Zbiórka Klakier zbiera na badania - zdjęcie główne

Klakier zbiera na badania

255 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Podejrzewamy, że Klakier został potrącony przez samochód

Po wizycie u weterynarza, badanie palpitacyjne nie wykazało świeżego złamania. Mimo to każdy dotyk powoduje u kota ogromny ból. W przyszłym tygodniu kotek pojedzie na Kliniki Weterynaryjne, gdzie będzie miał wykonane USG i RTG by zobaczyć co dzieje się w środku.

Poza tym wykonaliśmy badania krwi - test FIV/FeLV ujemny, morfologia w porządku, tylko w biochemii jest coś nie tak z wątrobą, stąd konieczne będzie USG i kolejna kontrola.

Poza tym Klakier to kochany, miziasty kocurek. Podczas badań ból i strach spowodowały, że kocurek bardzo się wyrywał, dlatego przez niemal całą wizytę był ofulony ręcznikiem i głaskany przez opiekunów.

Zdjęcie opisu zbiórki Klakier zbiera na badania

Do tej pory wydatki związane z diagnostyką wyniosły: 90 zł badania krwi, 100 zł test na FIV/FeLV + koszty antybiotyków. Dalsze koszty są jeszcze większe. Badanie USG i RTG kosztują między 80, a 120 zł każde. W sumie daje to znów ok. 200 zł. Ponadto konieczne będzie dalsze leczenie oraz powtórka badań krwi, by ocenić jakie efekty przynosi leczenie.

Zdjęcie opisu zbiórki Klakier zbiera na badania

Bez Państwa pomocy nie damy rady!

Pod opieką Grupy Neko jest w tej chwili ponad 20 kotów, niestety w większości przewlekle chorych, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w sfinansowaniu kosztów leczenia i diagnozy Klakiera. Mocno trzymamy kciuki, by badania wykazały jedynie obicie, a nie złamania czy inne, poważne urazy, które musiałyby zakończyć się zabiegiem chirurgicznym.

Serdecznie dziękujemy za każdą, nawet symboliczną wpłatę.

Zdjęcie opisu zbiórki Klakier zbiera na badania

Kim jesteśmy?

Neko znaczy kot. Jesteśmy grupą wolontariuszy Fundacji Hospicjum dla Kotów bezdomnych działającą na terenie Wrocławia. Połączyła nas chęć niesienia pomocy kotom bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym.

Prowadzimy domy tymczasowe dla kotów bezdomnych, w których są one leczone i socjalizowane. Następnie szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów.

Zdjęcie opisu zbiórki Klakier zbiera na badania

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Musza - awatar

  Musza

  21.04.2016
  21.04.2016

  Trzymam kciuki za Klakierka! <3

 • Emm - awatar

  Emm

  05.04.2016
  05.04.2016

  Na zdrowego kota :)

255 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Musza - awatar
Musza
5
Klaudia - awatar
Klaudia
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Michał - awatar
Michał
50
Joanna - awatar
Joanna
20
maria - awatar
maria
50
Paulina - awatar
Paulina
30
Ania - awatar
Ania
20
Dominika - awatar
Dominika
10
Emm - awatar
Emm
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij