Zbiórka maluchy ze Sztumu proszą o pomoc - zdjęcie główne

maluchy ze Sztumu proszą o pomoc

325 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Sztum/Zajezierze- interwencja sobota 10 sierpnia.


Jakim trzeba być potworem by wyrzucić w zamoczonym kartonie takie kocie dzieci!

Dzisiaj tj. w sobotę otrzymaliśmy zgłoszenie o znalezionych kociaczkach w Sztumie nad jeziorem. Ktoś porzucił te maluchy w kartonie! Gdyby nie Państwo, którzy zgłosili je do nas maluszki nie przeżyłyby do następnego dnia bez opieki!

Państwo znaleźli również przy jednej z posesji na Zajezierzu konającego kociaka! Niestety zanim przyjechaliśmy kotek zmarł, nie pomogła reanimacja!


LUDZIE! KASTRUJCIE! STERYLIZUJCIE zwierzaki– pozwoli to uniknąć cierpienia i dalszego rozmnażania bezdomności!


Potrzebujemy dla maluszków:

-mleczka,

-karmy dla kociąt,

-podkładów,

-żwirku

- i domu tymczasowego!


My już fizycznie nie dajemy rady! A kociaki wymagają karmienia i masowania brzuszków co kilka godzin!

Aktualizacje


 • Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS - awatar

  Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS

  04.11.19
  04.11.19

  KOCHANI PRZYJACIELE! Z całego serca dziękujemy za pomoc kociaczkom! Pod nasza opieką przebywa ponad 100 kotów i psów. Zapraszamy do wsparcia naszych działań Ratuj zwierzaki razem z NAMI <3 Prosimy o pomoc w opłaceniu faktury za leczenie chorych zwierząt https://pomagam.pl/naleczeniezwierzat Dziękujemy, że jesteście z nami <3

  Zdjęcie aktualizacji 39 352

Komentarze


 • Iwona - awatar

  Iwona

  06.09.19
  06.09.19

  ❤️❤️

 • Iwona - awatar

  Iwona

  11.08.19
  11.08.19

  Powodzenia ❤️

325 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Iwona - awatar
Iwona
25
Iwona - awatar
Iwona
30
Anna - awatar
Anna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona - awatar
Iwona
25
Iwona - awatar
Iwona
25
Iwona - awatar
Iwona
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona - awatar
Iwona
30
Gosia - awatar
Gosia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij