Zbiórka Głogowiaki, Staruszki i William - zdjęcie główne

Głogowiaki, Staruszki i William

205 zł z 198 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wrocławski dom tymczasowy "Koszatniczkowy Dom Tymczasowy u Kociary" zbiera na spłatę faktur za badania i leczenie koszatniczek. 

Staruszki - Chuck i Nate

Chuck i Nate trafili pod opiekę domu tymczasowego po tym jak ich były właściciel wyprowadził się od partnerki i porzucił u niej swoje koszatniczki. Wraz z samczykami odebraliśmy 7 samiczek.

Samczki były w średnim stanie ogólnym. U Chuck`a w badaniu klinicznym stwierdzono matową sierść, zgrubienie na prawej spojówce oraz zaostrzony szmer oskrzelowy. U Nate`a sierść również była matowa, dodatkowo samczyk miał łuszczący naskórek  na małżowinach usznych. U obu samczyków stwierdzono deformacje i braki w palcach kończyn, a także inwazję pasożytów Giardia intestinalis. Wprowadzono leczenie, koszatniczki czują się już znacznie lepiej.

Głogowiaki - Gin, Pinky i Mózg

Głogowiaki pochodzą ze słynnej interwencji w Głogowie, która miała miejsce w czerwcu 2017. Odebrano wtedy ponad 200 koszatniczek rozmnożonych z jednej pary. Duża ilość koszatniczek z tej interwencji miała i ma problemy zdrowotne spowodowane chowem wsobnym. 

20.03.2019 Głogowiaki przeszły przegląd stomatologiczny. Mózg jako jedyny nie wymagał interwencji stomatologicznej. U Pinkiego i Gina wykonano korekcje zębów policzkowych. Dodatkowo u Gina stwierdzono znaczną ruchomość zębów, co będzie wskazaniem do ich ekstrakcji.

Niestety Pinky i Gin z powodu swoich problemów stomatologicznych nie mogą od wielu miesięcy opuścić domu tymczasowego. Samczyki wymagają kontroli stomatologicznych oraz dokarmiania karmą ratunkową, występują u nich także znaczne wahania masy ciała.

William

William trafił do domu tymczasowego razem z samiczką Kate. Po przyjęciu wykonaliśmy zabieg korekcji przerośniętych zębów, niestety kolejne kontrole pokazały, że nieprawidłowe ułożenie zębów powoduje nawroty przerostów. Koszat prawdopodobnie będzie musiał mieć wykonywane korekty w regularnych odstępach czasu do końca życia. 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktury:

Faktura za wizyty oraz zabiegi koszatniczek została wystawiona na kwotę 184,99zł.

Faktura za lek dla Chuck`a została wystawiona na kwotę 12,58 zł.

Łącznie kwota do spłaty wynosi 197,57 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie faktur za badania i leczenie podopiecznych Koszatniczkowego Domu Tymczasowego "u Kociary".

Pamiętajcie, ze gdyby nie Wasze wsparcie nie moglibyśmy pomagać tak skutecznie jak do tej pory!

Bez WAS nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


205 zł z 198 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Bożena - awatar
Bożena
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
30
Aleksander Laurowski - awatar
Aleksander Laurowski
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
30
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
50
Marzena Wrotek - awatar
Marzena Wrotek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij