Iwona Sadowska - awatar

Iwona Sadowska

Organizator zbiórki

   Wierzycie w Anioły???  Bo my wierzymy!!! Jednym z nich jest Pan Piotr. Pan Piotr ma 68 lat jest osobą bezdomną zamieszkującą pustostan. Żyje skromnie i uczciwie. Jest bezdomny , ale niepijący  i pracowity. Pracuje dorywczo za głodowe kwoty. Nic się u niego nie marnuje. Nawet puszki po karmie oddaje na złom, aby móc kupić kolejne puszki z jedzeniem.  Dokarmia wszystko co żyje : ptaki , psy , koty a nawet dziki!  Pan Piotr w pierwszej kolejności myśli o zwierzętach później o sobie. Przede wszystkim ukochał sobie koty.  Aktualnie w miejscu,  które "zamieszkuje" przebywa z nim 38 kotów. Każdy ma swoje imię i historię. Koty mają stały dostęp do "domu"- mają powycinane dziury w drzwiach aby móc swobodnie wchodzić i wychodzić ( nawet zimą! ). Nidy ich nie zbierał! Po prostu daje im dach nad głową i pełne brzuszki!! 

Niestety ludzie wykorzystują jego dobre serce i wiedząc , że nie odmówi pomocy żadnemu zwierzakowi podrzucają mu nowe koty - często w ciąży.  W miarę możliwości Pan Piotr załatwia kwity na sterylizację i leczenie kotów.  Sam jest wegetarianinem z wyboru bo jak mówi "przyjaciół się nie zjada" Jest wspaniałym człowiekiem nie tylko dla zwierzaków, ale również dla ludzi. Jest człowiekiem , który oddałby potrzebującemu ostatnią przysłowiową koszulę!! 

Ciężko było zapracować na zaufanie Pana Piotra bo zbyt wiele razy ludzie go skrzywdzili, ale nam się udało!! I przysięgliśmy sobie , że dopóki będziemy mogli będziemu mu pomagać!!!

Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy pomagają mu szukać domów dla kociaków, którzy nawiązują kontakty z fundacjami i weterynarzami.  Zbieramy na karmę dla kociaków i na pomoc Panu Piotrowi. Do tej pory udało nam się zreperować mu dach, trochę ocieplić pustostan, który zajmuje. Dzięki pewnemu dobremu człowiekowi Panu Piotrowi H. zakupiliśmy drewno na opał, leczymy i sterylizujemy kociaki.  Oczywiście dbamy też o to żeby Pan Piotr nie chodził głodny!! 

Dostajemy tez paczki z żywnością , ubraniami , lekami i karmą dla zwierząt od dobrych ludzi! Dziekujemy z całego serca !!!

Dlatego prosimy o każdą wpłatę , o każdą najmniejszą złotówkę!!! 

Aktualności

 • Iwona Sadowska - awatar

  Iwona Sadowska

  15.03.18
  15.03.18

  Karma dostarczona. Mamy również kolejne dwa koty po zabiegach :)

  Zdjęcie aktualności 13 127

Komentarze

 • Anna Pacyna - awatar

  Anna Pacyna

  08.02.18
  08.02.18

  Super, że jest taka osoba o wielkim sercu która opiekuje się tymi zwierzątkami. Pozdrawiam serdecznie.

 • Asia - awatar

  Asia

  07.02.18
  07.02.18

  Trzymam kciuki. Niewielu jest teraz tak cudownych ludzi.....

 • Elżbieta Nowakowska-Górak - awatar

  Elżbieta Nowakowska-Górak

  07.02.18
  07.02.18

  😁

 • KINIA D wielkopolska - awatar

  KINIA D wielkopolska

  06.02.18
  06.02.18

  Super że są jeszcze ludzie pomagający na tym świecie miło by było czytać co u tego pana na bierzaco;)

  • Iwona Sadowska - awatar

   Iwona Sadowska - Organizator zbiórki

   06.02.18
   06.02.18

   Staram się pisać na bieżąco :) u Pana Piotra jestem bardzo często, aktualizacje wstawiam przy okazji jakiegoś wydarzenia typu zakupy czy wizyta u weterynarza. Pan Piotr to niesamowita osoba, można by nawet napisać książkę o nim (bardzo żałuję że nie umiem fajnie opisać historii Pana Piotra ). Ludzie słysząc osoba,, bezdomna'' często myślą w pierwszej chwili - pewnie pije i do tego, albo nie ma pracy bo nie wykształcony. Nie w tym przypadku :) Pan Piotr to mądry i odczytany człowiek, studiował historię, cytuje z pamięci wiersze znanych poetów, zna Biblię niemalże na pamięć (jest osobą wierząca) . Nie pije od 40 lat ponieważ już dawno spostrzegł co alkohol robi z ludźmi. Kocha wszystkie zwierzęta, nigdy nie lubił mięsa, swego czasu nawet jeże mieszkały u niego :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.18
  06.02.18

  Wielki szacunek dla Pana za pomoc najmniejszym stworzeniom. Wspieram takie akcje w miare moich możliwości. Pozdrawiam kociara od urodzenia🙂

Iwona Sadowska - awatar

Iwona Sadowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 204

Krystyna Włodkowska - awatar
20
Krystyna Włodkowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Halina Wasilczuk - awatar
5
Halina Wasilczuk
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Monika Wiklińska - awatar
20
Monika Wiklińska
Halina Wasilczuk - awatar
10
Halina Wasilczuk
Paula - awatar
10
Paula
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij