Zbiórka Kaśka dla piesełków! - zdjęcie główne

Kaśka dla piesełków!

501 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Karolina Rojek - awatar

Karolina Rojek

Organizator zbiórki

Kaśka kocha zwierzęta (szczególnie pieski), a dziś odbędzie się jej wieczór panieński. W ramach takich wieczorów dziewczęta przygotowują zabawy, w których przyszła panna młoda musi odpowiedzieć na pytanie lub wykonać zadanie, a każde z nich kończy się - co tu dużo mówić - szotem. My szoty zostawiamy na inną okazję. Tym razem za każdą dobrą odpowiedź Kaśki wpłacimy kwotę 20 zł na to konto. A całą zebraną kasę przekażemy dla schroniska dla zwierząt - do Celestynowa. Kaśka nic o akcji nie wie, więc miło nam będzie ją zaskoczyć - także wynikiem zbiórki. Kwota jest niska, bo chcemy ją po prostu wielokrotnie przekroczyć :)  Odstawcie szota - dajcie piątaka na pieseła!

Niżej Kaśka, przyszły mąż Marcin i Sampel - przyjaciel rodziny.

Aktualizacje


 • Karolina Rojek - awatar

  Karolina Rojek

  22.07.18
  22.07.18

  Zbiórka trwa do poniedziałku, do godziny 15:00 - ostatnia szansa dla Celestyniaków :)

Komentarze


 • Lassie wróć - awatar

  Lassie wróć

  20.07.18
  20.07.18

  Hau!

501 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Karolina Rojek - awatar

Karolina Rojek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ciocia Ewa - awatar
Ciocia Ewa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mańska - awatar
Mańska
30
Uznanie za wspaniale wyczyny (od prowadzacego) - awatar
Uznanie za wspaniale wyczyny (od prowadzacego)
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij