Zbiórka Mistrzostwa Świata Floryda 2022 - zdjęcie główne

Mistrzostwa Świata Floryda 2022

4 416 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Natalia Nowak - awatar

Natalia Nowak

Organizator zbiórki

Jesteśmy Karatekami z małego kleczewskiego klubu Sokół Kleczew, który ma bardzo ograniczone  środki finansowe na swoją działalność. Chcielibyśmy spełnić swoje największe marzenie: uczestniczyć w zawodach największej rangi rozgrywanych na innym kontynencie.

Główny cel, który wyznaczyliśmy na rok 2022, to udział w X Mistrzostwach Świata w Karate WUKF. Odbędą się one na Florydzie – USA w lipcu br. Wyjazd w tak daleką podróż wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. Zawody rangi mistrzostw świata, trwają z reguły 5-6 dni. W związku z tym, czas wyjazdu
(przelot, aklimatyzacja i start w zawodach) wyniesie 8-10 dni, co wygeneruje jeszcze wyższe koszty. Pokrycie kosztów związanych z przelotem, zakwaterowaniem oraz uiszczeniem opłat startowych wyniesie ok. 8-10 tys. zł – na jednego zawodnika. 

Dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie naszego wyjazdu. 

Od wielu lat startujemy z sukcesami na mistrzostwach różnej rangi, w wielu federacjach. W 2019 roku uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Europy rozegranych w Danii, gdzie zdobyliśmy 9 medali, a także w Mistrzostwa Świata, które odbyły się na Słowacji, skąd również przywieźliśmy 9 medali. W 2020 roku startowaliśmy w Pucharze Świata WUKF w Szczecinie. Będąc gospodarzami tych zawodów wypadliśmy rewelacyjnie, wywalczyliśmy łącznie dwadzieścia medali. 

W minionym roku  skutecznie walczyliśmy zarówno na Mistrzostwach Świata WUKF, które odbyły się w Cluj Napoca w Rumunii (8 medali), a także w Mistrzostwach Europy International Karate Union w mieście  Oradea w Rumunii (11 medali). 

Osiągnięte wyniki potwierdzają, że jesteśmy godni reprezentować nasz kraj, na najpoważniejszych międzynarodowych zawodach. Zaangażowane przez Was środki finansowe  będą dobrze zainwestowane, a tym samym staniecie się współautorami wszystkich naszych sukcesów.


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Dominik Jęcz - awatar

  Dominik Jęcz

  08.03.2022
  08.03.2022

  zamiast kwiatów w Dniu Kobiet 🌹🌹🌹

  • Natalia Nowak - awatar

   Natalia Nowak - Organizator zbiórki

   11.04.2022
   11.04.2022

   Dziękujemy :)

 • Edyta I Oskar - awatar

  Edyta I Oskar

  23.02.2022
  23.02.2022

  Najlepsza sekcja karate. Wspieramy i pomagamy. Smacznego pączusia. Pozdrawiamy

  • Natalia Nowak - awatar

   Natalia Nowak - Organizator zbiórki

   11.04.2022
   11.04.2022

   Dziękujemy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.2022
  05.02.2022

  myślę, że warto wspierać młodych ludzi którzy mają jakąś pasję i robią to dla siebie,

  • Natalia Nowak - awatar

   Natalia Nowak - Organizator zbiórki

   11.04.2022
   11.04.2022

   Dziękujemy :)

4 416 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Natalia Nowak - awatar

Natalia Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Paweł Jędrzejewski - awatar
Paweł Jędrzejewski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jakub - awatar
Jakub
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Antoś z mamą - awatar
Antoś z mamą
100
Igorek :) - awatar
Igorek :)
200
Mary - awatar
Mary
10
Daria (Licytacja nr 4) - awatar
Daria (Licytacja nr 4)
100
Paulina Licytacja nr 3 - awatar
Paulina Licytacja nr 3
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij