owner

Anna Bulik

Organizator zbiórki

Zbiórka

Zbiórka na sterylizacje/kastracje, karmę, leczenie, budki, sprzęt itp dla Porzucanych Zwierząt.

Dom Tymczasowy "Klub Daj Głos" prowadzę od 2011 r. i od tego czasu udało mi się pomóc i znaleźć nowe domy dla wielu  psów i kotów porzuconych lub wyciągniętych przeze mnie  interwencyjnie lub ze schroniska. Pomagam zwierzakom jak mogę, daję azyl w moim domu, dokarmiam wolno żyjące koty (odławiam je również na zabiegi kastracji/sterylizacji), przeprowadzam interwencje, uświadamiam, promuję adopcje, szukam nowych domów stałych i tymczasowych, finansuję sterylizacje/kastracje oraz inne leczenie, w miarę możliwości finansowych, które już niestety są marne, a zwierząt w potrzebie przybywa. 

Uczestniczę w akcjach promujących humanitarne traktowanie zwierząt, w zbiórkach karmy dla organizacji pro-zwierzęcych. W 2013 r. ze względów humanitarnych przeszłam na wegetarianizm, a w 2014 na pełny weganizm z wyłączeniem dodatkowo produktów z olejem palmowym.

Oczywiście gorąco zachęcam do przejścia na weganizm :) 

Moja działalność to także propagowanie zdrowego stylu życia, promowanie ochrony wszelkich gatunków i uświadamianie jakie zagrożenie dla naszego środowiska, zdrowia i życia niesie spożywanie mięsa oraz przemysł mięsno-nabiałowy.

PhotoPhoto

Pociechy Tymczasowe i często dożywotnio tymczasowe..

Często niestety tak się zdarza, że niektóre zwierzaki zostają  już na stałe, z różnych względów, przeważnie z powodu wieku, wymagające leczenia stałego, specjalistycznych diet, częstych badań lub są z problemami socjalnymi, albo po prosty są za zwyczajne...

Jeśli jeden człowiek ma jednego takiego zwierzaka, to raczej większego problemu w kwestii utrzymania i opieki nie będzie, schody pojawiają się kiedy jeden człowiek ma kilkanaście takich bid i wie, że kolejnym i tak będzie się starał pomóc, bo przecież nie zostawi...

Dom Tymczasowy u Ani - Klub Daj Głos

Pod linkiem powyżej znajdziecie wszystkie moje zwierzaki oraz będziecie mogli zapoznać się tym co robię.

Aktualnie opiekuję się 6 psami w tym 4 nieadopcyjnymi, 12 kotami w tym 8 nieadopcyjnymi, dokarmiam 10 kotów wolno żyjących. Oczywiście liczba ta zmienić się potrafi z dnia na dzień, niestety przeważnie wzrastająco, jeśli chodzi o porzucenia. Wyprowadzam i wspieram finansowo 3 psy, dla których znalazłam tymczasy u znajomych.

Zwierzaki potrzebują specjalistycznej karmy, są po przejściach, starsze, schorowane - dla części z nich mój dom to ostatnia przystań. Staram się robić wszystko ,żeby nawet przy takim natłoku stworzeń były szczęśliwe i czuły się kochane.

Wszystko jednak kosztuje. Karma, leczenie, zabiegi, szczepienia, odrobaczenia, odpchlenia, budki dla wolno żyjących kotów, sprzęt do ich wyłapania, promowanie adopcji  - przy tak licznej gromadce niestety często same chęci zostają... Nowe zwierzaki przychodzą, trzeba im pomóc, ale jak...

Nie bądźcie obojętni - wesprzyjcie proszę moje działania i wspólnie pomagajmy nadal krzywdzonym zwierzętom!

PhotoPhoto

PhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhoto

Aktualności

 • Anna Bulik

  Wyrzucona umierała z głodu,ale nie odeszła od

  22.08.16
  22.08.16

  Wiesia została znaleziona 08.08.2016r. na skrzyżowaniu dróg, została porzucona prawdopodobnie wraz z wyprawką ubraniową, dobry właściciel zadbał o posłanie umieszczając kotkę w rowie. Kotka mimo, że do domostw miała niedaleko, nie odchodziła od posłania, umierała z głody, najprawdopodobniej była kotką niewychodzącą od urodzenia i tak wielka przestrzeń była dla niej paraliżująca - WŁAŚCICIELU TWOJA KOTKA UMIERAŁA Z GŁODU I ŻYWCEM ZJADAŁY JĄ JUŻ ROBAKI... Wiesia miała dużo szczęścia, zauważył ją Pan Wiesław, który chwili nie myśląc, zabrał kotkę i szukał dla niej pomocy. Na początku Pan Wiesław wraz z małżonką myśleli, że jest to młody kilku miesięczny kociak - tak chuda i wycieńczona była kotka, byli bardzo zdziwieni, kiedy powiedziałam im, że kotka ma około 4 lat. Zawiozłam Wiesię do lecznicy,malutkiej zaczęły już puchnąć łapki z głodu, mała została zbadana, odrobaczona, odpchlona, skóra i sierść została oczyszczona z robaków, które ją zjadały. W domu koteczka dostała jedzonko, które p

  Photo

Komentarze

 • Marta R.

  14.10.16
  14.10.16

  Podziwiam ! I życze powodzenia ! O ile ten świat byłby lepszy i piękniejszy gdyby takich osob jak Pani było wiecej na ziemi!

  • Anna Bulik

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   17.10.16
   17.10.16

   Dziękujemy ze Zwierzakami z głębi serduch wszystkich <3 Pozdrawiamy serdecznie :)

 • M.

  24.09.16
  24.09.16

  Aniu, jesteś kobietą o złotym sercu!

  • Anna Bulik

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   26.09.16
   26.09.16

   Dziękuję za ciepłe słowa ;) taki żarcik mi się nasunął "że to złote serce jak bym miała, to już dawno na puszki dla kotów bym ohandlowała :) " niestety tylko ludzkie, krwiste mi przypadło ;) Dziękuję za wsparcie :)

 • MaKo

  23.09.16
  23.09.16

  na potrzeby i żeby "tymczaski" znalazły stałe domy

  • Anna Bulik

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   26.09.16
   26.09.16

   Przepięknie dziękujemy :) MaKo <3 <3 <3 <3

 • MaKo

  22.09.16
  22.09.16

  Na animondę dla jeża

  • Anna Bulik

   Anna Bulik - Organizator zbiórki

   26.09.16
   26.09.16

   Dziękuję serdecznie <3 Jeżyk będzie przeszczęśliwy :)

owner

Anna Bulik

Organizator zbiórki

Wpłaty - 13

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  200
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  200
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Marta R.
  50
  Marta R.
 • Avatar M.
  150
  M.
 • Avatar MaKo
  290
  MaKo
 • Avatar Wiktoria
  50
  Wiktoria
 • Avatar MaKo
  70
  MaKo
 • Avatar MaKo
  200
  MaKo
 • Avatar MaKo
  100
  MaKo
 • Avatar Ma
  150
  Ma

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróc, aby zobaczyć stronę