Zbiórka Koszatniczki u dentysty - zdjęcie główne

Koszatniczki u dentysty

430 zł  z 410 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Koszatniczkowy Dom Tymczasowy "u Kociary" zbiera na spłatę faktury swoich podopiecznych za leczenie stomatologiczne.

Kinderek

Kinderek mieszka w domu tymczasowym już prawie rok. Od początku ma ogromne problemy stomatologiczne: przerosty koron klinicznych i przerosty wsteczne. Kinderek poddawany jest regularnym kontrolom stomatologicznym i zabiegom, niestety jego problemy nie są łatwe do usunięcia.

Kinderek został poddany kolejnej próbie ekstrakcji zęba P1 prawej żuchwy. Niestety zabieg nie powiódł się, ponieważ u koszatniczki zatrzymała się akcja oddechowa. Koszatniczce udało się przywrócić oddech, ale kontynuowanie zabiegu było zbyt ryzykowne.

Niestety w najbliższym czasie będziemy znów musieli podjąć ryzyko znieczulenia, ponieważ znów zauważyliśmy znaczny przerost siekaczy...

07.09.2019 - kolejny zabieg u Kinderka

Na zdjęciu obok koszatniczki jest widoczny złamany ząb P1 prawej żuchwy, który został usunięty.

Pinky

Pinky jest koszatniczką pochodzącą z interwencji w Głogowie. od roku walczymy u niego z problemami stomatologicznymi. Pinky poddawany jest regularnym przeglądom i zabiegom stomatologicznym.

U Pinkiego podczas ostatniego zabiegu usunięto fragment zęba M2 lewej szczęki oraz wykonano korektę zęba P1 prawej  żuchwy.

Madi

Madi jest młodą koszatniczką, która nie wykazywała wcześniej problemów stomatologicznych, jednak zauważyliśmy u niej spadek wagi.

Podczas przeglądu stomatologicznego zauważono ubytek korony klinicznej w zębie M2 prawej szczęki i zastosowano leki. Stan zęba koszatniczki będzie kontrolowany.

William

William trafił do domu tymczasowego w styczniu 2019. Był wtedy wychudzony i miał znaczne przerosty zębów policzkowych.

07.09.2019 William był na kontrolnym przeglądzie stomatologicznym.

-------------------------------------------------------------------------------------

Faktura:

Koszt leczenia stomatologicznego koszatniczek wyniósł 410 zł. 

(Kwota na fakturze zawiera również kwotę leczenia szczurów, na ten cel założona jest inna zbiórka.)

-------------------------------------------------------------------------------------

Viva Gryzonie działa tylko i wyłącznie dzięki Waszemu wsparciu! Bez Was nie dalibyśmy rady ratować naszych najmniejszych przyjaciół!

Wesprzyj inne nasze zbiórki: https://pomagam.pl/org/vivagryzonie

Komentarze


  • Slawomir Cinimini - awatar

    Slawomir Cinimini

    13.09.2019
    13.09.2019

    🥰🐁🥰🐁🥰🐁🥰🐁🥰🐁🥰🐁🥰

430 zł  z 410 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Slawomir Cinimini - awatar
Slawomir Cinimini
20
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
80
Aneta - awatar
Aneta
20
Monika Osuch - awatar
Monika Osuch
100
Róża - awatar
Róża
15
Bożena - awatar
Bożena
30
Milena Szpałek - awatar
Milena Szpałek
15
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
50
Od Smerfetki i Gryzka - awatar
Od Smerfetki i Gryzka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij