Zbiórka Pomóż Kijafie trafić do domu! - zdjęcie główne

Pomóż Kijafie trafić do domu!

115 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wystraszona i zdominowana Owczarka ma szansę na dom

Oto Kijafa - najpierw widać w kojcu wielkie uszy, a potem nosek cały w paski, jakby żywcem zapożyczony od malamutów. Całej Kijafy nie widać za bardzo, bo w kojcu jest na tyłach. I niekoniecznie dopuszczana jest do pierwszego szeregu, zwłaszcza gdy obok przechodzą ludzie i wszystkie psy mobilizują się, aby zająć najlepsze kojcowe miejscówki.

Trudno było namówić nam Kijafę do wyjścia na zewnątrz - i widać na zdjęciach, ze opuściła ją tam calutka odwaga. Wystraszona i zdominowana, nawet nad własnymi nogami przestała panować - jak stanęła w iksa, tak stała. Ale przy tym jest bardzo ukierunkowana na ludzi, szuka u nich pomocy. I dwie, trzy minuty wystarczyły jej, aby uwierzyła w tę pomoc, która nieoczekiwanie przyszła - dlatego strasznym rozczarowaniem był dla niej powrót do kojca. Wzbraniała się, jak mogła, zapierając się wszystkimi czterema łapami. Bo obiecywali - i nie dotrzymali słowa.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż Kijafie trafić do domu!

600 km - tyle dzieli Kijafę od lepszego życia!

Na Kijafę czeka bezpłatny, doświadczony w wyprowadzaniu na prostą takich zastraszonych owczarków, Dom Tymczasowy. Problemem w tym, że od Radys dzieli go 600 km. 

Dlatego staramy się zorganizować transport Kijafy z Radys aż za Wrocław. 

Pomóż Kijafie trafić do tego domu! Dołóż się choćby i najmniejszą kwotą - to dla niej wielka szansa.

Będziemy ogromnie wdzięczni za każde wsparcie.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż Kijafie trafić do domu!

Aktualizacje


 • Psy z Radys - awatar

  Dziękujemy :)

  26.01.2016
  26.01.2016

  Dziękujemy wszystkim za pomoc :)
  Kijafa już w domu tymczasowym. Dzięki Państwa wpłatom udało się pokryć część kosztów transportu. Liczymy, że w przyszłości pomogą jeszcze Państwo psom z Radys.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marta - awatar

  Marta

  22.01.2016
  22.01.2016

  Znajdz swój szczesliwy dom kochany piesku <3

  • Psy z Radys - awatar

   Psy z Radys - Organizator zbiórki

   23.01.2016
   23.01.2016

   Bardzo dziękuję za wpłatę na sfinansowanie podróży Kijafy.

115 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Marta - awatar
Marta
5
Dorota - awatar
Dorota
20
justyna - awatar
justyna
20
Joanna - awatar
Joanna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij