Zbiórka Karma dla szczurów z Poznania - zdjęcie główne

Karma dla szczurów z Poznania

256 zł  z 251 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Poznańskie domy tymczasowe zbierają na spłatę faktury za karmę dla szczurów przebywających pod ich opieką.

Domy tymczasowe, dla których zostało zrealizowane to zamówienie to Ogonki w Pyrlandii - Dom Tymczasowy w Poznaniu (www.facebook.com/OgonkiWPyrlandii) oraz 101 ogonków- dom tymczasowy dla szczurów w Poznaniu (www.facebook.com/101ogonkow).

Poznańskie domy tymczasowe, Ogonki w Pyrlandii oraz 101 Ogonków, doskrobały się do dna w pojemnikach z podarowaną karmą. W związku z tym musiały zakupić łącznie 20kg karmy, aby nasze poznańskie szczurki rosły zdrowo :) pudło odpakowane, dziewczyny z ogonki w pyrlandii sprawdziły już, czy przesyłka jest zgodna z zamówieniem :)

Zamówienie zawierało:
* JR Farm Basic, Food pokarm dla szczurów - 2,5 kg - 4 sztuki
* JR Farm uczta dla szczura - 2,5 kg - 4 sztuki
Za zamówienie została wystawiona faktura o łącznej kwocie 250,40zł

Prosimy o pomoc przy spłacie tej faktury!
Tylko dzięki Wam możemy wykarmić wszystkie zwierzaki przebywające w naszych domach tymczasowych! To dzięki Waszemu wsparciu możemy dalej działać! Dzięki Wam brzuszki naszych podopiecznych będą pełne!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj również inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


256 zł  z 251 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena Michalak - awatar
Magdalena Michalak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Kasia Rumińska - awatar
Kasia Rumińska
20
Patrycja - awatar
Patrycja
6

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij