Zbiórka Kasia i Rita wyścig o życie - zdjęcie główne

Kasia i Rita wyścig o życie

924 409 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 11 684 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Kamila Anczykowska - awatar

Kamila Anczykowska

Organizator zbiórki

28.03.2021r.

Ponownie rozpoczęła się dyskusja odnośnie pieniędzy zebranych na zbiórce dla Kasi i Rity. W przestrzeni mediów społecznościowych i nie tylko pojawiają się różne informacje odnośnie wydatkowania niezgodnie z celem zbiórki tej części pieniędzy, które były zebrane dla Kasi. Jako organizator zbiórki czuję się w obowiązku napisać coś od siebie, z uczciwości i z szacunku do Was, jako darczyńców.

W związku z naciskami społecznymi w czwartek (25.03.2021r.) Kasia wydała oświadczenie, w którym dokładniej wyjaśniła, dlaczego nie ma do dyspozycji pełnej kwoty ze zbiórki. Uważam, że wydatkowanie części pieniędzy pochodzących ze zbiórki przez byłego męża Kasi na inne cele niż pomoc Kasi jest zachowaniem nieuczciwym, jednak w tym wypadku nie ponoszą za to winy ani portal pomagam.pl ani organizator (ja), ani beneficjent połowy z zebranych środków (Kasia).  Z prawnego punktu widzenia (nie wdając się w szczegóły), pieniądze wydane przez byłego męża Kasi muszą do niej wrócić i wówczas będą wydatkowane zgodnie z ich przeznaczeniem. Ponieważ sprawy nie udało się załatwić polubownie, odzyskanie niewłaściwie wydanych pieniędzy zajmie trochę czasu.

Przykro mi, że ta sytuacja nadszarpnęła zaufanie wielu z Was do tej konkretnej zbiórki lub do zbiórek tego typu w ogóle, jednak proszę nie traćcie wiary w ludzi! Dobro zawsze wraca! Dziękuję Wam za wsparcie dla Kasi i Rity i obiecuję, że niedługo wstawię aktualizację, bo na pewno czekacie na wieści od Rity (Kasia informuje Was na bieżąco na swoim fanpageu :)).  Jeszcze raz dziękuję za to, że jesteście!

10.02.2021r.

Na dole strony w aktualizacjach czeka na Was garść informacji. Ostatnio wśród społeczności kolarzy (i nie tylko zresztą) pojawiło się wiele wątpliwości odnośnie sytuacji prywatnej i finansowej Kasi, pytania o wykorzystane pieniądze z pomagam.pl, pojawiły się również zarzuty odnośnie rzetelności samej zbiórki. Nowe aktualizacje są aż trzy (nie sposób ogarnąć tylu wątków w jednej ;)) Zapraszam do lektury i dziękuję, że nadal z nami jesteście!

31.12.2020r.

To był naprawdę ciężki rok… Na samym jego końcu chcemy Wam podziękować za wszystko co zrobiliście dla Kasi i Rity. Bez Was proces powrotu dziewczyn do zdrowia nie byłby możliwy. Dziękujemy! Teraz trochę wyczekiwanych informacji. Kasia nadal ma niesprawną lewą rękę, jednak lekarze są dobrej myśli i jeśli przeszczep nerwów powiedzie się, ręka powinna wrócić do sprawności. Niestety jej ogólna rehabilitacja jest mocno ograniczona, ponieważ obecnie Kasia zmuszona jest walczyć z przeciwnościami losu w jej życiu osobistym. Na szczęście Kasia jest bardzo dzielna i każdego dnia pokazuje siłę swojego charakteru. Natomiast Rita nadal przebywa w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum i każdego dnia uczy się nowych, drobnych rzeczy związanych z poprawą sprawności… Powolutku ale ważne, że do przodu :) Na Święta Bożego Narodzenia Rita dostała „przepustkę” i pojechała do rodzinnego domu. Uwierzcie mi, radości było mnóstwo! Kochający bliscy to najlepsze lekarstwo. Niedawno dziewczyny miały okazję pierwszy raz od czasu wypadku porozmawiać przez komunikator internetowy i wzajemnie się zobaczyć. Spójrzcie tylko na te uśmiechy (zdjęcie w aktualizacji pod głównym tekstem). Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku!

04.11.2020r.

Minął kolejny miesiąc zmagań Kasi i Rity o powrót do zdrowia. Dla dziewczyn  każdy dzień jest nowym wyzwaniem i przybliża je do normalnego życia. Dlatego bardzo dziękujemy Wam za każdą formę wsparcia, jesteście WIELCY <3 Dziś kolejne aktualizacje, tradycyjnie w dwóch częściach pod głównym tekstem.

30.09.2020r.

Od wypadku dziewczyn mijają 4 miesiące… Za nimi wiele tygodni ciężkiej pracy, walki o każdy oddech i ruch. Na początku zadawaliśmy sobie pytanie czy przeżyją, potem czy odzyskają świadomość, dziś pytamy czy wrócą do sprawności i codziennego życia. Patrząc na to wszystko z perspektywy czasu widzimy ile osiągnęły dziewczyny, ile zrobili dla dziewczyn różni ludzie o wielkich sercach – rodzina, przyjaciele, znajomi i nieznajomi. To naprawdę niezwykłe jak wiele możemy wspólnie zdziałać! Bardzo Wam dziękujemy <3 

Jednak Kasia i Rita mają przed sobą jeszcze długi dystans zanim dojadą do mety, dlatego nadal ogromnie prosimy o wsparcie finansowe. Każda złotówka pomaga dziewczynom zbliżyć się do celu, pełnej sprawności.  Wielu z Was na pewno nie może się doczekać nowych informacji o Kasi i Ricie, więc już uśmiechnięta pędzę by Wam je przekazać (tradycyjnie dwie aktualizacje) :)

23.08.2020r.

Nasze dzielne dziewczyny dają czadu! Przekażę Wam naprawdę dobre informacje, jak zwykle w dwóch osobnych aktualizacjach :)

Bardzo dziękujemy, za każdą formę wsparcia, jesteśmy naprawdę bezgranicznie wdzięczni! Dziewczyny, jedziemy dalej! DO CELU <3   

21.07.2020r.

Mijają kolejne tygodnie a Wy nie przestajecie wspierać Kasi i Rity w ich wyścigu do zdrowia! Zgłaszają się do nas kolejne firmy, które chcą pomóc, odbieramy wiele Waszych pytań o stan zdrowia dziewczyn. Dziękujemy za tak ogromne wsparcie i zainteresowanie! Jesteście naprawdę wielcy <3 Mam dla Was najnowsze wieści od dziewczyn. Tradycyjnie w dwóch aktualizacjach co kilkanaście godzin. Będzie optymistycznie – gotowi? :)

4.07.2020r.

Od wypadku minął już ponad miesiąc, a Kasia i Rita ciągle „jadą” swój najważniejszy wyścig w życiu. Dziewczyny z całych sił walczą o zdrowie. Mam dla Was o nich nowe wieści  (w dwóch osobnych aktualizacjach ze względu na ograniczenia długości wpisu).

Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Wasze zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i każda wpłacona złotówka jest nieocenioną pomocą. Niestety, dziś wiemy, że Kasia i Rita będą potrzebowały znacznie większych środków finansowych niż początkowo przypuszczaliśmy, dlatego ich rodziny postanowiły zwiększyć kwotę zbiórki. Prosimy trzymajcie kciuki za dziewczyny!

19.06.2020r.

Dla rodzin Kasi Konwy i Rity Malinkiewicz świat zatrzymał się w poniedziałek  1 czerwca 2020 roku…

Tego dnia dziewczyny wspólnie jechały na pierwszy trening  w ramach autorskiego projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all – nie dojechały na miejsce zbiórki. Kasia i Rita zostały praktycznie zmiecione z drogi przez samochód, który z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Z ustaleń policji wynika, że dziewczyny jechały prawidło. O skali obrażeń jakich doznały ciężko nawet pisać… Obecnie obie walczą o życie i zdrowie.

Kasię poznałam na oddziale  ginekologiczno-położniczym szpitala, w którym obecnie toczy swoją najważniejszą walkę w życiu. Nasze córki urodziły się w tym samym dniu, a my od razu złapałyśmy wspólny temat – koty (jakże by inaczej). Kasia to jedna z najbardziej pozytywnych osób jakie znam, o wyjątkowej sile charakteru. Jest cudowną mamą dwóch małych łobuzów – Jula i Poli i wyjątkową żoną, która każdego dnia dzielnie wspierała swojego męża Marka w karierze zawodniczej.

Rity niestety nie znam osobiście, ale wiem, że bardzo przyjaźniła się z Kasią i jej rodziną. Z oficjalnych informacji o Ricie wiem, że jest wielokrotną reprezentantką polski w kolarstwie górskim, mistrzynią kraju juniorów oraz uczestniczką wielu wyścigów przełajowych i szosowych. Natomiast bliscy Rity opowiedzieli mi, że Rita to prawdziwy wulkan energii, kobieta niezłomna! Na wyścigach walczy do samego końca, starając się nigdy nie odpuszczać, bez względu na wynik. Jest niezwykle ambitna, pozytywna i zawsze ma uśmiech na twarzy. Ritka  powtarzała, że kolarstwo jest jej pasją, a także całym życiem.

Po wypadku życia Kasi i Rity nigdy nie będą już takie same.  

Kasia przeszła wiele operacji w tym zabieg zespolenia połamanego kręgosłupa i połamanej twarzoczaszki oraz częściową rekonstrukcję nosa i języka. Niedawno została wybudzona ze śpiączki farmakologicznej i powoli jej organizm podejmuje funkcje życiowe.  Kasia ma niebywałą wolę życia i każdego dnia zaskakuje personel medyczny swoimi postępami w powrocie do zdrowia. Z informacji przekazanych od lekarzy wiemy, że w kolejnym etapie leczenia Kasia będzie potrzebowała bardzo intensywnej rehabilitacji, początkowo w specjalistycznym ośrodku, następnie w domu.

Rita nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej, a jej obecny stan zdrowia jest bardzo ciężki. Przeszła skomplikowaną operacje głowy oraz kręgosłupa. Czeka ją jeszcze operacja uda i biodra. Na szczęście Rita to naprawdę twarda zawodniczka, więc cały czas mamy nadzieję i wierzymy w to, że będzie dobrze. Niezależnie od wszystkiego, niebawem Rita również będzie potrzebowała bardzo intensywnej rehabilitacji.

Niestety spodziewamy się, że rehabilitacja dziewczyn i ich powrót do normalnego życia będzie bardzo długi i kosztowny, dlatego będziemy ogromnie wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę.

W związku z moją działalnością na rzecz zwierząt mam duże doświadczenie w prowadzeniu zbiórek na różnych portalach i w mediach społecznościowych, dlatego za zgodą bliskich Kasi i Rity postanowiłam pomóc im właśnie w ten sposób. Dziewczyny bardzo się przyjaźnią i na pewno chciałyby mieć wspólną zbiórkę, robimy to dla nich!  Wszystkie zebrane środki pieniężne zostaną przekazane po równo dla każdej z dziewczyn na specjalne konto utworzone przez ich rodziny. 

Kasia i Rita ‘’jadą’’ teraz swój najważniejszy wyścig życia. Trzymamy mocno kciuki i wierzymy, że im się uda. 


Pierwsze trzy zdjęcia pobrane z portalu beskidzka24.pl (autor: M. Jamro)


ENGLISH VERSION:

28.03.2021

There has been another discussion opened with regards to money raised for Kasia and Rita. Not only social media are being spread with inconsistent information about non-compliant expenditure, in particular the part raised for Kasia. As an initiator and organiser of the collection dedicated to Kasia and Rita, I believe I am obligated to have my say here, as for honesty and respect, to you, the donators.

Due to social pressure, on Thursday (25.03.2021) Kasia made an announcement in which she explained why she lacks disposal for the total amount raised. I think, not maintaining the expenditure strictly for Kasia’s support is unfair. In this case, pomagam.pl, organiser (myself), nor beneficiary of the funds collected (Kasia) are to be hold responsible. From a legal standpoint (not going into details), the money spent by Kasia’s ex-husband must be returned and spent in accordance with intended use. The issue could have not been settled amicably, which means recovering the misapplied money is going to take some time. 

I am sorry, this situation has affected your trust in this collection or to collections in general. Please do not lose your confidence in people! What you give out, you get back! I am grateful for your support given to Kasia and Rita. I promise I am soon to update you, as you must be waiting for any news from Rita (Kasia is keeping you updated at her funpage;)) Thanks again, for being there!

04.11.2020

Another month has passed by for Kasia and Rita and their fight for regaining health.  Everyday is their new challenge and get girls closer to a normal life. That is why, we thank you for any support, you are great<3  Today another update (in 2 parts, as always).

Kasia has been home for over a month, and she is struggling with every-day life, you would not believe how strong she is. She tried to do everything by herself with a lot of success. Not so long ago, she managed to make a bday cake with a cat statue forher sister! Unfortunately, due to pandemic, most of specialists cannot be seen and her appointments are being postponed, so we still do not know what is the matter with Kasia’s left hand/arm (still not functional). Thisis something we cannot win for now.

Rita is still in Polskie Centrum Rehabilitacji Fukcjonalned Votum in Krakow.  Everyday she gets many hours of physio, which gives her massive results! She still needs to move with the help of a wheelchair, and requires 24h care, but she is regaining sense in her left arm slowly and is bepedalling her reha-bike. One day she cycled 1400 m in 30 minutues! As a real competitor!  She started to eat by herself and got her PEG removed, she also begins to speak more and more clearly and even enjoys gossiping with others in the center. Rita requires an operation of skull reconstruction, due to abnormalintracranial pressure not allowing her brain to recover further, which is very important, as the right hemisphere has been nearly fully damaged, and left hemisphere needs to intercept its functions.

30.09.2020

 It has been 4 months since girls’ incident... Many tough weeks filled with fight for every breath and move are now their past. At the beginning we had been asking if they had survived, later, if they had regained their conscioussnes. Today we are asking if they are going to get back to a normal life and full physical prowess.  Looking at this all with a broader perspective, we can see how much girls achieved, and how much they were helped by different people, their family, friends, colleagues and strangers, people with big hearts.  It is amazing, how much we are able to achieve together! Thankyou all <3 Kasia and Rita still have a long distance to over come, before they get to the final line, that is why, we strongly ask for your financial support.  Each zloty help girls get closer to their goal, full functionality. Many of you must be looking forward to find out more about Kasia and Rita, so I am happily rushing to update you (as always in 2 parts).

Today(30th/09/2020) Kasia has finally got back home to her husband, children and cats :)   She overcame herself, as her plan was to organise a bday party at home, and such a surprise! We have welcomed her (we hope) celebrating as much as possible. There was so much joy!  Unfortunately, Kasia is still to have long months of physiotherapy, a couple of serious treatments and see specialists, along that opthalmic in Katowice, and brachial plexus in Poznan (her left hand/armis nearly inert).  In the coming weeks, she will begin a long-term process of dental implant inculcating. Let’s keep our fingers crossed for Kasia, so she can regain her condition even faster!

Rita is still in Polskie Centrum Rehabilitacji Fukcjonalned Votum in Krakow. Removing her tracheostomy was succesfull and Rita started to speak! What is more, she began to eat better (she even drinks coffee with a spoon), it gives a very strong chance, she will have her PEG removed. Rita is very brave and pacient when having her physio, which is deadlyexhausting...  Rita is a great competitor, so there is no other way for her. She is able to freely move her right arm and leg, unfortunately, her leftside is still in worst condition. Rita may need to have a part of her bottom teeth removed, as they had been seriously damaged as a result of accident and she will need to have them replaced with implants in the future. To summarise, Rita is running like crazy to achieve her goal, and getting better every day.


23.08.2020


Our brave girls are rocking! I will pass you some really good information :)


Kasia is enjoying summer sun, while strolling around RehStab nearly by herself (who does take any notice of a walker?), she tucks in brownie and pizza instead of mixed pulps.  She is adding new pictures to her social media, showing her every day fight to regain health. She is always up early to excercise bravely for many long hours, as her plan is to organise her birthday party in October for the whole village.


Rita gave us all so much joy, as after many weeks, she finally regained her counsciousness! She opened her eyes, we know she can recognise her family, and she can be communicated with by squeezing a hand.  For now, she cannot really speak, due to tracheotomy, but we believe, that pipe will soon disappear. Finally, after many considerations, Rita got transferred to Polish Center for Functional Rehabilitation "Votum" in Krakow on Monday, where she can be with her Mum, the person, who is doing her best to take care of the girl. Rita has started a very intensive physiotherapy and she is warming up to catch up with Kasia in her progress (as a good competitor does)!


We are very grateful for every way of support, we are honeslty enormously thankful! Girls, let’s go! To reach the finishing line :)

21.07.2020


Many weeks have gone by and you still keep supporting Kasia and Rita in their race for health.  We have had more and more businesses raising their interest in helping girls and a lot of enquiries about their condition.  Thank you for your enormous support and involvement! You are amazing<3  I have for you some news from girls. It is going to be very optimisitc-are you ready?


 Kasia is still in Private "RehStab" healthcare centre in Limanowa.  We are all surprised how unexpectedly fast she is regaining her health. Doctors along physiotherapists all affirm, she is an extraordinary patient, and very talkative.  Kasia is very stubborn when doing every single excercise, she would leave her bed away, as she always admits there is no lie around time! Unfortunatelly, the condition of her spine and bones, that were brought together, is not sufficient for her to attempt to walk byherself, yet.  It seems that Kasia’s biggest challenges are eating and clear speach, but she is working very hard on both. Pressumably, as a result of complications after her eye socket damage, Kasia has sight problems, she will be fully diagnosed in the coming days. The love of her closest family and friends, medical staff effort, and your crossed fingers do wonders.

We hope Rita will soon be transported to Private "RehStab" healthcare centre in Limanowa.  Unfortunatelly, Rita’s case it is not so obvious, taking into consideration her health condition and injuries she has got. Doctors are to decide soon about her. If all goes well, girls will be only 1 floor apart each other. Rita has not regained her conunsciousness yet, but it has been confirmed, she reacts to sound.  She also, moves her right arm and leg. This information about Rita’s health along the care given by her family and medical staff, is a great hope for her regaining counsciousness. When that happens, we believe, Rita will be coming to health with the same persistance and results as Kasia, and soon after girls will be strolling around RehStab.

4.07.2020

It has been a month now for Kasia and Rita since they started their most important race of life. Girls are fighting with all their mights. I have some news for you.

Firstly, we thank you, that you are with us. Your shown commitment has massively exceeded our expectations, and every single zloty is an invaluable support for girls. Unfortunately, today we know, Kasia and Rita will need their funds to be significantly exceeded (from the point we had assumed in the beginning). Keep your fingers crossed for them, please!

Every day Kasia is feeling better, she is conscious and no longer in a life-threating conditions, this is why, on Thursday (2.07.2020) she was moved from Intensive care unit of the regional hospital in Bielsko-Biala to Private "RehStab" healthcare centre in Limanowa. She is going to go through a very tough intensive physical therapy there. Kasia will have to learn again how to move and speak (a result of her toungue damage). Unfortunately, this is not the end, she will then need to have a plastic reconstruction surgery of her top lip and have implants of her bottom teeth line done. Without these she will not be able to function.

Rita is still in an intesive care unit of Sosnowiec hospital. Her femur, acetabulum and knee have been successfully operated. Last Saturday (27.06.2020), her pharmaceuticals for medically induced coma were stopped by doctors. Regrettably, Rita has not regained her conscioussness yet. The craniocerebral trauma in her case is very serious and spread, most likely Rita will need a long-term rehabilitation stimulating her brain to function. Currently, due to her condition, she requires systemic rehabilitation every day. She is stable now, but for how serious her injuries were, she still cannot be transported to a rehabilitation centre. We believe she can wake up anytime now.

19.06.2020

Kasia & Rita are in their the most important race.

On Monday, the 1st June of 2020, the world has stopped  for Kasia and Rita’s families.

On that day, girls have riding together as a part of Rita’s programe for cycling enthusiasts- #RittRide for all, though they have never arrived at the meeting point.

Kasia and Rita were practically swept off the road by a car which due to unidentified reasons pulled into the opposite lane.

According to police findings, the girls were following traffic rules. It is even hard to write about their injuries as both girls are fighting for their lives and health conditions.

I had met Kasia  on the gynecology and obstetrics ward of the hospital in which she is currently having her most important fight in her life. Our daughters had been born on the same day, and we found a common topic- cats.

Kasia is a one of the most positive person I have ever known. What is more, she is a person with an exceptional strong character. Kasia is a wonderful mother of two little bundles- Julek and Pola. She is also an extraordinary wife who bravely supports her husband Marek in his professional career every day.

Unfortunately, I don't know Rita personally, but I know that Rita was a friend of Kasia  and her family. All I know is, Rita has been Polish representative in mountain biking, national champion in junior category many times and she participated in many cross-country and road races.

Rita’s family mention that she is a real volcano full of energy and a steadfast women. When racing, she fights till the end. She would not give up, regardless of the final results. She is an extremely ambitious and positive person, who always has a smile on her face. Rita has always been saying that cycling is not only her passion, but also her whole life.

Kasia’s and Rita's lives will never be the same again after the accident.

Kasia had many surgical operations including a  broken spine surgery. She also had an operation of a broken face as well as partial reconstruction of the her nose and tongue. Recently she has been awaken from a medically induced coma. The basic life functions are slowly coming back. Kasia has an incredible will to live and each single day she surprises medical staff with the progress in recovery.

As we know from doctors, Kasia need a very intensive rehabilitation as the next stage of treatment, initially in a specialized center and then at home.

Rita is still in pharmacological coma and her current health condition is very bad. She has had complicated surgieries of her head and spine. In the near future Rita will have more operations, including thigh and hip surgeries. Fortunately, Rita is a strong competitor and she will need a very intensive rehabilitation.

Unfortunately, we have to expect that the rehabilitation of girls and their return to normal lives is going to be very extensive and costly. We will be enermously grateful for every zloty donated.

As an animal activist, I have gained a lot of experience in oraganising donations, using social media and portals. With the consent of Kasia and Rita’s families,

I decided to help them in this way.

Girls are friends and they will definitely like to have a shared collection.

Kasia & Rita are in their most important race in life. Let’s keep our fingers crossed and believe they will succeed.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kamila Anczykowska - awatar

  Kamila Anczykowska

  28.03.21
  28.03.21

  Ponownie rozpoczęła się dyskusja odnośnie pieniędzy zebranych na zbiórce dla Kasi i Rity. W przestrzeni mediów społecznościowych i nie tylko pojawiają się różne informacje odnośnie wydatkowania niezgodnie z celem zbiórki tej części pieniędzy, które były zebrane dla Kasi. Jako organizator zbiórki czuję się w obowiązku napisać coś od siebie, z uczciwości i z szacunku do Was, jako darczyńców. W związku z naciskami społecznymi w czwartek (25.03.2021r.) Kasia wydała oświadczenie, w którym dokładniej wyjaśniła, dlaczego nie ma do dyspozycji pełnej kwoty ze zbiórki. Uważam, że wydatkowanie części pieniędzy pochodzących ze zbiórki przez byłego męża Kasi na inne cele niż pomoc Kasi jest zachowaniem nieuczciwym, jednak w tym wypadku nie ponoszą za to winy ani portal pomagam.pl ani organizator (ja), ani beneficjent połowy z zebranych środków (Kasia). Z prawnego punktu widzenia (nie wdając się w szczegóły), pieniądze wydane przez byłego męża Kasi muszą do niej wrócić i wówczas będą wydatkowane zgodnie z ich przeznaczeniem. Ponieważ sprawy nie udało się załatwić polubownie, odzyskanie niewłaściwie wydanych pieniędzy zajmie trochę czasu. Przykro mi, że ta sytuacja nadszarpnęła zaufanie wielu z Was do tej konkretnej zbiórki lub do zbiórek tego typu w ogóle, jednak proszę nie traćcie wiary w ludzi! Dobro zawsze wraca! Dziękuję Wam za wsparcie dla Kasi i Rity i obiecuję, że niedługo wstawię aktualizację, bo na pewno czekacie na wieści od Rity (Kasia informuje Was na bieżąco na swoim fanpageu :)). Jeszcze raz dziękuję za to, że jesteście!

Komentarze


 • Dorota Grzywa-Duda - awatar

  Dorota Grzywa-Duda

  28.03.21
  28.03.21

  Trzymam za Was kciuki,dziewczyny✊✊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.03.21
  23.03.21

  Życzę wam zdrowia i wytrwałości w walce.

 • żona kolarza - awatar

  żona kolarza

  23.02.21
  23.02.21

  Trochę zapomniałam o tym wypadku (mąż mi opowiadał w czerwcu), ale dzięki udostępnieniu przez znajomego trafiłam tutaj. Jestem pod wrażeniem jak wszystko się w życiu zmienia. Kasiu, trzymaj się, dla Rity szereg uścisków (delikatnych), a dla pani która prowadzi zbiórkę szacun.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.02.21
  15.02.21

  Dziewczyny jesteście niesamowite! Nie poddawajcie się! Życzę Wam dużo siły, wytrwałości i uśmiechu każdego dnia :)

 • Paweł - awatar

  Paweł

  14.02.21
  14.02.21

  Dziewczyny - szybkiego powrotu do pełnej sprawności! Podziwiam siłę, z jaką walczycie o lepsze jutro! :)

924 409 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 11 684 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Kamila Anczykowska - awatar

Kamila Anczykowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11 684

Gleczman Natalia - awatar
Gleczman Natalia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia Dziarnowska - awatar
Kasia Dziarnowska
10
Natalia Gleczman - awatar
Natalia Gleczman
100
Tomasz Krajewski - awatar
Tomasz Krajewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marek Licznerski - awatar
Marek Licznerski
25
Marek Licznerski - awatar
Marek Licznerski
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij