Kocia niedola - bezdomne i chore

2 005 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób


Walczymy z bezdomnością, cierpieniem, odrzuceniem.  Sterylizujemy, leczymy , dokarmiamy. Szukamy nowych domów.   Pod swoją stałą opieką mamy ponad 210 kotów. Ponad sto mieszka u nas na stałe.  Często są to koty powypadkowe  specjalnej troski, staruszki . Przewlekłe chore , na specjalistycznej karmie.  Oraz te którym, nigdy nie udało się znaleźć domków, ale i nie  mogły wrócić na wolność. Sami dokarmiamy ponad 70 wolno żyjących, oraz dostarczamy karmę karmicielom ( ponad 30 kotów).  W 2016 roku leczonych było ponad 400, wysterylizowanych ok  .200 kotek i wykastrowanych kilkadziesiąt kocurków , znaleźć domek dla ok.90 . Jesteśmy małą organizacją poza rządową, nie pobieramy żadnego wynagrodzenia.  Pomagamy  i chcemy robić to dalej . Nawet najmniejsza wpłacona złotówka , pozwoli nam ratować kolejne życie. Dziękujemy. 

Faktury za sterylizacje 

Leczymy i sterylizujemy 

Jesteśmy małą organizacją poza rządową , nie jesteśmy finansowani z budżetu Państwa. Nie jesteśmy fundacją. Za swoją pracę nie pobieramy żadnego wynagrodzenia . Swoją działalność musimy pogodzić z życiem zawodowym i rodzinnym.  Zebrane pieniążki przeznaczone będą na dalszą walkę , na sterylizacje , leczenie , karmę.  Nie wiemy czy uda się uzbierać całą kwotę, ale każda , nawet najmniejsza złotówka  pozwoli nam uratować kolejne kocie życie . Dziękujemy za pomoc. 

Malutki kociak , znaleziony, pozbawiony opieki matki, aktualnie przebywa w lecznicy , chory . 
Dziadek Kubuś :( 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Danny - awatar

  Danny

  13.12.2017
  13.12.2017

  Wspaniała praca, powodzenia.

 • krokus - awatar

  krokus

  01.06.2017
  01.06.2017

  Pomagajcie dalej

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   01.06.2017
   01.06.2017

   Bardzo , bardzo dziękujemy .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.05.2017
  16.05.2017

  Serdecznie pozdrawiam, pomagacie zwierzętom w mądry sposób!

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   01.06.2017
   01.06.2017

   Bardzo, bardzo dziękujemy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.05.2017
  08.05.2017

  Robicie dużo dobrego, powodzenia!

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   01.06.2017
   01.06.2017

   Bardzo, bardzo dziękujemy

 • Klaudia - awatar

  Klaudia

  17.04.2017
  17.04.2017

  😻

2 005 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób

Wpłaty: 69

Agnieszka i Piotr Ostaniewicz - awatar
Agnieszka i Piotr Ostaniewicz
50
Danny - awatar
Danny
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Janina Nykiel - awatar
Janina Nykiel
10
Jarosław - awatar
Jarosław
50
Emka - awatar
Emka
50
Emka - awatar
Emka
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij