Zbiórka Pomóż Rafałkowi - zdjęcie główne

Pomóż Rafałkowi

10 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Piotr Piotr - awatar

Piotr Piotr

Organizator zbiórki


Witam , nazywam się Piotrek , mam brata ciotecznego o imieniu Rafał, Rafał ma 13 lat ,życie go niestety nie oszczędzilo , jest wcześniakiem , z cudem udało się go uratować , spędził parę miesięcy w inkubatorze, wciąż ma problemy z rozwojem , był troszkę opóźniony w rozwoju , ale już po pojsciu do szkoły podstawowej , zaczął podpasowywac się do otoczenia i już jeśli chodzi o rozwoj nie ma żadnej różnicy pomiędzy rówieśnikami ,lecz wady wymowy ,ciągle badania u psychologa , pediatry wciąż dają o sobie znać, Rafał bardzo interesuje się elektronika , z moją pomocą tworzy różne projekty zaczynają od prostych konczywszy na trudniejszych projektach , ja uczę się w 3 klasie technikum na kierunku technik elektronik, umiem programować , przychodzę do niego praktycznie codziennie i razem działamy :) pomagam mu w pisaniu programu oraz w projektowaniu schematów , jego marzeniem jest stworzenie robota który jest dla niego spełnieniem marzeń , robot który razem projektujemy jest zaopatrzony w różne czujniki , kamerki, nawet głośnik który będzie z siebie wydawał głosy ,nawet pomagał w życiu codziennym, niestety nie mamy środków na taki zabieg, kosztu dotyczące kamer serwomechanizmow oraz podzespołów konczywszy na obudowie którą trzeba wydrukować w drukarce 3D , dlatego bardzo proszę państwa o przekazaniem chodź 1 zlotówki , Każda zlotowka to będzie krok poczyniony do przodu , Rafal już się nie może doczekać aby że mną to zrobić , ponieważ już oprócz moich poprawek dotyczących programu brakuje nam jedynie części na ten zabieg .Bardzo proszę Państwa o pomoc , z góry dziękujemy , Piotrek i Rafałek :)

10 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Piotr Piotr - awatar

Piotr Piotr

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Emilian - awatar
Emilian
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij