Zbiórka Akcja kastracja 2.0 - zdjęcie główne

Akcja kastracja 2.0

735 zł z 685 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wrocławski dom tymczasowy zbiera na spłatę faktur za wizyty weterynaryjne szczurów.

Zołza, Malinka, Truskawka i Gryzelda przebywają w domu tymczasowym Szczurza Ferajna (www.facebook.com/szczurzaferajnaDTWroc/).

1. Zołza

Zołza to samiczka oddana pod skrzydła Vivy Gryzonie przez właścicielkę, której nie było stać na leczenie weterynaryjne. Zołza nigdy nie miała stada, przeżyła 2 lata w samotności. Zachorowała na zapalenie płuc, co skłoniło właścicielkę do wizyty w klinice. Podczas badania okazało się, że niestety nie jest to jedyny problem szczurka. Zołza miała również guza w okolicy prawej pachwiny. Najpierw musiała wyjść z zapalenia płuc, żeby mogła być poddana znieczuleniu ogólnemu. Na szczęście zabieg się udał. Niespełna miesiąc później została poddana owariohisterektomii. Obecnie mieszka w stadzie staruszków i w końcu korzysta z uroków szczurzego życia :)

Wyniki badań. Zołza miała leczone zapalenie płuc.

Zołza miała usuniętego guza z okolicy prawej pachwiny.

Zołza miała przeprowadzony zabieg kastracji.


2. Malinka, Truskawka i Gryzelda

Dziewczyny trafiły pod opiekę Szczurzej Ferajny w połowie września tego roku, zostały wyprowadzone na prostą, przeżyły zapalenie płuc, przytyły i w końcu postanowiliśmy je wysterylizować. Jako, że to młode Szczurzyce zabieg ten może zapobiec guzom nowotworowym gruczołów mlecznych, a na pewno wykluczy schorzenia związane z macicą , jak np. ropo- czy krwiomacicze.


PAMIĘTAJ!

KOCHASZ? KASTRUJ!!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktury wystawiono łącznie na kwotę 684,05 zł.

Pomóżcie nam pomagać najmniejszym!

Bez WAS nie damy rady działać jak dotychczas!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.19
  31.01.19

  Dobra robota!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.01.19
  30.01.19

  Powodzenia!

735 zł z 685 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zofia Nędzi-Sosnowska - awatar
Zofia Nędzi-Sosnowska
30
Anna Rowicka-Kuśmierczyk - awatar
Anna Rowicka-Kuśmierczyk
38
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Od czarnych diabołków - awatar
Od czarnych diabołków
10
Mad raton - awatar
Mad raton
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij