Na Pomoc Zwierzętom.

3 110 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Anna Bulik - awatar

Anna Bulik

Organizator zbiórki

Zbiórka na sterylizacje/kastracje, karmę, leczenie, budki, sprzęt itp dla Porzucanych Zwierząt.

Dom Tymczasowy "Klub Daj Głos" prowadzę od 2011 r. i od tego czasu udało mi się pomóc i znaleźć nowe domy dla wielu  psów i kotów porzuconych lub wyciągniętych przeze mnie  interwencyjnie lub ze schroniska. Pomagam zwierzakom jak mogę, daję azyl w moim domu, dokarmiam wolno żyjące koty (odławiam je również na zabiegi kastracji/sterylizacji), przeprowadzam interwencje, uświadamiam, promuję adopcje, szukam nowych domów stałych i tymczasowych, finansuję sterylizacje/kastracje oraz inne leczenie, w miarę możliwości finansowych, które już niestety są marne, a zwierząt w potrzebie przybywa. 

Uczestniczę w akcjach promujących humanitarne traktowanie zwierząt, w zbiórkach karmy dla organizacji pro-zwierzęcych. W 2013 r. ze względów humanitarnych przeszłam na wegetarianizm, a w 2014 na pełny weganizm z wyłączeniem dodatkowo produktów z olejem palmowym.

Oczywiście gorąco zachęcam do przejścia na weganizm :) 

Moja działalność to także propagowanie zdrowego stylu życia, promowanie ochrony wszelkich gatunków i uświadamianie jakie zagrożenie dla naszego środowiska, zdrowia i życia niesie spożywanie mięsa oraz przemysł mięsno-nabiałowy.

Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.

Pociechy Tymczasowe i często dożywotnio tymczasowe..

Często niestety tak się zdarza, że niektóre zwierzaki zostają  już na stałe, z różnych względów, przeważnie z powodu wieku, wymagające leczenia stałego, specjalistycznych diet, częstych badań lub są z problemami socjalnymi, albo po prosty są za zwyczajne...

Jeśli jeden człowiek ma jednego takiego zwierzaka, to raczej większego problemu w kwestii utrzymania i opieki nie będzie, schody pojawiają się kiedy jeden człowiek ma kilkanaście takich bid i wie, że kolejnym i tak będzie się starał pomóc, bo przecież nie zostawi...

Dom Tymczasowy u Ani - Klub Daj Głos

Pod linkiem powyżej znajdziecie wszystkie moje zwierzaki oraz będziecie mogli zapoznać się tym co robię.

Aktualnie opiekuję się 6 psami w tym 4 nieadopcyjnymi, 12 kotami w tym 8 nieadopcyjnymi, dokarmiam 10 kotów wolno żyjących. Oczywiście liczba ta zmienić się potrafi z dnia na dzień, niestety przeważnie wzrastająco, jeśli chodzi o porzucenia. Wyprowadzam i wspieram finansowo 3 psy, dla których znalazłam tymczasy u znajomych.

Zwierzaki potrzebują specjalistycznej karmy, są po przejściach, starsze, schorowane - dla części z nich mój dom to ostatnia przystań. Staram się robić wszystko ,żeby nawet przy takim natłoku stworzeń były szczęśliwe i czuły się kochane.

Wszystko jednak kosztuje. Karma, leczenie, zabiegi, szczepienia, odrobaczenia, odpchlenia, budki dla wolno żyjących kotów, sprzęt do ich wyłapania, promowanie adopcji  - przy tak licznej gromadce niestety często same chęci zostają... Nowe zwierzaki przychodzą, trzeba im pomóc, ale jak...

Nie bądźcie obojętni - wesprzyjcie proszę moje działania i wspólnie pomagajmy nadal krzywdzonym zwierzętom!

Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.

Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.Zdjęcie opisu zbiórki Na Pomoc Zwierzętom.

Aktualizacje


 • Anna Bulik - awatar

  Anna Bulik

  13.04.17
  13.04.17

  zapraszam do obejrzenia filmiku ze spaceru z Cywilem : https://www.facebook.com/DTuAniKlubDajGlos/videos/1435893756474611/ I jeszcze kilka fotek od Maxa : https://www.facebook.com/pg/DTuAniKlubDajGlos/photos/?tab=album&album_id=1417142855016368 I Cywila : https://www.facebook.com/pg/DTuAniKlubDajGlos/photos/?tab=album&album_id=1419506441446676 Zapraszam

  Zdjęcie aktualizacji 4 282

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.12.17
  29.12.17

  Życzę jak najwięcej uratowanych zwierząt w 2018 roku

  • Anna Bulik - awatar

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   25.01.18
   25.01.18

   Dziękujemy serdecznie nasz Aniołku <3

 • Marta R. - awatar

  Marta R.

  29.03.17
  29.03.17

  Przesyłam pieniążki dla piesków uwolnionych z tego potwornego łańcucha! Mam nadzieje przed nimi już tylko szczęśliwe dni! Powodzenia! Pozdrawiam!

  • Anna Bulik - awatar

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   29.03.17
   29.03.17

   Dziękujemy ogromnie Pani Marto :-) Psiaki już są niesamowicie szczęśliwe, wolne, wyspacerowane, wreszcie systematycznie karmione i co było dla nich szokiem - mają wreszcie ciągły dostęp do wody. Max Husky był nad Wisłą i chyba myślał, ze to taka wielka miska z wodą, gdyby tylko było cieplej to to opiekunowie chętnie by mu pozwolili popływać, ale to jeszcze przed nami ;-) Cywila Owczarka wczoraj zawoziłam na kąpiel i strzyżenie, pociesznie teraz wygląda, ciągle by się przytulał, zdjęcia już niebawem wstawię na mój fanpage "Dom Tymczasowy u Ani- Klub Daj Głos" i dam znać ;-) Pozdrawiam serdecznie :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.17
  06.02.17

  Go vegan! :-)

  • Anna Bulik - awatar

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   14.02.17
   14.02.17

   Dziękuję pięknie :)

 • Marta R. - awatar

  Marta R.

  14.10.16
  14.10.16

  Podziwiam ! I życze powodzenia ! O ile ten świat byłby lepszy i piękniejszy gdyby takich osob jak Pani było wiecej na ziemi!

  • Anna Bulik - awatar

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   17.10.16
   17.10.16

   Dziękujemy ze Zwierzakami z głębi serduch wszystkich <3 Pozdrawiamy serdecznie :)

 • M. - awatar

  M.

  24.09.16
  24.09.16

  Aniu, jesteś kobietą o złotym sercu!

  • Anna Bulik - awatar

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   26.09.16
   26.09.16

   Dziękuję za ciepłe słowa ;) taki żarcik mi się nasunął "że to złote serce jak bym miała, to już dawno na puszki dla kotów bym ohandlowała :) " niestety tylko ludzkie, krwiste mi przypadło ;) Dziękuję za wsparcie :)

3 110 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Anna Bulik - awatar

Anna Bulik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magda Szymanska - awatar
Magda Szymanska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
klaudia grzegorczyk - awatar
klaudia grzegorczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Katarzyna Wiechowska - awatar
Katarzyna Wiechowska
50
Marta R. - awatar
Marta R.
103
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
290
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij