Zbiórka LAPTOPY DLA UCHODŹCÓW z Ukrainy - miniaturka zdjęcia

LAPTOPY DLA UCHODŹCÓW z Ukrainy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka LAPTOPY DLA UCHODŹCÓW z Ukrainy - zdjęcie główne

LAPTOPY DLA UCHODŹCÓW z Ukrainy

130 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

POL/ENG

Oleśnickie Stowarzyszenie "KAŻDY MA ZNACZENIE" jest grupą osób aktywnych i empatycznych. Kieruje nami chęć wspierania, realizowania, inicjowania wydarzeń i akcji prospołecznych, głównie dotyczących przeciwdziałaniu wykluczeniom,  Jesteśmy zawsze tam gdzie człowiek jest w potrzebie. 

Obecnie mocno zaangażowani jesteśmy w integracje społeczności Ukraińskiej i Polskiej, Organizujemy naukę języka polskiego dla 50 osób, pomoc psychologiczną,  liczne integrujące akcje społeczne i ekologiczne. 

Prosimy o wsparcie finansowe w celu zakupu laptopów dla młodzieży i dzieci z Ukrainy - to już druga taka nasza inicjatywa - podczas pierwszej edycji zorganizowanej przy współpracy ze Stowarzyszeniem Polska2050  udało się nam kupić i przekazać potrzebującym rodzinom aż 19 laptopów.  Tym razem również liczymy na powodzenie akcji i Państwa wielkie serca.

Rodziny uchodzców z Ukrainy to głównie matki samotnie wychowujące dzieci, żyjące z jednego dochodu, samodzielnie wynajmujące mieszkanie. Pomimo tego, że są włączone w polski system socjalny –  to ze względu na wysokie koszty życia, wynajmu często nie wystarcza im już środków na zakup laptopa, który jest obecnie niezbędnym narzędziem do nauki online, korepetycji czy pracy. 

Oczywiście gwarantujemy pełną transparentność naszych działań.

ENG

PROJECT ‘PURCHASE OF LAPTOPS FOR ONLINE LEARNING FOR REFUGEES FROM UKRAINE’

We ask for financial support in order to purchase laptops for young people and children from Ukraine - this is our second initiative of this kind. During the first edition, organized in cooperation with Poland 2050 Association, we managed to buy and donate as many as 19 laptops to families in need. This time we also hope for the success of the action.

Refugees from Ukraine are mainly single mothers, living on a single income and renting an apartment on their own. Despite the fact that for several months Ukrainian families have been included in the Polish social system – due to the high and still rising cost of living, they do not have sufficient funds to buy a laptop, which is now an indispensable tool for online learning, tutoring or work.

Thanks for your help.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
130 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij