Zbiórka By móc ratować dalej ... - miniaturka zdjęcia

By móc ratować dalej ...

Zbiórka By móc ratować dalej ... - zdjęcie główne

By móc ratować dalej ...

320 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 

Codziennie w naszym kraju konie wywożone są na rzeź. Załadowane po brzegi TIRY zabierają do ubojni zwierzęta z targów, tuczarni i gospodarstw rolnych. I nie ma tu znaczenia ani wiek, bo okrutna śmierć spotyka konie stare i młode, ani wielkość, bo tak samo giną duże i małe. Skala tego procederu jest tak wielka, że ciężko sobie wyobrazić ogromną liczbę zabitych zwierząt. Jeździmy na targi i patrząc w oczy tych biednych koni, które wiedzą, że to ich ostatnie chwile, uginamy się pod ciężarem tej tragedii, potem długo nie możemy dojść do siebie i odzyskać równowagi.

 Naszym marzeniem jest odmienić los choć jednego skazańca. Mamy na terenie azylu miejsce, które można przystosować na boks. W tej chwili znajduje się tam paszarnia. Trzeba by było ją przenieść, aby wybudować tam nowy boks, w którym  mógłby zamieszkać uratowany koń. Koszty tych prac są spore i wynoszą około 5000 zł. Jeżeli udałoby się zebrać szybko te pieniądze i wykonać pilnie wszystkie prace, jeszcze w tym roku ruszyłaby zbiórka na uratowanie życia konia skazanego na rzeź.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
320 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 13

Justyna L. - awatar
Justyna L.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Barbara Baranowska - awatar
Barbara Baranowska
100
Jolanta Kasperczyk - awatar
Jolanta Kasperczyk
20
Agata+ - awatar
Agata+
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Wilińska - awatar
Ania Wilińska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij