Zbiórka Karma dla kocich bezdomniaków... - miniaturka zdjęcia

Karma dla kocich bezdomniaków...

Maria Gancarz - awatar

Maria Gancarz

Organizator zbiórki

Zbliża się zima. To bardzo trudny czas dla zwierząt w schroniskach, dlatego w tym ciężkim dla nich czasie potrzebują naszej pomocy.

Jest jedno takie miejsce, gdzie bezdomne, schorowane i zaniedbane kociaki mogą liczyć na dobrą opiekę i bezpieczne, ciepłe schronienie. Takim miejscem jest Kociarnia w Krośnie. Zwierzęta tam otrzymują szansę na nowe i lepsze życie. W przeciągu roku przez krośnieńską kociarnię "przechodzi" około 300 kotów, których większość znalazła dobre domy, a reszta nadal czeka na nowych właścicieli. W tej chwili w kociarni przewagą są kocięta, jest ich obecnie 35. Ta liczba jest zmienna, ponieważ ciągle przybywają nowe kociaki. Przy takiej ilości kotów jedzenie dla nich znika ekspresowo. W imieniu swoim jak i kociaków bardzo proszę o nawet drobne wsparcie na ten cel. Czy pomożecie nakarmić małe, głodne i bezdomne kocie brzuszki?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------Kim jestem?
Mam na imię Maria. Pomagam zwierzętom od ponad 2 lat, jestem wolontariuszką w krośnieńskiej kociarni. Staram się pomóc każdemu zwierzęciu, które tej pomocy wymaga. Jestem osobą empatyczną z sercem dla zwierząt. Pomaganie bezdomnym zwierzętom stało się moją pasją i sensem życia, nie potrafię wyobrazić sobie, że mogłabym im nie pomóc...


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Maria Gancarz - awatar

  Maria Gancarz

  20.11.18
  20.11.18

  W imieniu kociaków z krośnieńskiej kociarni chciałabym wszystkim darczyńcom, ale również i tym, którzy udostępniali zbiórkę bardzo serdecznie podziękować za wsparcie i ogromną pomoc. Bez Państwa pomocy nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty na karmę dla kotów! Jesteście Państwo niesamowici! Pierwsze zakupy dla kociaków już zrobione i powoli będą dostarczane do kociarni. Zbiórka będzie cały czas aktywna, żebym mogła przekazywać Państwu zdjęcia co zostało zakupione i za jaką kwotę. Dzięki Państwu kociaki będą miały sporo jedzonka na dłuuugi czas !! Jeszcze raz ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w zbiórce i zaangażowali się, by pomóc potrzebującym zwierzętom! Nie spodziewałam się, że uzbiera się nawet więcej niż oczekiwałam, dobrze wiedzieć, że jest wokół tylu dobrych ludzi z ogromnym sercem dla istot, które same o pomoc nie poproszą. Dobro zawsze wróci do Was! Dziękuję!

  Zdjęcie aktualności 22 133

Komentarze

 • Karolina - awatar

  Karolina

  29.10.18
  29.10.18

  Pozdrowienia dla wszystkich ludzi mających jeszcze empatię :) Jeśli lubisz koty, a nie możesz mieć własnego, dokarm chociaż te które czekają nadal na swój domek

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.10.18
  24.10.18

  Brawo Maria! Tak trzymaj!

Maria Gancarz - awatar

Maria Gancarz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 30

Tomasz Rog - awatar
20
Tomasz Rog
Janina Ewa Pietrucha - awatar
20
Janina Ewa Pietrucha
Dorota - awatar
29
Dorota
Magdalena Swierczek - awatar
210
Magdalena Swierczek
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
51
Anonimowy Darczyńca
EWELN - awatar
20
EWELN
Katarzyna Czosnek - awatar
50
Katarzyna Czosnek
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij