrzutkę na fabrycznie nowy wóz strażacki i dodatkowe jego wyposażenie, który pozwoli na sprawniejszy i bezpieczniejszy dojazd do zdarzeń. Dołóż swoją cegiełkę łubińskim ochotnikom, a może sam zostań strażakiem ochotnikiem i pomagaj z nami. Tak jakoś fajniej będzie spojrzeć na nowy strażacki samochód i jego wyposażenie, ze świadomością, że jest trochę od Ciebie?! Obecnie w naszej jednostce służy prawie 40 letni STAR 244, który z roku na rok coraz więcej czasu spędza na naprawach. Zakup nowego średniego wozu staje się możliwa dzięki wsparciu gminy Bielsk Podlaski, Komendy Wojewódzkiej PSP w Białymstoku, Narodowemu Funduszowi Ochrony Środowiska, a także Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji. Chcemy, by był to samochód, który będzie służył naszej lokalnej społeczności. Bardzo liczymy na wasze wsparcie, zarówno mieszkańców naszej miejscowości, gminy, powiatu i wszystkich chętnych, aby nam pomóc. Liczy się dla nas każda złotówka. My strażacy możemy poświęcić siebie, swój czas by ratować innych i przyczyniać się do bezpieczeństwa gminy i powiatu. Niestety bez waszej pomocy nie uda się nam tego zrealizować, ponieważ budżet naszej jednostki na to nie pozwala. Z góry dziękujemy każdemu z osobna za okazaną pomoc.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.06.2020
  03.06.2020

  powodzenia

  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁUBINIE KOŚCIELNYM - awatar

   OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁUBINIE KOŚCIELNYM - Organizator zbiórki

   04.06.2020
   04.06.2020

   Dziękujemy 🙂

 • Kevin i Grzegorz Warchoł OSP Orla - awatar

  Kevin i Grzegorz Warchoł OSP Orla

  25.05.2020
  25.05.2020

  Powodzenia :)

  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁUBINIE KOŚCIELNYM - awatar

   OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁUBINIE KOŚCIELNYM - Organizator zbiórki

   25.05.2020
   25.05.2020

   Dziękujemy i pozdrawiamy 🚒🚒🚒

 • Piotr Klima - OSP WOLA BATORSKA - awatar

  Piotr Klima - OSP WOLA BATORSKA

  15.05.2020
  15.05.2020

  Małopolska pozdrawia :).

  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁUBINIE KOŚCIELNYM - awatar

   OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁUBINIE KOŚCIELNYM - Organizator zbiórki

   15.05.2020
   15.05.2020

   Podlasie również pozdrawia i życzy tyle powrotów co wyjazdów.🚒🚒🚒❤️🔥

5 065 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 77

Nata - awatar
Nata
10
Jerzy Nikitiuk - awatar
Jerzy Nikitiuk
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wojciech Skarżyński - awatar
Wojciech Skarżyński
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzanna Wasilewska - awatar
Marzanna Wasilewska
100
Mariusz - awatar
Mariusz
200
Witek Erenc - awatar
Witek Erenc
100
Kevin i Grzegorz Warchoł OSP Orla - awatar
Kevin i Grzegorz Warchoł OSP Orla
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij