Na Pomoc Zwierzętom.

3 110 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Anna Bulik - awatar

Anna Bulik

Organizator zbiórki

Zbiórka na sterylizacje/kastracje, karmę, leczenie, budki, sprzęt itp dla Porzucanych Zwierząt.

Dom Tymczasowy "Klub Daj Głos" prowadzę od 2011 r. i od tego czasu udało mi się pomóc i znaleźć nowe domy dla wielu  psów i kotów porzuconych lub wyciągniętych przeze mnie  interwencyjnie lub ze schroniska. Pomagam zwierzakom jak mogę, daję azyl w moim domu, dokarmiam wolno żyjące koty (odławiam je również na zabiegi kastracji/sterylizacji), przeprowadzam interwencje, uświadamiam, promuję adopcje, szukam nowych domów stałych i tymczasowych, finansuję sterylizacje/kastracje oraz inne leczenie, w miarę możliwości finansowych, które już niestety są marne, a zwierząt w potrzebie przybywa. 

Uczestniczę w akcjach promujących humanitarne traktowanie zwierząt, w zbiórkach karmy dla organizacji pro-zwierzęcych. W 2013 r. ze względów humanitarnych przeszłam na wegetarianizm, a w 2014 na pełny weganizm z wyłączeniem dodatkowo produktów z olejem palmowym.

Oczywiście gorąco zachęcam do przejścia na weganizm :) 

Moja działalność to także propagowanie zdrowego stylu życia, promowanie ochrony wszelkich gatunków i uświadamianie jakie zagrożenie dla naszego środowiska, zdrowia i życia niesie spożywanie mięsa oraz przemysł mięsno-nabiałowy.

Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.

Pociechy Tymczasowe i często dożywotnio tymczasowe..

Często niestety tak się zdarza, że niektóre zwierzaki zostają  już na stałe, z różnych względów, przeważnie z powodu wieku, wymagające leczenia stałego, specjalistycznych diet, częstych badań lub są z problemami socjalnymi, albo po prosty są za zwyczajne...

Jeśli jeden człowiek ma jednego takiego zwierzaka, to raczej większego problemu w kwestii utrzymania i opieki nie będzie, schody pojawiają się kiedy jeden człowiek ma kilkanaście takich bid i wie, że kolejnym i tak będzie się starał pomóc, bo przecież nie zostawi...

Dom Tymczasowy u Ani - Klub Daj Głos

Pod linkiem powyżej znajdziecie wszystkie moje zwierzaki oraz będziecie mogli zapoznać się tym co robię.

Aktualnie opiekuję się 6 psami w tym 4 nieadopcyjnymi, 12 kotami w tym 8 nieadopcyjnymi, dokarmiam 10 kotów wolno żyjących. Oczywiście liczba ta zmienić się potrafi z dnia na dzień, niestety przeważnie wzrastająco, jeśli chodzi o porzucenia. Wyprowadzam i wspieram finansowo 3 psy, dla których znalazłam tymczasy u znajomych.

Zwierzaki potrzebują specjalistycznej karmy, są po przejściach, starsze, schorowane - dla części z nich mój dom to ostatnia przystań. Staram się robić wszystko ,żeby nawet przy takim natłoku stworzeń były szczęśliwe i czuły się kochane.

Wszystko jednak kosztuje. Karma, leczenie, zabiegi, szczepienia, odrobaczenia, odpchlenia, budki dla wolno żyjących kotów, sprzęt do ich wyłapania, promowanie adopcji  - przy tak licznej gromadce niestety często same chęci zostają... Nowe zwierzaki przychodzą, trzeba im pomóc, ale jak...

Nie bądźcie obojętni - wesprzyjcie proszę moje działania i wspólnie pomagajmy nadal krzywdzonym zwierzętom!

Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.

Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.

Aktualizacje


 • Anna Bulik - awatar

  Anna Bulik

  13.04.2017
  13.04.2017

  zapraszam do obejrzenia filmiku ze spaceru z Cywilem :
  https://www.facebook.com/DTuAniKlubDajGlos/videos/1435893756474611/

  I jeszcze kilka fotek od Maxa :
  https://www.facebook.com/pg/DTuAniKlubDajGlos/photos/?tab=album&album_id=1417142855016368

  I Cywila : https://www.facebook.com/pg/DTuAniKlubDajGlos/photos/?tab=album&album_id=1419506441446676

  Zapraszam

  Zdjęcie aktualizacji 4 282

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.12.2017
  29.12.2017

  Życzę jak najwięcej uratowanych zwierząt w 2018 roku

  • Anna Bulik - awatar

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   25.01.2018
   25.01.2018

   Dziękujemy serdecznie nasz Aniołku <3

 • Marta R. - awatar

  Marta R.

  29.03.2017
  29.03.2017

  Przesyłam pieniążki dla piesków uwolnionych z tego potwornego łańcucha! Mam nadzieje przed nimi już tylko szczęśliwe dni! Powodzenia! Pozdrawiam!

  • Anna Bulik - awatar

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   29.03.2017
   29.03.2017

   Dziękujemy ogromnie Pani Marto :-) Psiaki już są niesamowicie szczęśliwe, wolne, wyspacerowane, wreszcie systematycznie karmione i co było dla nich szokiem - mają wreszcie ciągły dostęp do wody. Max Husky był nad Wisłą i chyba myślał, ze to taka wielka miska z wodą, gdyby tylko było cieplej to to opiekunowie chętnie by mu pozwolili popływać, ale to jeszcze przed nami ;-) Cywila Owczarka wczoraj zawoziłam na kąpiel i strzyżenie, pociesznie teraz wygląda, ciągle by się przytulał, zdjęcia już niebawem wstawię na mój fanpage "Dom Tymczasowy u Ani- Klub Daj Głos" i dam znać ;-) Pozdrawiam serdecznie :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.2017
  06.02.2017

  Go vegan! :-)

  • Anna Bulik - awatar

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   14.02.2017
   14.02.2017

   Dziękuję pięknie :)

 • Marta R. - awatar

  Marta R.

  14.10.2016
  14.10.2016

  Podziwiam ! I życze powodzenia ! O ile ten świat byłby lepszy i piękniejszy gdyby takich osob jak Pani było wiecej na ziemi!

  • Anna Bulik - awatar

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   17.10.2016
   17.10.2016

   Dziękujemy ze Zwierzakami z głębi serduch wszystkich <3 Pozdrawiamy serdecznie :)

 • M. - awatar

  M.

  24.09.2016
  24.09.2016

  Aniu, jesteś kobietą o złotym sercu!

  • Anna Bulik - awatar

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   26.09.2016
   26.09.2016

   Dziękuję za ciepłe słowa ;) taki żarcik mi się nasunął "że to złote serce jak bym miała, to już dawno na puszki dla kotów bym ohandlowała :) " niestety tylko ludzkie, krwiste mi przypadło ;) Dziękuję za wsparcie :)

3 110 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Anna Bulik - awatar

Anna Bulik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magda Szymanska - awatar
Magda Szymanska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
klaudia grzegorczyk - awatar
klaudia grzegorczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Katarzyna Wiechowska - awatar
Katarzyna Wiechowska
50
Marta R. - awatar
Marta R.
103
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
290
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij