Zbiórka Walczymy o ZMYWARKĘ dla MOCARZY - zdjęcie główne

Walczymy o ZMYWARKĘ dla MOCARZY

19 100 zł  z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciło 181 osób

Dobry człowiek jest jak małe światełko.

Wędruje poprzez mroki naszego świata

i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy”

Phil Bosmans

Mocarzewo to miejscowość położona w gminie Sanniki w województwie mazowieckim. Znajduje się tam wyjątkowe miejsce, obok którego nie sposób przejść obojętnie. To Zespół Szkół i Placówek Specjalnych prowadzony przez Siostry Zmartwychwstanki. Tam właśnie mieszkają „MOCARZE” – dzielni ludzie, którzy codziennie walczą z przeciwnościami życia. Są wytrwali, zmagają się z rożnymi przeszkodami. Rzadko proszą  o pomoc – ale bezapelacyjnie jej potrzebują. Od „MOCARZY” możemy uczyć się radości życia i dziękowania za to, co mamy. Dlatego zwracamy się do Państwa z apelem o wsparcie placówki w Mocarzewie. Pragniemy wspomóc ośrodek pod względem sprzętu gospodarstwa domowego. Tegoroczna zbiórka dedykowana jest na zakup
zmywarko – wyparzarki.  Ten sprzęt ułatwi pracę w ośrodku i zapewni bezpieczeństwo pod względem sanitarnym. Obecny jest już wysłużony i nie nadaje się do użytkowania  :(
Drugą ważną potrzebą ośrodka jest pralka. Prosty przedmiot codziennego użytku, bez którego jednak trudno sobie poradzić. Zwłaszcza, gdy domowników jest wielu i sprzęt musi chodzić niemalże bez przerwy. Dlatego kolejne pralki szybko się zużywają. Chcielibyśmy więc podarować Mocarzom również pralkę, która ułatwi codzienne życie.
Nowy i bezpieczny sprzęt to od kilku miesięcy MARZENIE MOCARZY.

Liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie. Wierzymy, że z małych gestów, powstają wielkie cuda. Ta idea przyświeca naszej zbiórce.

Jest ona jednym z etapów III edycji mikołajkowej akcji pomocy dla Mocarzewa.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ DLA MOCARZY Z MOCARZEWA - ZAPALMY DLA NICH ZGASZONE GWIAZDY…

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - awatar

  Stowarzyszenie RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

  12.11.2022
  12.11.2022

  Szanowni Państwo!
  Ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu i jeszcze większej radości, 11 listopada, w Święto Niepodległości, cel zbiórki został osiągnięty. Ostatni z darczyńców wpłacił brakujące 674 zł, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć na liczniku równe 16 000 tyś złotych. Jesteście wspaniali! Brak słów, by opisać naszą radość, ale prawdziwy wybuch tej radości dopiero przed nami, gdy zawieziemy zakupione prezenty do Mocarzy.
  Dziękując za Wasze wsparcie, pragniemy podzielić się garścią informacji. ZMYWARKA PRZEMYSŁOWA dla Mocarzy została kilka dni temu zadatkowana. Wcześniej trzeba było dokładnie wymierzyć miejsce w kuchni Mocarzy, sprawdzić wszystkie wymagania techniczne, dostosować model do potrzeb w Mocarzewie. Ostatecznie okazało się, że model który spełnia te wymogi jest sporo droższy od pierwotnych przewidywań, jednak dzięki serdeczności producenta - firmy HENDI - udało nam się uzyskać spory rabat na zmywarkę. Niebawem zapłacimy całą kwotę i pozostanie tylko kwestia transportu.
  Za pozostałe pieniądze zamierzamy kupić PRALKĘ dla Mocarzy. Przy 80 podopiecznych ośrodka w Mocarzewie kilka pralek musi chodzić niemalże non stop. Dlatego chcielibyśmy, aby zakupiony sprzęt jak najbardziej ułatwił codzienne życie Mocarzy, czyli był po prostu jak najbardziej pojemny. Cudownie byłoby też, gdyby była to pralka z funkcją suszarki. A to, jak wiadomo, również kwestia ceny. By kupić sprzęt, który spełniałby te wymogi, brakuje nam obecnie ok. 3 000 zł.
  Chcielibyśmy także zakupić zapas specjalnych środków czyszczących do zmywarki, aby jak najdłużej Siostry Zmartwychwstanki nie musiały się tym martwić.

  Dlatego też, mimo osiągnięcia celu, nie zamykamy zbiórki i zachęcamy do dalszego jej wspierania. Zapewniamy, że każdą przekazaną złotówkę wykorzystamy, by codzienne życie Mocarzy było łatwiejsze i bardziej radosne.
  Na zdjęciu uwieczniony moment zadatkowania zmywarki.
  Dla osób, które wsparły zbiórkę oczywiście faktury za zakupy będą do wglądu.


  DZIĘKUJEMY!

  Zdjęcie aktualizacji 105 341

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  03.11.2022
  03.11.2022

  👍

  • Stowarzyszenie RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - awatar

   Stowarzyszenie RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - Organizator zbiórki

   05.11.2022
   05.11.2022

   Dziękujemy 🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.11.2022
  01.11.2022

  Proszę o modlitwę

  • Stowarzyszenie RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - awatar

   Stowarzyszenie RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - Organizator zbiórki

   01.11.2022
   01.11.2022

   Dziękujemy za wsparcie. Jak najbardziej modlimy się za wszystkich darczyńców.

 • Sebastian - awatar

  Sebastian

  11.10.2022
  11.10.2022

  Niech służy :-)

  • Stowarzyszenie RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - awatar

   Stowarzyszenie RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - Organizator zbiórki

   13.10.2022
   13.10.2022

   DZIĘKUJEMY za wsparcie :)

19 100 zł  z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciło 181 osób

Wpłaty: 181

Danuta Uczciwek - awatar
Danuta Uczciwek
100
Kinga Ka - awatar
Kinga Ka
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Alina - awatar
Alina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij