Zbiórka Chce żyć! Klacz błaga o pomoc... - zdjęcie główne

Chce żyć! Klacz błaga o pomoc...

3 001 zł  z 4 600 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Podarujmy jej życie….  Czasu zostało niewiele...


Każdego roku, przed Świętami Bożego Narodzenia staramy się ofiarować nowe życie jakiemuś skazańcowi. Święta to czas radości, miłości i prezentów, a czy można znaleźć piękniejszy podarunek niż życie ? Czy jest coś, co ma większą wartość?

Ona jeszcze może długo pożyć, nie wiemy w jakim jest stanie, ale ma zaledwie kilkanaście lat. Na konia to niewiele…Czy uda się ocalić jej życie? Czy zdążymy nazbierać tyle pieniędzy, aby móc przebić cenę podaną przez handlarzy mięsem…? Nie ma żadnych papierów, to klacz pociągowa.

Czy zdołamy uzbierać tyle, aby w ogóle był sens tam jechać? Przecież, nie wyobrażamy sobie, żeby mogło nas zabraknąć tego dnia… żebyśmy mieli chociaż nie podjąć próby ocalenia jej…Bardzo prosimy o pomoc... Pożegnaliśmy Kaszmira, wcześniej Mystica i Megana, które teraz cieszą się życiem za Tęczowym Mostem... Na zawsze pozostaną w naszych sercach... A pamięć o nich dodaje sił i budzi przekonanie, że warto, że należy ratować kolejne, które będą mogły zasmakować spokoju i harmonii w życiu bez obowiązków, bez pracy dla pieniądza... Zwierzęta nie rozumieją praw kapitalizmu. Dajmy im skrawek raju, żeby znów mogły się cieszyć... żeby otaczała je miłość... Z desperacją zwracamy się z tą prośbą o pomoc - bo tutaj potrzebny jest prawdziwy cud i ogromne serca…

Aby wystartować potrzebujemy przynajmniej trzech tysięcy…Niestety ta suma może być znacznie wyższa. Licytacja rządzi się swoimi prawami… Klacz stoi zaledwie kilkanaście kilometrów od końskiego targu, co to dla niej oznacza? Jeśli nie wygramy… szybciej trafi do transportu śmierci… pomóżcie nam ją ocalić przed transportem śmierci, nie pozwólcie, aby podzieliła los tysięcy polskich koni, które giną w rzeźniach.

Nie podajemy namiarów na licytację bo naszą stronę odwiedzają nie tylko nasi zwolennicy, lecz także osoby, które chcą nam zaszkodzić. Na uzbieranie pieniędzy mamy czas do 5 grudnia.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.2017
  04.02.2017

  Urodziny Dorci :-)

 • Joanna - awatar

  Joanna

  06.01.2017
  06.01.2017

  Żyj sobie szczęśliwie

 • Karina Barche - awatar

  Karina Barche

  06.12.2016
  06.12.2016

  ratujmy ja razem damy rade musicie ja wykupic

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.2016
  06.12.2016

  Tak bym chciała, żebyś żyła. H.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.12.2016
  04.12.2016

  Bardzo się cieszę ,że wplacilam pieniadze na ratowanie zycia klaczy. Jakie to przyjemne uczucie a bedzie jeszcze cudniej jak konik spędzi Święta w Przystaniowej Stajence ;0))

3 001 zł  z 4 600 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 88

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Joanna - awatar
Joanna
26
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Roksana Musial - awatar
Roksana Musial
108
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edzia - awatar
Edzia
50
Ania - awatar
Ania
45
Karina Barche - awatar
Karina Barche
26
Iwona Dobrzyńska - awatar
Iwona Dobrzyńska
29
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij