Kotka Kiwi prosi o pomoc

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Pod opiekę Radzyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę" trafiła kotka Kiwi, która ma zaburzenia w poruszaniu się i koordynacji ruchów całego ciała. Nieustające drgania powodują problem z pobieraniem pokarmu i załatwianiem się. Kotka nie rośnie, cały czas jest drobna. Była diagnozowana w Klinice UP w Lublinie - badania morfologii i biochemii oraz usg nie wykazały niczego, co mogłoby niepokoić. Testy w kierunki FIV/FELV są ujemne. 

Konsultacja neurologiczna w klinice w Milanówku wykazała: wyraźną ataksję całego ciała, zaburzenia rozsiane, z przewagą objawów pochodzenia móżdżkowego. Należy brać pod uwagę chorobę wrodzoną, przebyte zapalenie oraz uraz mózgu. Zalecane badanie w kierunku toksoplazmozy. Kotka będzie miała podawane lekarstwo przeciwpadaczkowe. Po dwóch tygodniach kontrola. 

Prosimy o wsparcie. Poniesione do tej pory koszty to 387 zł. A przed nami dalsze badania           i  leczenie Kiwi. 

Poniesione do tej pory wydatki:

morfologia, biochemia - 55zł

testy FIV/FELV - 80zł

wyjazd do Milanówka - 100zł

konsultacja neurologiczna - 70zł

lekarstwa - 82zł

Dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę. To dla Kiwi szansa na normalne życie. Dajmy jej tę szansę!


Komentarze


 • Marta R. - awatar

  Marta R.

  22.03.2017
  22.03.2017

  Powodzenia kocinko! Mam nadzieje ze uda sie Ciebie wyleczyc! Bardzo mocno trzymam kciuki!!!!

  • Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę" - awatar

   Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę" - Organizator zbiórki

   31.03.2017
   31.03.2017

   Dziękujemy bardzo za pomoc!

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnes B - awatar
Agnes B
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Johanna - awatar
Johanna
100
joanna morawska - awatar
joanna morawska
40
Marta R. - awatar
Marta R.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij