Sezon kociakowy 2017

12 271 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 334 osoby

Jak co roku: wiosna = kocięta.

Odrzucone przez matkę, wyrzucone przez ludzi, podrzucone do schroniska nie mają szans na przeżycie.  Niesamodzielne, osłabione, często chore. Co roku toczymy nierówną walkę o ich przetrwanie. 

W tym roku jest nam nieco łatwiej. Dzięki wsparciu życzliwych osób udało się zakupić nasz pierwszy inkubator. Ten sprzęt okazał się niezwykle trafioną inwestycją. Stałe utrzymanie temperatury jest dla takich maluchów niezwykle ważne - zarówno wychłodzenia, jak i przegrzanie ich malutkich organizmów może skutkować problemami z trawieniem i przyswajaniem, chorobami, a nawet śmiercią. Inkubator ma też opcję ustawienia odpowiedniego nawilżenia i jonizowania powietrza wewnątrz komory, jak również doprowadzenia dodatkowego źródła tlenu.

Zbiórkę zakładam, by móc zakupić drugi inkubator. Ten, który jest w Kocim Hospicjum ma już pełną obsadę - sześć około dziesięciodniowych kociaków. A przed nami jeszcze mnóstwo kociąt, które będą szukały pomocy.

Koszt inkubatora: 3813zł. Zbiórka jest zaplanowana 'z górką', gdyż dla takich maluchów potrzebujemy podkładów, chusteczek nawilżanych, ręczników papierowych, a przede wszystkim - jedzenia. Kociaki odchowujemy na sprawdzonych mieszankach: RoyalCanin Convalescence rozpuszczalnym i  mleku Dolfos Cat Milk, a gdy zaczynają jeść samodzielnie: Royal Canin Feline Babycat Pate, oraz suchym Royal Canin Weaning Cat i Royal Canin Grwoth Cat. Wybór takiej diety wynika z kilkunastu lat prób i błędów w doborze najbardziej optymalnego sposobu żywienia najmniejszych naszych podopiecznych.

Pamiętajcie, dla nas liczy się każde wsparcie.

Nie ma kwot 'za małych', nie ma kwot 'nieistotnych'. Wszystkie tworzą pulę, dzięki której możemy pomagać kolejnym niechcianym kotom.

Za każde wsparcie jestem niezwykle wdzięczna, Agn

Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych opiekuje się kotami, które nie mają szans na adopcję, czyli starymi, niepełnosprawnymi, ciężko chorymi, po wypadkach, z nowotworami, wadami wrodzonymi. Takim kotom zapewniamy domowe warunki, stały kontakt z doświadczoną opiekunką i świetną opiekę weterynaryjną. Prowadzimy także adopcje kotów zdrowych oraz edukujemy dzieci i dorosłych.

Zajrzyj do nas: https://www.facebook.com/FundacjaHospicjumDlaKotowBezdomnych/ 


Aktualizacje


 • Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych - awatar

  Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych

  30.05.2017
  30.05.2017

  To jedno z siedemnastu maleństw, które skorzystały z dobrodziejstwa inkubatora. Ma na imię Roan. Maluchy rosną, jak na drożdżach i ich wyżywienie kosztuje DZIENNIE ok. 70 zł.
  Każda złotówka wspomaga ich zdrowy rozwój. <3
  Agn

  Zdjęcie aktualizacji 5 289

Komentarze


 • Gosia Raduszewska - awatar

  Gosia Raduszewska

  12.07.2017
  12.07.2017

  <3

 • Ancyk - awatar

  Ancyk

  03.07.2017
  03.07.2017

  Dużo zdrowia dla maluszków :*

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  18.06.2017
  18.06.2017

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.06.2017
  17.06.2017

  Jesteś wyjątkowym człowiekiem.

 • Kasia - awatar

  Kasia

  16.06.2017
  16.06.2017

  Dzięki za super pracę na rzecz zwierzaków :)

12 271 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 334 osoby

Wpłaty: 334

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Dorota - awatar
Dorota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Chrząszczyk - awatar
Iwona Chrząszczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
kasia - awatar
kasia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij