Zbiórka Ofiary PP- Dług w klinice II - zdjęcie główne

Ofiary PP- Dług w klinice II

2 268 zł  z 1 950 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Mam na imię Sylwia. Jestem osobą prywatną pomagającą potrzebującym zwierzakom. Obecnie w moim domu przebywa około 20 kotów,  min. 2 koty białaczkowce, a oprócz tego dokarmiam koty wolnożyjące. Organizuję zbiórki na leczenie zwierząt, niestety rzadko udaje się zebrać pełną kwotę na zbiórce. To oznacza kłopoty finansowe dla mnie i mojego domu tymczasowego, ponieważ zazwyczaj sama muszę pokrywać koszty leczenia, czasem bardzo wysokie. 

Tym razem wysokość długu przerosła moje możliwości, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Dług w jednej klinice w Mińsku Mazowieckim wynosi 1800 zł, w drugiej 150 zł, czyli w sumie 1950zł...

Koty (mama i dzieci) zostały wyłapane z Kolonii Stanisławów do sterylizacji i kastracji.  Trafiłam tam przypadkiem. Usłyszałam o lesie pełnym kotów,  nigdy nie kastrowane i nie sterylizowane. Okazało się, że Walerka zachorowała pierwsza,  zaraz na drugi dzień Staś a Felix i matka Nikita dostali surowicę na wszelki wypadek,  by łagodniej przejść tą chorobę. Walerka niestety nie przeżyła panleukopenii, czyli kociego tyfusa, i udusiła się w komorze z tlenem w klinice. Leczenie pozostałych kotów było bardzo kosztowne. Staś przeżył i jest obecnie dawcą. Do długu wchodzi też koszt badania kota z niedowładem kończyn, leczenie znajd ze świerzbu, odpchlanie i inne choroby. Są również inne koty, które leczę, kastruję i sterylizuję, a potem szukam im domu. Lecznie, karma, żwirek- to wszystko generuje koszta, które zazwyczaj pokrywam sama. Do tego dochodzi specjalna karma dla kota chorego na nerki, która niestety jest droga. Niestety, koci tyfus wygenerował tak ogromne koszta, że jestem zmuszona prosić o pomoc. Nie mam żadnych wpłat na konto i z tego powodu , muszę leczyć aktualnie chore koty za gotówkę, za własne pieniądze , bo przejmując kota pod swoją opiekę , jestem za niego odpowiedzialna. Tylko skąd mam ją wziąć? Wszędzie szukam oszczędności, ale po prostu już nie mam.

Niestety, z tak ogromnym długiem nie jestem w stanie dalej pomagać.

Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc.

Każda wpłata się liczy. Jeżeli zdecydujesz się wpłacić nawet 10 zł- bardzo mi to pomoże! Każdy grosz się teraz liczy.

Jestem osobą prywatną, nie fundacją. Fundacja zgodziła się udostępnić swoje konto do wpłat i zebrane pieniądze idą od nich bezpośrednio na spłatę faktur z kliniki, żadne środki nie wpływają do mnie, ani na moje konto.


Aktualizacje


 • Sylwia Deluga - awatar

  Sylwia Deluga

  30.12.2017
  30.12.2017

  Jak nigdy nie wyrażam się w taki sposób, tak teraz aż samo sié wyrywa z ust KOCHANI DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA ZA WASZ WKŁAD W MOJE TRUDY, nazbierało siě na dług w klinice w Mińsku w 100% a nawet wiêcej! Ale to wièc jestem zmuszona przeznaczyć na pokrycie długu w innej klinice w Wesołej za operacjé mojego podopiecznego Henia -500 zł w klinice Dom-Vet, jeżeli chcielibyście ZNOWU dołożyć cegiełké do innej zbiórki Podaję link :
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1974260439560882&id=100009308355686

  Zdjęcie aktualizacji 10 650

2 268 zł  z 1 950 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Luiza - awatar
Luiza
400
Aldona - awatar
Aldona
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
małgorzata kowalska - awatar
małgorzata kowalska
10
Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Woj Tas - awatar
Woj Tas
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Aldona - awatar
Aldona
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij