Zbiórka Koszatniczki u dentysty - zdjęcie główne

Koszatniczki u dentysty

430 zł  z 410 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Koszatniczkowy Dom Tymczasowy "u Kociary" zbiera na spłatę faktury swoich podopiecznych za leczenie stomatologiczne.

Kinderek

Kinderek mieszka w domu tymczasowym już prawie rok. Od początku ma ogromne problemy stomatologiczne: przerosty koron klinicznych i przerosty wsteczne. Kinderek poddawany jest regularnym kontrolom stomatologicznym i zabiegom, niestety jego problemy nie są łatwe do usunięcia.

Kinderek został poddany kolejnej próbie ekstrakcji zęba P1 prawej żuchwy. Niestety zabieg nie powiódł się, ponieważ u koszatniczki zatrzymała się akcja oddechowa. Koszatniczce udało się przywrócić oddech, ale kontynuowanie zabiegu było zbyt ryzykowne.

Niestety w najbliższym czasie będziemy znów musieli podjąć ryzyko znieczulenia, ponieważ znów zauważyliśmy znaczny przerost siekaczy...

07.09.2019 - kolejny zabieg u Kinderka

Na zdjęciu obok koszatniczki jest widoczny złamany ząb P1 prawej żuchwy, który został usunięty.

Pinky

Pinky jest koszatniczką pochodzącą z interwencji w Głogowie. od roku walczymy u niego z problemami stomatologicznymi. Pinky poddawany jest regularnym przeglądom i zabiegom stomatologicznym.

U Pinkiego podczas ostatniego zabiegu usunięto fragment zęba M2 lewej szczęki oraz wykonano korektę zęba P1 prawej  żuchwy.

Madi

Madi jest młodą koszatniczką, która nie wykazywała wcześniej problemów stomatologicznych, jednak zauważyliśmy u niej spadek wagi.

Podczas przeglądu stomatologicznego zauważono ubytek korony klinicznej w zębie M2 prawej szczęki i zastosowano leki. Stan zęba koszatniczki będzie kontrolowany.

William

William trafił do domu tymczasowego w styczniu 2019. Był wtedy wychudzony i miał znaczne przerosty zębów policzkowych.

07.09.2019 William był na kontrolnym przeglądzie stomatologicznym.

-------------------------------------------------------------------------------------

Faktura:

Koszt leczenia stomatologicznego koszatniczek wyniósł 410 zł. 

(Kwota na fakturze zawiera również kwotę leczenia szczurów, na ten cel założona jest inna zbiórka.)

-------------------------------------------------------------------------------------

Viva Gryzonie działa tylko i wyłącznie dzięki Waszemu wsparciu! Bez Was nie dalibyśmy rady ratować naszych najmniejszych przyjaciół!

Wesprzyj inne nasze zbiórki: https://pomagam.pl/org/vivagryzonie

Komentarze


  • Slawomir Cinimini - awatar

    Slawomir Cinimini

    13.09.2019
    13.09.2019

    🥰🐁🥰🐁🥰🐁🥰🐁🥰🐁🥰🐁🥰

430 zł  z 410 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Slawomir Cinimini - awatar
Slawomir Cinimini
20
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
80
Aneta - awatar
Aneta
20
Monika Osuch - awatar
Monika Osuch
100
Róża - awatar
Róża
15
Bożena - awatar
Bożena
30
Milena Szpałek - awatar
Milena Szpałek
15
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
50
Od Smerfetki i Gryzka - awatar
Od Smerfetki i Gryzka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij