Zbiórka Głogowiaki, Staruszki i William - zdjęcie główne

Głogowiaki, Staruszki i William

205 zł  z 198 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wrocławski dom tymczasowy "Koszatniczkowy Dom Tymczasowy u Kociary" zbiera na spłatę faktur za badania i leczenie koszatniczek. 

Staruszki - Chuck i Nate

Chuck i Nate trafili pod opiekę domu tymczasowego po tym jak ich były właściciel wyprowadził się od partnerki i porzucił u niej swoje koszatniczki. Wraz z samczykami odebraliśmy 7 samiczek.

Samczki były w średnim stanie ogólnym. U Chuck`a w badaniu klinicznym stwierdzono matową sierść, zgrubienie na prawej spojówce oraz zaostrzony szmer oskrzelowy. U Nate`a sierść również była matowa, dodatkowo samczyk miał łuszczący naskórek  na małżowinach usznych. U obu samczyków stwierdzono deformacje i braki w palcach kończyn, a także inwazję pasożytów Giardia intestinalis. Wprowadzono leczenie, koszatniczki czują się już znacznie lepiej.

Głogowiaki - Gin, Pinky i Mózg

Głogowiaki pochodzą ze słynnej interwencji w Głogowie, która miała miejsce w czerwcu 2017. Odebrano wtedy ponad 200 koszatniczek rozmnożonych z jednej pary. Duża ilość koszatniczek z tej interwencji miała i ma problemy zdrowotne spowodowane chowem wsobnym. 

20.03.2019 Głogowiaki przeszły przegląd stomatologiczny. Mózg jako jedyny nie wymagał interwencji stomatologicznej. U Pinkiego i Gina wykonano korekcje zębów policzkowych. Dodatkowo u Gina stwierdzono znaczną ruchomość zębów, co będzie wskazaniem do ich ekstrakcji.

Niestety Pinky i Gin z powodu swoich problemów stomatologicznych nie mogą od wielu miesięcy opuścić domu tymczasowego. Samczyki wymagają kontroli stomatologicznych oraz dokarmiania karmą ratunkową, występują u nich także znaczne wahania masy ciała.

William

William trafił do domu tymczasowego razem z samiczką Kate. Po przyjęciu wykonaliśmy zabieg korekcji przerośniętych zębów, niestety kolejne kontrole pokazały, że nieprawidłowe ułożenie zębów powoduje nawroty przerostów. Koszat prawdopodobnie będzie musiał mieć wykonywane korekty w regularnych odstępach czasu do końca życia. 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktury:

Faktura za wizyty oraz zabiegi koszatniczek została wystawiona na kwotę 184,99zł.

Faktura za lek dla Chuck`a została wystawiona na kwotę 12,58 zł.

Łącznie kwota do spłaty wynosi 197,57 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie faktur za badania i leczenie podopiecznych Koszatniczkowego Domu Tymczasowego "u Kociary".

Pamiętajcie, ze gdyby nie Wasze wsparcie nie moglibyśmy pomagać tak skutecznie jak do tej pory!

Bez WAS nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


205 zł  z 198 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Bożena - awatar
Bożena
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
30
Aleksander Laurowski - awatar
Aleksander Laurowski
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
30
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
50
Marzena Wrotek - awatar
Marzena Wrotek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij