Zbiórka Koszatniczki "u Kociary" - zdjęcie główne

Koszatniczki "u Kociary"

196 zł  z 186 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wrocławski dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury za wizytę weterynaryjną koszatniczek oraz zakup granulatu.

 Koszatniczki przebywają w Koszatniczkowym Domu Tymczasowym "u Kociary" (www.facebook.com/koszatniczki.u.kociary).


1. Lucjusz

 Lucjusz, Astoria i Narcyza zostali oddani przez byłych właścicieli do Wrocławskiej Ekostraży wraz z całym swoim dobytkiem, czyli za małą klatką i niewłaściwą karmą.

Wizyta kontrolna. W badaniu ogólnym brak zmian, zęby bez przerostów. Niestety podczas podróży do lecznicy pobił się w transporterze z inną koszatniczką. Na brodzie miał silnie krwawiącą ranę. Rana została oczyszczona i krwawienie zostało zatamowane podczas znieczulenia ogólnego.

2. Narcyza

 Lucjusz, Astoria i Narcyza zostali oddani przez byłych właścicieli do Wrocławskiej Ekostraży wraz z całym swoim dobytkiem, czyli za małą klatką i niewłaściwą karmą.

Wizyta kontrolna. Brak zmian w układzie oddechowym, zęby prawidłowej barwy, bez przerostów. W omacywaniu klatki piersiowej stwierdzono deformację, klatka piersiowa, jest beczkowata i skrócona  linia kręgosłupa skrzywiona.


3. Astoria

Lucjusz, Astoria i Narcyza zostali oddani przez byłych właścicieli do Wrocławskiej Ekostraży wraz z całym swoim dobytkiem, czyli za małą klatką i niewłaściwą karmą.

Wizyta kontrolna. Brak zmian w układzie oddechowym. Zęby o prawidłowym zabarwieniu, równo starte. Wszystkie 3 koszatniczki miały wykonane badanie parazytologiczne kału, które nie wykazało pasożytów.


4. Burbon


Wizyta kontrolna. Kontynuacja leczenia chorób oczu. Stan dróg oddechowych znacznie się poprawił, więc antybiotyki zostały odstawione.


5. Gin

Wizyta kontrolna. Niestety dalej są słyszalne szmery nad górnymi drogami oddechowymi. Zmiana antybiotyku stosowanego do inhalacji.


6. Tonik i Desperados

Wizyta kontrolna po leczeniu. Już są w pełni zdrowe i mogą szukać swoich domów stałych :)


Desperados, Tonik, Gin i Burbon to koszatniczki z głośnej interwencji głogowskiej, w której, w czerwcu 2017 roku, odebrano 207 koszatniczek z prywatnego mieszkania. Rozmnażały się bez opamiętania, gdyż nie zostały rozdzielone wg płci przez poprzednią właścicielkę.


------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktury:

Faktury zostały wystawione łącznie na kwotę 185,59 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie faktur, abyśmy mogli dalej odpowiednio leczyć i żywić naszych podopiecznych.

Pamiętajcie, że tylko dzięki Wam możemy pomagać!

Tylko dzięki Wam istniejemy!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

Komentarze


  • Joasia - awatar

    Joasia

    01.10.2018
    01.10.2018

    Uwielbiam patrzeć na koszaty 😊 Niechaj i te żyją w zdrowiu i cieszą się każdą chwilą 😁

196 zł  z 186 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joasia - awatar
Joasia
4
Joasia - awatar
Joasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Asia - awatar
Asia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina - awatar
Ewelina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij