Zbiórka Bity i głodzony Kaziu! - zdjęcie główne

Bity i głodzony Kaziu!

397 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Człowiek jest okrutny!

człowiek jest okrutny, bardzo okrutny... Po co trzymać zwierzę w domu skoro sie go nie kocha, nie lubi? Skoro się go nienawidzi? Kaziu zapłacił za uczynki innego człowieka... Przez 9 miesięcy był przywiązany do ściany na smyczy/ linie, jego legowiskiem była sterta brudnych szmat. Każdego dnia jego oprawca pastwił sie nad nim bijąc go i głodząc....

Zdjęcie opisu zbiórki Bity i głodzony Kaziu!

Za co? Dlaczego ?

Już wyjaśniamy jaki był powód znęcania się nad psem. Gdy usłyszeliśmy prawdę byliśmy zszokowani ! Wiele widzieliśmi i wiele słyszeliśmy na temat znęcania się nad zwierzętami ale ludzie nigdy nie przestaną nas zaskakiwać. Otóż właścicielem Kazia była matka oprawcy, po jej śmierci psiak stał się workiem do bicia. Jak sam "właściciel" powiedział, jego biła matka w dzieciństwie więc teraz on pastwi się i robi to samo jej psu!

Zdjęcie opisu zbiórki Bity i głodzony Kaziu!

Kaziu odebrany interwencyjnie.

kaziu został odebrany interwencyjnie, na całe szczęście sąsiedzi donieśli o biciu psówprzez tego człowiek. W tej chwili psiak wraca do siebie. Ma silną anemię, wątrobę w nienajlepszym stanie, biegunkę, jest bardzo wychudzony! Mieszka w hotelu, dlatego szukamy mu Domu Tymczasowego. 

Zdjęcie opisu zbiórki Bity i głodzony Kaziu!

Kaziu jest cudowny!

Kaziu jest wspaniałym psem, mimo koszmaru jaki zafundował mu człowiek jest uroczym przytulaskiem. Nie wykazuje lęku do ludzi. Akceptuje psy i koty! Ma około 4 latek. To idealny psiak dla ludzi, którzy nie chcą dużego psa. Kaziutek sięga głową do kolan! Jest mikro mieszanką amstaffa o anielskim serduszku! 

Zdjęcie opisu zbiórki Bity i głodzony Kaziu!

Potrzebna pomoc na utrzymanie Kazia!

Jeśli możecie wesprzeć nas parom groszami, będziemy ogromnie wdzięczni! Utrzymanie psiaka w hotelu to za miesiąc koszt 450 zł, do tego karma, leczenie, szczepienia, kastracja, chipowanie. 

Prosimy pomóżcie! 

Zdjęcie opisu zbiórki Bity i głodzony Kaziu!

Komentarze


 • Darina - awatar

  Darina

  22.09.16
  22.09.16

  Trzymam kciuki... zdrowiej

 • Bartek, - awatar

  Bartek,

  22.09.16
  22.09.16

  Nasza trojka przesyla moc usciskow dla dzielnego Kazimierza!!!

 • Mateusz - awatar

  Mateusz

  10.09.16
  10.09.16

  Niewiele, ale zawsze coś. Oby szybko znalazł dom.

 • Lena - awatar

  Lena

  10.09.16
  10.09.16

  Sama mam Ciężką sytuację dlatego tak mała kwota, mam nadzieję że się przyda

397 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Alicja - awatar
Alicja
2
Darina - awatar
Darina
30
Bartek, - awatar
Bartek,
100
Anna - awatar
Anna
50
Dawid - awatar
Dawid
30
Rafal - awatar
Rafal
100
Mateusz - awatar
Mateusz
10
Lena - awatar
Lena
5
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Monika - awatar
Monika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij