Zbiórka Karma dla tymczasów - zdjęcie główne

Karma dla tymczasów

625 zł z 859 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

"Koszatniczkowy DT u Kociary", "Szczurza Ferajna" i "Przytułek Ratatuj" zbierają na spłatę faktur za karmę dla swoich podopiecznych.


Koszatniczkowy DT u Kociary

W marcu "Koszatniczkowy DT u Kociary" zakupił zioła, granulat oraz karmę ratunkową dla swoich podopiecznych. Aktualnie w domu tymczasowym przebywa 15 koszatniczek, w tym 3, które wymagają karmienia karmą ratunkową. 

Szczurza Ferajna

"Szczurza Ferajna" ma aktualnie pod opieką 7 szczurów. Do karmienia w tym domu tymczasowym używana jest specjalna, odpowiednio zbilansowana mieszanka zbóż, ziół, warzyw, owoców, owadów karmowych i innych dodatków. Dom tymczasowy zakupił składniki do stworzenia karmy. 

Przytułek Ratatuj

Pod opiekę "Przytułku Ratatuj" trafiła rodzinka szynszyli. Młode dokarmiane są jeszcze mlekiem, ale jedzą też częściowo stały pokarm. W domu tymczasowym przebywają też szczury i chomiki. Dom tymczasowy zakupił granulat oraz akcesoria niezbędne dla swoich podopiecznych.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktury:

Faktura "Koszatniczkowego DT u Kociary została wystawiona na kwotę 323,66zł.

Faktury "Szczurzej Ferajny zostały wystawione na kwotę 311,13 zł.

Faktura "Przytułku Ratatuj" została wystawiona na kwotę 223,55 zł

Faktury zostały wystawione łącznie na kwotę 858,34 zł.


Bardzo prosimy o pomoc w spłaceniu faktur za karmę i akcesoria dla naszych podopiecznych.

Tylko dzięki Wam istniejemy i możemy pomagać naszym najmniejszym przyjaciołom.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.04.19
    22.04.19

    . , (\;/) oo \//, _ ,/_;~ \, / ' "' ( ( \ ! ikas // \ |__.' '~ '~----''

625 zł z 859 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Agnieszka Kawalko - awatar
Agnieszka Kawalko
20
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Magdalena - awatar
Magdalena
35
Barbara Łapka - awatar
Barbara Łapka
20
Ewa S - awatar
Ewa S
50
Patryk - awatar
Patryk
15
Bożena - awatar
Bożena
40
Paulina - awatar
Paulina
30
Ewelina Dziuba - awatar
Ewelina Dziuba
20
Ela Piętka - awatar
Ela Piętka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij