Zbiórka Karma dla szczurów z Poznania - zdjęcie główne

Karma dla szczurów z Poznania

256 zł z 251 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Poznańskie domy tymczasowe zbierają na spłatę faktury za karmę dla szczurów przebywających pod ich opieką.

Domy tymczasowe, dla których zostało zrealizowane to zamówienie to Ogonki w Pyrlandii - Dom Tymczasowy w Poznaniu (www.facebook.com/OgonkiWPyrlandii) oraz 101 ogonków- dom tymczasowy dla szczurów w Poznaniu (www.facebook.com/101ogonkow).

Poznańskie domy tymczasowe, Ogonki w Pyrlandii oraz 101 Ogonków, doskrobały się do dna w pojemnikach z podarowaną karmą. W związku z tym musiały zakupić łącznie 20kg karmy, aby nasze poznańskie szczurki rosły zdrowo :) pudło odpakowane, dziewczyny z ogonki w pyrlandii sprawdziły już, czy przesyłka jest zgodna z zamówieniem :)

Zamówienie zawierało:
* JR Farm Basic, Food pokarm dla szczurów - 2,5 kg - 4 sztuki
* JR Farm uczta dla szczura - 2,5 kg - 4 sztuki
Za zamówienie została wystawiona faktura o łącznej kwocie 250,40zł

Prosimy o pomoc przy spłacie tej faktury!
Tylko dzięki Wam możemy wykarmić wszystkie zwierzaki przebywające w naszych domach tymczasowych! To dzięki Waszemu wsparciu możemy dalej działać! Dzięki Wam brzuszki naszych podopiecznych będą pełne!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj również inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


256 zł z 251 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena Michalak - awatar
Magdalena Michalak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Kasia Rumińska - awatar
Kasia Rumińska
20
Patrycja - awatar
Patrycja
6

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij