Zbiórka Pomoc dla Domu Seniora Marconi. - zdjęcie główne

Pomoc dla Domu Seniora Marconi.

40 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

W związku z trudną sytuacją panująca w Domu Seniora Marconi związaną z wykryciem u części Pensjonariuszy i ich opiekunów zakażenia COVID 19 postanowiliśmy pomóc placówce w pozyskaniu i ciągłym uzupełnianiu środków ochrony indywidualnej. 

Potrzeby są duże gdyż, aby skutecznie odizolować ognisko koronawirusa należy zachować szczególne środki ostrożności stosując odpowiednią odzież, profesjonalne środki ochrony indywidualnej oraz zachowując reżim higieniczny. 

 Po rozmowie z zarządem i personelem medycznym ustaliliśmy, że placówka potrzebuje:

 - rękawiczki jednorazowe – PILNE !!!

- specjalistyczne maseczki ochronne FFP3

 - fartuchy jednorazowe

 - czepki

 - gogle

 - przyłbice

 - kombinezony

- mundurki higieniczne jednorazowe

 -  maseczki jednorazowe chirurgiczne

 - maseczki wielokrotnego użycia z materiału

 - płyny i środki do dezynfekcji.

Każda ilość się przyda.

Lista potrzeb jest długo stąd pomysł na to, aby uruchamiać zbiórkę finansowa, a za uzbierane pieniądze zakupimy środki ochrony indywidualnej dla seniorów i ich opiekunów oraz środki do dezynfekcji.

Kierownictwo placówki wyraziło zgodę na zorganizowanie zbiórki w formie finansowej, którą prowadzi nasza fundacja, a wszystko po to, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo mieszkającym tam seniorom.

Prosimy przyłącz się do pomocy, nie bądź obojętny !!!

Słowa otuchy wraz z życzeniami i pięknymi laurkami złożyli seniorom uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Witoszowie Dolnym.

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij