Kotka Kiwi prosi o pomoc

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Pod opiekę Radzyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę" trafiła kotka Kiwi, która ma zaburzenia w poruszaniu się i koordynacji ruchów całego ciała. Nieustające drgania powodują problem z pobieraniem pokarmu i załatwianiem się. Kotka nie rośnie, cały czas jest drobna. Była diagnozowana w Klinice UP w Lublinie - badania morfologii i biochemii oraz usg nie wykazały niczego, co mogłoby niepokoić. Testy w kierunki FIV/FELV są ujemne. 

Konsultacja neurologiczna w klinice w Milanówku wykazała: wyraźną ataksję całego ciała, zaburzenia rozsiane, z przewagą objawów pochodzenia móżdżkowego. Należy brać pod uwagę chorobę wrodzoną, przebyte zapalenie oraz uraz mózgu. Zalecane badanie w kierunku toksoplazmozy. Kotka będzie miała podawane lekarstwo przeciwpadaczkowe. Po dwóch tygodniach kontrola. 

Prosimy o wsparcie. Poniesione do tej pory koszty to 387 zł. A przed nami dalsze badania           i  leczenie Kiwi. 

Poniesione do tej pory wydatki:

morfologia, biochemia - 55zł

testy FIV/FELV - 80zł

wyjazd do Milanówka - 100zł

konsultacja neurologiczna - 70zł

lekarstwa - 82zł

Dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę. To dla Kiwi szansa na normalne życie. Dajmy jej tę szansę!


Komentarze


 • Marta R. - awatar

  Marta R.

  22.03.17
  22.03.17

  Powodzenia kocinko! Mam nadzieje ze uda sie Ciebie wyleczyc! Bardzo mocno trzymam kciuki!!!!

  • Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę" - awatar

   Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę" - Organizator zbiórki

   31.03.17
   31.03.17

   Dziękujemy bardzo za pomoc!

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnes B - awatar
Agnes B
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Johanna - awatar
Johanna
100
joanna morawska - awatar
joanna morawska
40
Marta R. - awatar
Marta R.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij