Zbiórka Głogowiaki, Staruszki i William - zdjęcie główne

Głogowiaki, Staruszki i William

205 zł  z 198 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wrocławski dom tymczasowy "Koszatniczkowy Dom Tymczasowy u Kociary" zbiera na spłatę faktur za badania i leczenie koszatniczek. 

Staruszki - Chuck i Nate

Chuck i Nate trafili pod opiekę domu tymczasowego po tym jak ich były właściciel wyprowadził się od partnerki i porzucił u niej swoje koszatniczki. Wraz z samczykami odebraliśmy 7 samiczek.

Samczki były w średnim stanie ogólnym. U Chuck`a w badaniu klinicznym stwierdzono matową sierść, zgrubienie na prawej spojówce oraz zaostrzony szmer oskrzelowy. U Nate`a sierść również była matowa, dodatkowo samczyk miał łuszczący naskórek  na małżowinach usznych. U obu samczyków stwierdzono deformacje i braki w palcach kończyn, a także inwazję pasożytów Giardia intestinalis. Wprowadzono leczenie, koszatniczki czują się już znacznie lepiej.

Głogowiaki - Gin, Pinky i Mózg

Głogowiaki pochodzą ze słynnej interwencji w Głogowie, która miała miejsce w czerwcu 2017. Odebrano wtedy ponad 200 koszatniczek rozmnożonych z jednej pary. Duża ilość koszatniczek z tej interwencji miała i ma problemy zdrowotne spowodowane chowem wsobnym. 

20.03.2019 Głogowiaki przeszły przegląd stomatologiczny. Mózg jako jedyny nie wymagał interwencji stomatologicznej. U Pinkiego i Gina wykonano korekcje zębów policzkowych. Dodatkowo u Gina stwierdzono znaczną ruchomość zębów, co będzie wskazaniem do ich ekstrakcji.

Niestety Pinky i Gin z powodu swoich problemów stomatologicznych nie mogą od wielu miesięcy opuścić domu tymczasowego. Samczyki wymagają kontroli stomatologicznych oraz dokarmiania karmą ratunkową, występują u nich także znaczne wahania masy ciała.

William

William trafił do domu tymczasowego razem z samiczką Kate. Po przyjęciu wykonaliśmy zabieg korekcji przerośniętych zębów, niestety kolejne kontrole pokazały, że nieprawidłowe ułożenie zębów powoduje nawroty przerostów. Koszat prawdopodobnie będzie musiał mieć wykonywane korekty w regularnych odstępach czasu do końca życia. 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktury:

Faktura za wizyty oraz zabiegi koszatniczek została wystawiona na kwotę 184,99zł.

Faktura za lek dla Chuck`a została wystawiona na kwotę 12,58 zł.

Łącznie kwota do spłaty wynosi 197,57 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie faktur za badania i leczenie podopiecznych Koszatniczkowego Domu Tymczasowego "u Kociary".

Pamiętajcie, ze gdyby nie Wasze wsparcie nie moglibyśmy pomagać tak skutecznie jak do tej pory!

Bez WAS nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


205 zł  z 198 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Bożena - awatar
Bożena
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
30
Aleksander Laurowski - awatar
Aleksander Laurowski
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
30
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
50
Marzena Wrotek - awatar
Marzena Wrotek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij