Zbiórka Aby Ciapki miały suche łapki - zdjęcie główne

Aby Ciapki miały suche łapki

3 385 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Schronisko Ciapek - awatar

Schronisko Ciapek

Organizator zbiórki


Nasze psy toną- pomóżcie

Schronisko Ciapek w Hajnówce istnieje od około 8 lat. Schronisko otrzymuje miesięczną dotację od miasta w wysokości 5800 zł miesięcznie. Kwota ta wystarcza na opłaty miesięczne dwóch pracowników, opłaty ubezpieczeń i opłaty skarbowe. Resztę tj. żywienie, środki czystości, leczenie i inne opłaty, których jest całe mnóstwo musimy pokrywać ze środków własnych. Kojce psów wymagają natychmiastowego remontu, są bardzo zniszczone, przy większych opadach deszczu psy brodzą w wodzie, odpływy nie spełniają swojej funkcji, być może są zapchane, wodę musimy wygarniać szuflami. W okresie jesienno-zimowym ciągłe stanie w lodowatej wodzie wiąże się z chorobami psów ( infekcje, zapalenie stawów). Konieczne jest wyrównanie podłoża w kojcach, niestety nie mamy na to funduszy.

Obecnie w schronisku przebywa około 150 psów. Z zazdrością patrzymy na inne schroniska w naszej okolicy( Białystok, Olsztyn, Tomaryny) to pięknie wyglądające i dobrze funkcjonujące placówki,z ogromną w porównaniu do naszej dotacją.

 Liczymy bardzo na Waszą pomoc, jak na razie chcemy zrobić wylewki betonowe w tych  najbardziej zniszczonych kojcach.

 

 

3 385 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Schronisko Ciapek - awatar

Schronisko Ciapek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 94

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Demianiuk - awatar
Anna Demianiuk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grażyna  - awatar
Grażyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Janiak - awatar
Magdalena Janiak
15
Agnieszka Szyszkowska - awatar
Agnieszka Szyszkowska
10
Marta Kotwica  - awatar
Marta Kotwica
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia Kallin - awatar
Gosia Kallin
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij