Zbiórka Keli psie dziecko walczy o zycie - zdjęcie główne

Keli psie dziecko walczy o zycie

1 096 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Keli jest umeczonym psim dzieckiem . Konala 5 dni Na zimnej ziemi Na oczach ludzi ktorzy ja przygarneli a Pozniej pozostawili Na pewna smierc. Zabralam ja w ostatniej chwili. Sxtywna lodowata. Miala 34 stopnie temperaturt. Ma babeszjoze chore Nerki I Jelita. Walczymy o jej zycie. Prosimy o pomoc w oplacenou kliniki gdzie obecnie przebywa

Aktualizacje


 • Iwona Kwaśnik - awatar

  Iwona Kwaśnik

  18.12.17
  18.12.17

  Dziękuję wszystkim za wsparcie leczenia Keli. Zbiórka pokryła koszty leczenia prawie w całości. Keli już zdrowa w swoim domku.

Komentarze


 • Asia - awatar

  Asia

  10.09.17
  10.09.17

  Ma Pani wielkie serce . Dziękuję że Pani jest . 😏

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.09.17
  07.09.17

  trzymam mocno kciuki i dziękuję za pomoc psiakowi

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.17
  06.09.17

  Pani Iwono, dziękuję za to, co Pani robi dla Keli. Musi być dobrze!

 • Joanna Arvaniti - awatar

  Joanna Arvaniti

  06.09.17
  06.09.17

  Keli, maleńka dziewczynko, musisz żyć, bo warto. Walcz, prześliczna kruszynko.

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  06.09.17
  06.09.17

  Walcz Malutka !

1 096 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Dawid Filipiak - awatar
Dawid Filipiak
2
Mariola Swat - awatar
Mariola Swat
20
Asia - awatar
Asia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jolka Solarz-Szwed - awatar
Jolka Solarz-Szwed
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
ELIZA - awatar
ELIZA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anna Bartosik - awatar
Anna Bartosik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij