Zbiórka KLATKAŁAPKA-walka z bezdomnością - zdjęcie główne

KLATKAŁAPKA-walka z bezdomnością

429 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Magda Kopczyńska - awatar

Magda Kopczyńska

Organizator zbiórki

klatka zamówiona! Dziękuję wszystkim ❤️❤️❤️

Miało tej zbiórki nie być. Miałam cierpliwie zbierać sobie na wymarzoną klatkę łapkę. Killka miesięcy temu poprosiłam o pomoc w zakupie klatki Fundację. Za którą oczywiście dziękuję, bo się przydała, a sama taką sobie wybrałam. Pomyślałam, o fajna długa to nie przytnie ogona. O fajna, widać nie będzie ciasna. Niestety, często się nie zamyka, kiedy powinna. Koty sobie wybierają jedzenie przez kratki.

Każdy, kto choć raz łapał dzikiego kota, wie, że bez klatki łapki za wiele się nie zdziała. 

 A we mnie aż gotuje z nerwów, kiedy znów wykiwa mnie kot. Zwłaszcza ostatnimi czasy, kiedy wszystkie kotki są już w ciąży.  Chciałabym działać. Cały swój wolny czas poświęcamy z siostrą na łapanie kotów, ale bez dobrego sprzętu, same chęci nie wystarczą.

Nierzadko wracamy z niczym.  Ostatnie dni osiągnęły apogeum, kiedy znaleźliśmy kociaki pod gołym niebem w chłodne deszczowe dni, a matka się nie zjawiała do 22.  Kociaki, wzięliśmy  na noc do domu, karmione co 2g butelką.

 Nie oddam, bo umrą ( mają kk). 

Nie oddam, bo jak przeniesie( o ile wogole by wróciła)  to już nie znajdę kociakow , i za pół roku one już będą dzikie w ciąży. 

Nie uspie, bo jeszcze do tego nie dojrzałam, choć byłam już w lecznicy. 

Oprócz tego, że walczymy o kociaki,  MUSIMY ZŁAPAĆ MATKĘ KOCIĄT. Raz w klatce już była, weszła na jedzenie, ale nie uruchomił się mechanizm. Jestem wściekła. Nie pozostaje mi nie innego, jak prosić Was o pomoc w zakupie porządnej klatki łapki, która będzie mi dodawała skrzydeł a nie je podcinała. Koszt takiej klatki to ok 350 zł.  Jest poręczna, skuteczna, czujna i oczywiście bezpieczna dla kotów, które się rzucają w klatce.

Wszystkie pieniądze przeznaczone  na klatkę  poszły  na maluchy.  Zaczynam od zera. A nie mam czasu. One nie mają czasu.  

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.05.2019
    13.05.2019

    Wielkie ♥. Powodzenia! 🙂

429 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Magda Kopczyńska - awatar

Magda Kopczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina Artemiak - awatar
Karolina Artemiak
5
Magdalena Bielecka - awatar
Magdalena Bielecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
eseczkas6 - awatar
eseczkas6
50
Anna Kossakowska-Krajewska - awatar
Anna Kossakowska-Krajewska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij