Pomóż Kasi bez nas nie ma szans

46 307 zł  z 99 000 zł (Cel)
Wpłaciło 670 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Łukasz Milewski - awatar

Łukasz Milewski

Organizator zbiórki

Dlaczego zdecydowałem się zaangażować i pomóc Kasi? Bo wiem, że nikt jej nie pomoże, jeśli my tego nie zrobimy. Jeden, drugi materiał w TV a efektu praktycznie brak. Dziewczyna, z której kiedyś możemy być dumni zrobiła wszystko by zrealizować swoje marzenie - przeszła najostrzejszą rekrutację na świecie - tylko 15 osób z całego świata. Jedyne co ją zatrzymało to aż brak pieniędzy.

O co chodzi?

Zazwyczaj wspieram akcję chorych dzieci, tym razem zdecydowałem się wesprzeć medialne akcję kogoś kto pragnie spełnić swoje marzenie. Kasia Sperczyńska potrzebuje NASZEJ POMOCY w zebraniu pieniędzy na 1 rok studiów.

Kim jest ta młoda utalentowana osoba? Po raz pierwszy poznałem ją przy organizacji Życia Bez Ograniczeń 1 - największej imprezy motywacyjnej w historii Polski, swoją determinacją sprawiła, że akurat spośród wszystkich marzeń spełniliśmy właśnie jej. 

Marzyła by jej przyjaciółki tato dostał protezę nogi. Milewski & Partnerzy wraz z partnerami ufundowało ją . Nie prosiła o pieniądze dla siebie, pragnęła komuś pomóc, dziś sama potrzebuje tej pomocy. Był materiał w TV, ale nie ma rezultatów, obawiam się, że świat rozwoju to ostatnia jej szansa.

Kasia została przyjęta do Nowojorskiej Akademii Filmowej jako jedna z 15 studentów na cały Świat! Teraz szybciutko zbiera fundusze, aby móc zacząć studia na prestiżowym kierunku łączącym teatr musicalowy z filmem, na 2-letnim konserwatorium Akademii Filmowej. Niestety bardzo trudna sytuacja finansowa rodziny, nie pozwala jej nawet marzyć o tym by samodzielnie pokryć czesne, na zarobienie pieniędzy czasu brak.

Przelew za pierwszy semestr oraz udokumentowane posiadanie środków finansowych lub listów od sponsorów, deklarujących pomoc w pokryciu dalszych kosztów studiów oraz życia w Nowym Jorku Kasia potrzebuje przesłać do 12 grudnia tego roku. Dlaczego tak szybko? Procedury wizowe trwają 4-6 tygodni, kurs rozpoczyna się już 23 stycznia 2017 roku, a czasu coraz mniej, stąd Kasia odważa się prosić Polaków o pomoc.  Na 1 rok studiów pomimo 30% dofinansowania od uczelni potrzeba około 37.500 $ na opłacenie całego czesnego i przeżycie. Ma czas do 10 grudnia by zebrać pieniądze.

Jeśli byliście na ŻBO 1 to ta niska dziewczyna na zdjęciu, która weszła na scenę odebrać spełnione marzenie - potwierdzenie, że zakupimy protezę. Jeśli byliście to pamiętacie jak pięknie śpiewała na cały stadion.

Chciałbym jej pomóc, ale sam tego nie zrobię. Jeśli nie możesz wpłacić chociaż 1 zł (każdy grosz się liczy i ma znaczenie), to proszę udostępnij akcję dalej. Mamy zaledwie kilka dni! Czy pozwolimy na to, by tak utalentowaną osobę zatrzymało brak środków? Wierzę, że nie.

Zdecyduj.

Z Wyrazami Szacunku

Łukasz Milewski


P.S W I turze zbieramy kwotę 99.000 by jak najszybciej uruchomić akcję.

Aktualizacje


 • Łukasz Milewski - awatar

  Łukasz Milewski

  23.12.2016
  23.12.2016

  Z Kasią można skontaktować się poprzez maila: [email protected] i za pośrednictwem facebooka
  https://www.facebook.com/katarzynasky
  Przelew za pierwszy semestr już poszedł. Na drugi semestr brakuje jeszcze 10 000zł plus na opłacenie życia. Dlaczego życie też? Ponieważ na wizie studenckiej, o którą ubiega się uczelnia w imieniu Kasia, nie wolno jej pracować. Ponadto fizycznie nie miałaby kiedy. Zajęcia na uczelni trwają od rana do późnego wieczora, 5-6dni w tygodniu. Koszty życia to dodatkowo 60 000zł chyba, że Kasie przygarnie na tych 9 miesięcy jedna z polonijnych rodzin to wtedy 30 000zł. Uczelnia zgodziła się wydłużyć Kasi termin okazania posiadania środków maxymalnie do końca tego roku ze względu na procedury wizowe. Potrzebna jest konkretna pomoc stąd Kasia odważyła się prosić nas, Polaków. Na 1 rok studiów pomimo 30% sypendium od uczelni potrzeba jeszcze minimum 40 000zł, jeżeli Kasia nie znajdzie tam rodziny , która da jej nocleg to 70 000zł.

  Zdjęcie aktualizacji 2 158

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ania Wszeborowski - awatar

  Ania Wszeborowski

  15.01.2017
  15.01.2017

  Kasiu, good luck ! 🍀👍 🎶 ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.12.2016
  24.12.2016

  wierzę w Ciebie Kaśka. Wierzę w ludzi

 • Aleksandra Re - awatar

  Aleksandra Re

  23.12.2016
  23.12.2016

  Wierzę, że Ci się uda!

 • Gabi i Suchy - awatar

  Gabi i Suchy

  22.12.2016
  22.12.2016

  Za 10 lat chce cie zobaczyc na wielkim ekranie :p

 • Piotr Nowicki - awatar

  Piotr Nowicki

  19.12.2016
  19.12.2016

  Mam nadzieję, że Ci się uda!

46 307 zł  z 99 000 zł (Cel)
Wpłaciło 670 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Łukasz Milewski - awatar

Łukasz Milewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 670

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania Wszeborowski - awatar
Ania Wszeborowski
400
Wieslaw Ochocki - awatar
Wieslaw Ochocki
27
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kama - awatar
Kama
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolin Łukaszewicz - awatar
Karolin Łukaszewicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij