Zbiórka Akcja kastracja 2.0 - zdjęcie główne

Akcja kastracja 2.0

735 zł  z 685 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wrocławski dom tymczasowy zbiera na spłatę faktur za wizyty weterynaryjne szczurów.

Zołza, Malinka, Truskawka i Gryzelda przebywają w domu tymczasowym Szczurza Ferajna (www.facebook.com/szczurzaferajnaDTWroc/).

1. Zołza

Zołza to samiczka oddana pod skrzydła Vivy Gryzonie przez właścicielkę, której nie było stać na leczenie weterynaryjne. Zołza nigdy nie miała stada, przeżyła 2 lata w samotności. Zachorowała na zapalenie płuc, co skłoniło właścicielkę do wizyty w klinice. Podczas badania okazało się, że niestety nie jest to jedyny problem szczurka. Zołza miała również guza w okolicy prawej pachwiny. Najpierw musiała wyjść z zapalenia płuc, żeby mogła być poddana znieczuleniu ogólnemu. Na szczęście zabieg się udał. Niespełna miesiąc później została poddana owariohisterektomii. Obecnie mieszka w stadzie staruszków i w końcu korzysta z uroków szczurzego życia :)

Wyniki badań. Zołza miała leczone zapalenie płuc.

Zołza miała usuniętego guza z okolicy prawej pachwiny.

Zołza miała przeprowadzony zabieg kastracji.


2. Malinka, Truskawka i Gryzelda

Dziewczyny trafiły pod opiekę Szczurzej Ferajny w połowie września tego roku, zostały wyprowadzone na prostą, przeżyły zapalenie płuc, przytyły i w końcu postanowiliśmy je wysterylizować. Jako, że to młode Szczurzyce zabieg ten może zapobiec guzom nowotworowym gruczołów mlecznych, a na pewno wykluczy schorzenia związane z macicą , jak np. ropo- czy krwiomacicze.


PAMIĘTAJ!

KOCHASZ? KASTRUJ!!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktury wystawiono łącznie na kwotę 684,05 zł.

Pomóżcie nam pomagać najmniejszym!

Bez WAS nie damy rady działać jak dotychczas!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.2019
  31.01.2019

  Dobra robota!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.01.2019
  30.01.2019

  Powodzenia!

735 zł  z 685 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zofia Nędzi-Sosnowska - awatar
Zofia Nędzi-Sosnowska
30
Anna Rowicka-Kuśmierczyk - awatar
Anna Rowicka-Kuśmierczyk
38
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Od czarnych diabołków - awatar
Od czarnych diabołków
10
Mad raton - awatar
Mad raton
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij