Zbiórka Po prostu pozwól mi żyć - zdjęcie główne

Po prostu pozwól mi żyć

1 200 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Tylko u zwierząt obserwujemy tę nieopisaną siłę, wolę i radość z życia, nawet gdy są na skraju wyczerpania. Ta sunia ledwo szła, ledwo żyła, ale doczołgiwała się jakoś do pracowników budowy, by wyżebrać coś do jedzenia. Mimo ciężkiego stanu i zmęczenia potwornym upałem, niedożywienia i skrajnego zaniedbania, potrafiła okazać wdzięczność całą sobą, tak jak na zdjęciach. 

To bardzo sędziwa sunia, która walczyła o przeżycie tak zacięcie jak inna znana bokserka - pięściarka Claressa Shields. Tak ją więc nazwaliśmy. Nasza Klaresa ma lat tyle, że ciężko policzyć. Schorzeń tyle, że trudno sobie wyobrazić ile już przeszła. A walczy tak dzielnie i zachowuje pogodę ducha, że zdecydowaliśmy - my też o nią powalczymy. 

Co jej dolega? Przede wszystkim guzy, które są wszędzie - na listwie mlecznej, w okolicy odbytu. Jest ich mnóstwo i są bardzo duże. To ogromne zaniedbanie poprzedniego właściciela. Klaresa jest niedożywiona, potwornie chuda i bez przerwy głodna. Do tego dochodzi ropny wypływ z dróg rodnych, czyli ropomacicze jako kolejne bardzo pilne wskazanie do zabiegu.

W dniu wczorajszym Klaresa miała zrobione badanie tomografem, by wykluczyć ewentualne przerzuty do innych narządów. Przerzutów brak, rokowania są dużo lepsze niż się spodziewaliśmy. A jednak czeka ją poważny zabieg, albo i nawet dwa zabiegi - usunięcia obu listew mlecznych i sterylizacja przy ropomaciczu. W stanie takiego wyniszczenia te zabiegi, choć podstawowe, są bardzo poważne. 

Jeszcze długa droga przed nami, by dać tej przekochanej psinie szansę na dobre życie. Klaresa czeka na zabieg, my potrzebujemy zebrać środki na opłacenie jej kosztownego leczenia. Jutro wstawimy zbiórkę funduszy i bardzo liczymy na Waszą pomoc. A jak się uda... to znajdziemy tej dzielnej suni wspaniały dom, którego chyba nigdy nie miała.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.07.2019
  07.07.2019

  <3 <3 <3

 • Jola - awatar

  Jola

  03.07.2019
  03.07.2019

  Zdrówka 💞

 • Barbara M-Ka - awatar

  Barbara M-Ka

  01.07.2019
  01.07.2019

  Zdrówcia ślicznoto i nowego domciu 😘

 • Lidka Zenek Ch-cz - awatar

  Lidka Zenek Ch-cz

  01.07.2019
  01.07.2019

  Zdróweczka życzymy

1 200 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
K. M. - awatar
K. M.
50
Małgośka - awatar
Małgośka
30
Anna Nowak - awatar
Anna Nowak
50
Teresa Bujok - awatar
Teresa Bujok
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgośka - awatar
Małgośka
40
Emilia - awatar
Emilia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij