Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Mam na imię Sylwia. Jestem osobą prywatną pomagającą potrzebującym zwierzakom. Obecnie w moim domu przebywa około 20 kotów,  min. 2 koty białaczkowce, a oprócz tego dokarmiam koty wolnożyjące. Organizuję zbiórki na leczenie zwierząt, niestety rzadko udaje się zebrać pełną kwotę na zbiórce. To oznacza kłopoty finansowe dla mnie i mojego domu tymczasowego, ponieważ zazwyczaj sama muszę pokrywać koszty leczenia, czasem bardzo wysokie. 

Tym razem wysokość długu przerosła moje możliwości, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Dług w jednej klinice w Mińsku Mazowieckim wynosi 1800 zł, w drugiej 150 zł, czyli w sumie 1950zł...

Koty (mama i dzieci) zostały wyłapane z Kolonii Stanisławów do sterylizacji i kastracji.  Trafiłam tam przypadkiem. Usłyszałam o lesie pełnym kotów,  nigdy nie kastrowane i nie sterylizowane. Okazało się, że Walerka zachorowała pierwsza,  zaraz na drugi dzień Staś a Felix i matka Nikita dostali surowicę na wszelki wypadek,  by łagodniej przejść tą chorobę. Walerka niestety nie przeżyła panleukopenii, czyli kociego tyfusa, i udusiła się w komorze z tlenem w klinice. Leczenie pozostałych kotów było bardzo kosztowne. Staś przeżył i jest obecnie dawcą. Do długu wchodzi też koszt badania kota z niedowładem kończyn, leczenie znajd ze świerzbu, odpchlanie i inne choroby. Są również inne koty, które leczę, kastruję i sterylizuję, a potem szukam im domu. Lecznie, karma, żwirek- to wszystko generuje koszta, które zazwyczaj pokrywam sama. Do tego dochodzi specjalna karma dla kota chorego na nerki, która niestety jest droga. Niestety, koci tyfus wygenerował tak ogromne koszta, że jestem zmuszona prosić o pomoc. Nie mam żadnych wpłat na konto i z tego powodu , muszę leczyć aktualnie chore koty za gotówkę, za własne pieniądze , bo przejmując kota pod swoją opiekę , jestem za niego odpowiedzialna. Tylko skąd mam ją wziąć? Wszędzie szukam oszczędności, ale po prostu już nie mam.

Niestety, z tak ogromnym długiem nie jestem w stanie dalej pomagać.

Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc.

Każda wpłata się liczy. Jeżeli zdecydujesz się wpłacić nawet 10 zł- bardzo mi to pomoże! Każdy grosz się teraz liczy.

Jestem osobą prywatną, nie fundacją. Fundacja zgodziła się udostępnić swoje konto do wpłat i zebrane pieniądze idą od nich bezpośrednio na spłatę faktur z kliniki, żadne środki nie wpływają do mnie, ani na moje konto.


Aktualności

 • Sylwia Deluga - awatar

  Sylwia Deluga

  30.12.17
  30.12.17

  Jak nigdy nie wyrażam się w taki sposób, tak teraz aż samo sié wyrywa z ust KOCHANI DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA ZA WASZ WKŁAD W MOJE TRUDY, nazbierało siě na dług w klinice w Mińsku w 100% a nawet wiêcej! Ale to wièc jestem zmuszona przeznaczyć na pokrycie długu w innej klinice w Wesołej za operacjé mojego podopiecznego Henia -500 zł w klinice Dom-Vet, jeżeli chcielibyście ZNOWU dołożyć cegiełké do innej zbiórki Podaję link : https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1974260439560882&id=100009308355686

  Zdjęcie aktualności 10 650

Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Wpłaty - 29

Luiza - awatar
400
Luiza
Aldona - awatar
200
Aldona
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
małgorzata kowalska - awatar
10
małgorzata kowalska
Iwona - awatar
20
Iwona
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Woj Tas - awatar
20
Woj Tas
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
150
Anonimowy Darczyńca
Aldona - awatar
200
Aldona

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij