Zbiórka KLATKAŁAPKA-walka z bezdomnością - zdjęcie główne

KLATKAŁAPKA-walka z bezdomnością

429 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Magda Kopczyńska - awatar

Magda Kopczyńska

Organizator zbiórki

klatka zamówiona! Dziękuję wszystkim ❤️❤️❤️

Miało tej zbiórki nie być. Miałam cierpliwie zbierać sobie na wymarzoną klatkę łapkę. Killka miesięcy temu poprosiłam o pomoc w zakupie klatki Fundację. Za którą oczywiście dziękuję, bo się przydała, a sama taką sobie wybrałam. Pomyślałam, o fajna długa to nie przytnie ogona. O fajna, widać nie będzie ciasna. Niestety, często się nie zamyka, kiedy powinna. Koty sobie wybierają jedzenie przez kratki.

Każdy, kto choć raz łapał dzikiego kota, wie, że bez klatki łapki za wiele się nie zdziała. 

 A we mnie aż gotuje z nerwów, kiedy znów wykiwa mnie kot. Zwłaszcza ostatnimi czasy, kiedy wszystkie kotki są już w ciąży.  Chciałabym działać. Cały swój wolny czas poświęcamy z siostrą na łapanie kotów, ale bez dobrego sprzętu, same chęci nie wystarczą.

Nierzadko wracamy z niczym.  Ostatnie dni osiągnęły apogeum, kiedy znaleźliśmy kociaki pod gołym niebem w chłodne deszczowe dni, a matka się nie zjawiała do 22.  Kociaki, wzięliśmy  na noc do domu, karmione co 2g butelką.

 Nie oddam, bo umrą ( mają kk). 

Nie oddam, bo jak przeniesie( o ile wogole by wróciła)  to już nie znajdę kociakow , i za pół roku one już będą dzikie w ciąży. 

Nie uspie, bo jeszcze do tego nie dojrzałam, choć byłam już w lecznicy. 

Oprócz tego, że walczymy o kociaki,  MUSIMY ZŁAPAĆ MATKĘ KOCIĄT. Raz w klatce już była, weszła na jedzenie, ale nie uruchomił się mechanizm. Jestem wściekła. Nie pozostaje mi nie innego, jak prosić Was o pomoc w zakupie porządnej klatki łapki, która będzie mi dodawała skrzydeł a nie je podcinała. Koszt takiej klatki to ok 350 zł.  Jest poręczna, skuteczna, czujna i oczywiście bezpieczna dla kotów, które się rzucają w klatce.

Wszystkie pieniądze przeznaczone  na klatkę  poszły  na maluchy.  Zaczynam od zera. A nie mam czasu. One nie mają czasu.  

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.05.2019
    13.05.2019

    Wielkie ♥. Powodzenia! 🙂

429 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Magda Kopczyńska - awatar

Magda Kopczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina Artemiak - awatar
Karolina Artemiak
5
Magdalena Bielecka - awatar
Magdalena Bielecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
eseczkas6 - awatar
eseczkas6
50
Anna Kossakowska-Krajewska - awatar
Anna Kossakowska-Krajewska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie lub ze wsparciem serwisu. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jest to opcja polecana dla zbiórek na prezenty i spełnianie marzeń.

W ramach opcji prowadzenia zbiórki ze wsparciem Pomagam.pl serwis będzie przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać innych do wpłat poprzez media społecznościowe, reklamy internetowe oraz na stronie głównej serwisu. Otrzymasz również wsparcie merytoryczne i przydatne wskazówki zawarte w poradnikach stworzonych przez ekspertów Pomagam.pl. Wówczas portal pobiera automatycznie 12% od każdej wpłaty, aby pokryć koszty promocji zbiórki. Jest to opcja rekomendowana dla wszystkich zbiórek na leczenie, potrzeby, zwierzęta i inne ważne dla Ciebie cele.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij