Zbiórka Lipiec "u Kociary" - zdjęcie główne

Lipiec "u Kociary"

623 zł  z 623 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Koszatniczkowy Dom Tymczasowy "u Kociary" zbiera na spłatę faktur za badania i leczenie podopiecznych w lipcu.

Mózg

Koszat pochodzący w interwencji w Głogowie, po dwóch latach spędzonych w domach tymczasowych znalazł swój dom stały.

Mózg przeszedł kontrolną wizytę weterynaryjną przed adopcją.

Martha, Franziska i Elisabeth

Są to dwumiesięczne samiczki, które zostały oddane do domu tymczasowego przez osobę prywatną. Samiczki przeszły podstawowy przegląd stanu zdrowia. 

Madi, Abby i Hannah

Samiczki przeszły badania USG w kierunku ciąży, ponieważ w poprzednich domach miały kontakt z samcami. Badania wykluczyły ciąże.

Aram i Zamzam

16.07.2019 Aram i Zamzam przeszli podstawowy przegląd stanu zdrowia. Koszatki są gotowe do adopcji.

Emori

23.07.2019 Emori przeszła przegląd stanu zdrowia - koszatniczka jest zdrowa i gotowa do adopcji.

Regina

Regina w poprzednim domu miała kontakt z samcem. 

Wykonaliśmy u samiczki badanie USG, które potwierdziło ciążę. Niestety samiczka zaczęła krwawić z dróg rodnych, ale krwawienie nie zakończyło się wydaleniem płodów. U Reginy wykonaliśmy zabieg kastracji.

Koszatniczka po zabiegu czuje się dobrze i doszła już do siebie, po zabiegu widoczna jest blizna i wygolony brzuszek, który z czasem zarośnie nową sierścią. Regina jest już gotowa do adopcji. 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktura za wizyty została wystawiona na kwotę 623 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie faktury za badania podopiecznych Koszatniczkowego Domu Tymczasowego "u Kociary".

Pamiętajcie, ze gdyby nie Wasze wsparcie nie moglibyśmy pomagać tak skutecznie jak do tej pory!

Bez WAS nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    15.07.2019
    15.07.2019

    Karolinko kochana, chociaż tyle znów Ci zostawiam byś dalej ratowala życia naszych małych przyjaciół ❤

623 zł  z 623 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
329
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
50
Marianna - awatar
Marianna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kamila Syska - awatar
Kamila Syska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paula - awatar
Paula
5
Robert Tyburski - awatar
Robert Tyburski
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij