Łukasz Milewski - awatar

Łukasz Milewski

Organizator zbiórki

Dlaczego zdecydowałem się zaangażować i pomóc Kasi? Bo wiem, że nikt jej nie pomoże, jeśli my tego nie zrobimy. Jeden, drugi materiał w TV a efektu praktycznie brak. Dziewczyna, z której kiedyś możemy być dumni zrobiła wszystko by zrealizować swoje marzenie - przeszła najostrzejszą rekrutację na świecie - tylko 15 osób z całego świata. Jedyne co ją zatrzymało to aż brak pieniędzy.

O co chodzi?

Zazwyczaj wspieram akcję chorych dzieci, tym razem zdecydowałem się wesprzeć medialne akcję kogoś kto pragnie spełnić swoje marzenie. Kasia Sperczyńska potrzebuje NASZEJ POMOCY w zebraniu pieniędzy na 1 rok studiów.

Kim jest ta młoda utalentowana osoba? Po raz pierwszy poznałem ją przy organizacji Życia Bez Ograniczeń 1 - największej imprezy motywacyjnej w historii Polski, swoją determinacją sprawiła, że akurat spośród wszystkich marzeń spełniliśmy właśnie jej. 

Marzyła by jej przyjaciółki tato dostał protezę nogi. Milewski & Partnerzy wraz z partnerami ufundowało ją . Nie prosiła o pieniądze dla siebie, pragnęła komuś pomóc, dziś sama potrzebuje tej pomocy. Był materiał w TV, ale nie ma rezultatów, obawiam się, że świat rozwoju to ostatnia jej szansa.

Kasia została przyjęta do Nowojorskiej Akademii Filmowej jako jedna z 15 studentów na cały Świat! Teraz szybciutko zbiera fundusze, aby móc zacząć studia na prestiżowym kierunku łączącym teatr musicalowy z filmem, na 2-letnim konserwatorium Akademii Filmowej. Niestety bardzo trudna sytuacja finansowa rodziny, nie pozwala jej nawet marzyć o tym by samodzielnie pokryć czesne, na zarobienie pieniędzy czasu brak.

Przelew za pierwszy semestr oraz udokumentowane posiadanie środków finansowych lub listów od sponsorów, deklarujących pomoc w pokryciu dalszych kosztów studiów oraz życia w Nowym Jorku Kasia potrzebuje przesłać do 12 grudnia tego roku. Dlaczego tak szybko? Procedury wizowe trwają 4-6 tygodni, kurs rozpoczyna się już 23 stycznia 2017 roku, a czasu coraz mniej, stąd Kasia odważa się prosić Polaków o pomoc.  Na 1 rok studiów pomimo 30% dofinansowania od uczelni potrzeba około 37.500 $ na opłacenie całego czesnego i przeżycie. Ma czas do 10 grudnia by zebrać pieniądze.

Jeśli byliście na ŻBO 1 to ta niska dziewczyna na zdjęciu, która weszła na scenę odebrać spełnione marzenie - potwierdzenie, że zakupimy protezę. Jeśli byliście to pamiętacie jak pięknie śpiewała na cały stadion.

Chciałbym jej pomóc, ale sam tego nie zrobię. Jeśli nie możesz wpłacić chociaż 1 zł (każdy grosz się liczy i ma znaczenie), to proszę udostępnij akcję dalej. Mamy zaledwie kilka dni! Czy pozwolimy na to, by tak utalentowaną osobę zatrzymało brak środków? Wierzę, że nie.

Zdecyduj.

Z Wyrazami Szacunku

Łukasz Milewski


P.S W I turze zbieramy kwotę 99.000 by jak najszybciej uruchomić akcję.

Aktualności

 • Łukasz Milewski - awatar

  Łukasz Milewski

  23.12.16
  23.12.16

  Z Kasią można skontaktować się poprzez maila: katskyofficial@gmail.com i za pośrednictwem facebooka https://www.facebook.com/katarzynasky Przelew za pierwszy semestr już poszedł. Na drugi semestr brakuje jeszcze 10 000zł plus na opłacenie życia. Dlaczego życie też? Ponieważ na wizie studenckiej, o którą ubiega się uczelnia w imieniu Kasia, nie wolno jej pracować. Ponadto fizycznie nie miałaby kiedy. Zajęcia na uczelni trwają od rana do późnego wieczora, 5-6dni w tygodniu. Koszty życia to dodatkowo 60 000zł chyba, że Kasie przygarnie na tych 9 miesięcy jedna z polonijnych rodzin to wtedy 30 000zł. Uczelnia zgodziła się wydłużyć Kasi termin okazania posiadania środków maxymalnie do końca tego roku ze względu na procedury wizowe. Potrzebna jest konkretna pomoc stąd Kasia odważyła się prosić nas, Polaków. Na 1 rok studiów pomimo 30% sypendium od uczelni potrzeba jeszcze minimum 40 000zł, jeżeli Kasia nie znajdzie tam rodziny , która da jej nocleg to 70 000zł.

  Zdjęcie aktualności 2 158

Komentarze

 • Ania Wszeborowski - awatar

  Ania Wszeborowski

  15.01.17
  15.01.17

  Kasiu, good luck ! 🍀👍 🎶 ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.12.16
  24.12.16

  wierzę w Ciebie Kaśka. Wierzę w ludzi

 • Aleksandra Re - awatar

  Aleksandra Re

  23.12.16
  23.12.16

  Wierzę, że Ci się uda!

 • Gabi i Suchy - awatar

  Gabi i Suchy

  22.12.16
  22.12.16

  Za 10 lat chce cie zobaczyc na wielkim ekranie :p

 • Piotr Nowicki - awatar

  Piotr Nowicki

  19.12.16
  19.12.16

  Mam nadzieję, że Ci się uda!

Łukasz Milewski - awatar

Łukasz Milewski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 670

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Ania Wszeborowski - awatar
400
Ania Wszeborowski
Wieslaw Ochocki - awatar
27
Wieslaw Ochocki
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Kama - awatar
25
Kama
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Karolin Łukaszewicz - awatar
10
Karolin Łukaszewicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.