Zbiórka LAPTOPY DLA UCHODŹCÓW z Ukrainy - zdjęcie główne

LAPTOPY DLA UCHODŹCÓW z Ukrainy

130 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

POL/ENG

Oleśnickie Stowarzyszenie "KAŻDY MA ZNACZENIE" jest grupą osób aktywnych i empatycznych. Kieruje nami chęć wspierania, realizowania, inicjowania wydarzeń i akcji prospołecznych, głównie dotyczących przeciwdziałaniu wykluczeniom,  Jesteśmy zawsze tam gdzie człowiek jest w potrzebie. 

Obecnie mocno zaangażowani jesteśmy w integracje społeczności Ukraińskiej i Polskiej, Organizujemy naukę języka polskiego dla 50 osób, pomoc psychologiczną,  liczne integrujące akcje społeczne i ekologiczne. 

Prosimy o wsparcie finansowe w celu zakupu laptopów dla młodzieży i dzieci z Ukrainy - to już druga taka nasza inicjatywa - podczas pierwszej edycji zorganizowanej przy współpracy ze Stowarzyszeniem Polska2050  udało się nam kupić i przekazać potrzebującym rodzinom aż 19 laptopów.  Tym razem również liczymy na powodzenie akcji i Państwa wielkie serca.

Rodziny uchodzców z Ukrainy to głównie matki samotnie wychowujące dzieci, żyjące z jednego dochodu, samodzielnie wynajmujące mieszkanie. Pomimo tego, że są włączone w polski system socjalny –  to ze względu na wysokie koszty życia, wynajmu często nie wystarcza im już środków na zakup laptopa, który jest obecnie niezbędnym narzędziem do nauki online, korepetycji czy pracy. 

Oczywiście gwarantujemy pełną transparentność naszych działań.

ENG

PROJECT ‘PURCHASE OF LAPTOPS FOR ONLINE LEARNING FOR REFUGEES FROM UKRAINE’

We ask for financial support in order to purchase laptops for young people and children from Ukraine - this is our second initiative of this kind. During the first edition, organized in cooperation with Poland 2050 Association, we managed to buy and donate as many as 19 laptops to families in need. This time we also hope for the success of the action.

Refugees from Ukraine are mainly single mothers, living on a single income and renting an apartment on their own. Despite the fact that for several months Ukrainian families have been included in the Polish social system – due to the high and still rising cost of living, they do not have sufficient funds to buy a laptop, which is now an indispensable tool for online learning, tutoring or work.

Thanks for your help.


130 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij