Zbiórka Ofiary PP- Dług w klinice II - miniaturka zdjęcia

Ofiary PP- Dług w klinice II

Sylwia Minsk - awatar

Sylwia Minsk

Organizator zbiórki

Mam na imię Sylwia. Jestem osobą prywatną pomagającą potrzebującym zwierzakom. Obecnie w moim domu przebywa około 20 kotów,  min. 2 koty białaczkowce, a oprócz tego dokarmiam koty wolnożyjące. Organizuję zbiórki na leczenie zwierząt, niestety rzadko udaje się zebrać pełną kwotę na zbiórce. To oznacza kłopoty finansowe dla mnie i mojego domu tymczasowego, ponieważ zazwyczaj sama muszę pokrywać koszty leczenia, czasem bardzo wysokie. 

Tym razem wysokość długu przerosła moje możliwości, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Dług w jednej klinice w Mińsku Mazowieckim wynosi 1800 zł, w drugiej 150 zł, czyli w sumie 1950zł...

Koty (mama i dzieci) zostały wyłapane z Kolonii Stanisławów do sterylizacji i kastracji.  Trafiłam tam przypadkiem. Usłyszałam o lesie pełnym kotów,  nigdy nie kastrowane i nie sterylizowane. Okazało się, że Walerka zachorowała pierwsza,  zaraz na drugi dzień Staś a Felix i matka Nikita dostali surowicę na wszelki wypadek,  by łagodniej przejść tą chorobę. Walerka niestety nie przeżyła panleukopenii, czyli kociego tyfusa, i udusiła się w komorze z tlenem w klinice. Leczenie pozostałych kotów było bardzo kosztowne. Staś przeżył i jest obecnie dawcą. Do długu wchodzi też koszt badania kota z niedowładem kończyn, leczenie znajd ze świerzbu, odpchlanie i inne choroby. Są również inne koty, które leczę, kastruję i sterylizuję, a potem szukam im domu. Lecznie, karma, żwirek- to wszystko generuje koszta, które zazwyczaj pokrywam sama. Do tego dochodzi specjalna karma dla kota chorego na nerki, która niestety jest droga. Niestety, koci tyfus wygenerował tak ogromne koszta, że jestem zmuszona prosić o pomoc. Nie mam żadnych wpłat na konto i z tego powodu , muszę leczyć aktualnie chore koty za gotówkę, za własne pieniądze , bo przejmując kota pod swoją opiekę , jestem za niego odpowiedzialna. Tylko skąd mam ją wziąć? Wszędzie szukam oszczędności, ale po prostu już nie mam.

Niestety, z tak ogromnym długiem nie jestem w stanie dalej pomagać.

Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc.

Każda wpłata się liczy. Jeżeli zdecydujesz się wpłacić nawet 10 zł- bardzo mi to pomoże! Każdy grosz się teraz liczy.

Jestem osobą prywatną, nie fundacją. Fundacja zgodziła się udostępnić swoje konto do wpłat i zebrane pieniądze idą od nich bezpośrednio na spłatę faktur z kliniki, żadne środki nie wpływają do mnie, ani na moje konto.


Aktualności

 • Sylwia Minsk - awatar

  Sylwia Minsk

  08.11.17
  08.11.17

  Prowadzäc dt, biegajäc non stop do klinik ze zwierzétami, najnormalniej w świecie nie mam czasu na takie rzeczy jak wrzucanie opisów do zbiórki a to bardzo ważne bo tylko wtedy jest wiarygodna.

  Zdjęcie aktualności 9 251

Sylwia Minsk - awatar

Sylwia Minsk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 23

Woj Tas - awatar
20
Woj Tas
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
150
Anonimowy Darczyńca
Aldona - awatar
200
Aldona
Jarosław Góraj - awatar
20
Jarosław Góraj
Hania - awatar
18
Hania
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij